اکثر افراد شرکت میهویو (MiHoYo) را با بازی گنیشن ایمپکت (Genshin Impact) می‌شناسند. این شرکت یک بازی دیگر به نام هنکای: استار ریل (Honkai: Star Rail) دارد که در سبک نقش آفرینی و فانتزی است. نکته اصلی در مورد هنکای این است که این بازی حالت نوبتی دارد. در نتیجه شما باید مثل شطرنج برای دیدن کار دشمن کمی صبر کنید.
بازی هنکای: استار ریل در حال حاضر روی کامپیوتر، اندروید و آی‌او‌اس در دسترس بوده و استقبال نسبتاً خوبی هم از این بازی شد. حال شرکت سازنده تصمیم گرفته تا این بازی را برای کنسول‌های پلی‌استیشن نیز عرضه کند. تاریخ عرضه نسخه پلی‌استیشن ۵ این بازی ۱۹ مهر (۱۱ اکتبر) اعلام شده است ولی هنوز گفته نشده که نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی چه زمانی عرضه خواهد شد.
در تریلر جدید این بازی از طرفداران دعوت شد تا خود را در دنیای جالب این بازی غرق کنند. شرکت سازنده تصمیم گرفته تا یک دنیای جدید با جزئیات بیشتر برای این بازی طراحی کند و نام آن را نیز فاجعه ازدحام (Swarm Disaster) گذاشته است. در این نسخه از بازی، بازیکنان با یک دشمن جدید به نام سوارم: ترو اسینگ (Swarm True Sting) آشنا خواهد شد. کسی که توانایی ایجاد ازدحام داشته و قدرت زیادی دارد.
بازی Honkai Star rail برای پلی‌استیشن 5
بازی هنکای به شکل نوبتی است. به همین دلیل گیم‌پلی آن نیز با عناوین نقش آفرینی همزمان (Real Time) تفاوت زیادی دارد. به این شکل که شما یک عمل انجام داده و باید صبر کنید تا دشمن عمل دیگری انجام دهد. این سبک خاص گیم‌پلی برای مدت زیادی است که در دنیای گیمینگ حضور دارد و توانسته طرفداران زیادی را جذب کند. حال این بازی جدید با وجود سبک قدیمی خود توجه طرفداران سبک نقش آفرینی نوبتی را به خود جلب کرده و به دلیل اینکه رایگان است، استقبال بسیار خوبی از آن شد.
قدرت پلی‌استیشن ۵ به سازندگان هنکای اجازه داده تا بتوانند بازی خود را پیشرفت دهند. در نتیجه بازی از لحاظ بصری پیشرفت بسیار زیادی داشته و گیم‌پلی آن نیز به شدت ارتقاء پیدا کرده است. کنترلر دوئل سنس باعث شده تا کاربران بیش از پیش در بازی درگیر شده و تجربه بسیار خاصی داشته باشند.
شرکت سازنده در بازی هنکای حالت کراس پلی (Cross Play) و کراس پلتفرم (Cross Platform) را نیز قرار داده است. در نتیجه کاربران می‌توانند با دستگاه‌های مختلف این بازی را با هم تجربه کرده و از طرفی بازی را در یک کنسول شروع کرده و در یک دستگاه دیگر ادامه دهند. با توجه به پلتفرم‌هایی که این بازی در آن‌ها وجود دارد، این دو قابلیت می‌توانند بسیار کاربردی باشند.

منبع: Gematsu.com
صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 Digital Edition ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا


source

توسط admin