چگونه پست مشترک بگذاریم؟ (آموزش اینستاگرام)
چگونه پست مشترک بگذاریم؟ پست مشترک در اینستاگرام ایفون، سامسونگ، شیائومی و سایر برندها امکانپذیر است. پست مشترک اینستاگرام بسیار ساده است فقط کافی است نکات گفته شده را مدنظر داشته باشید. پست مشترک به افزایش دیده شدن محتوا و کسب و کارتان کمک می کند.
اینستاگرام چند وقت یکبار قابلیت های جدید و جذابی را برای کاربران اضافه می کند. پست مشترک امکان تازه ای است که اینستاگرام برای کاربرانش فراهم کرده است. در این حالت یک شخص به عنوان دعوت کننده فرد دوم را دعوت به پست مشترک می کند. فرد دیگر باید این دعوت را قبول کند. در این صورت دو تصویر پروفایل در یک پست یا ریلز نمایش داده می شود. کاربرد پست مشترک برای افزایش تعامل با مخاطبان یا مشتریان یک برند سودمند است.
این قابلیت فقط مخصوص پیچ‌های عمومی یا بیزینس است و Collabs نام دارد. پست مشترک به این صورت است که یک پیچ هنگام انتشار یک پست، پیچ دوم را دعوت می‌کند و اکانت پیچ دوم دعوتش را می‌پذیرد. فعال سازی پست مشترک در اینستاگرام ساده است. برای اینکه پست مشترک بگذاریم کافی است پیج دعوت کننده عمومی باشد هر چند پیج دوم خصوصی باشد. در ادامه مراحل آن را آورده ایم.
پست یا ریلز فرقی نمی کند مراحل به اشتراک گذاشتن هر دو یکسان است. امروزه ساخت ریلز کاربرد بیشتری نسبت به پست های معمولی دارد.
به گزارش ماگرتا، جهت گذاشتن پست دو نفره در اینستاگرام پیچ اول باید پیچ دوم را دعوت کند، بدین منظور مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید:
چگونه پست مشترک بگذاریم؟ (آموزش اینستاگرام)
چگونه پست مشترک بگذاریم؟ (آموزش اینستاگرام)
این کار بسیار ساده است، کافیست وارد دایرکت شوید و صفحه چتتان با شخص موردنظر را باز کنید. زیر پستی که برای شما دایرکت شده است گزینه View Invite وجود دارد، روی آن کلیک کنید. حال روی دکمه آبی رنگ Review کلیک کنید. هم اکنون سه گزینه روی به روی شما باز شده است که هر کدام یک کار خاص را انجام می‌دهد، شما باید روی Accept کلیک کنید. با انتخاب گزینه Decline می‌توانید این دعوت را رد کنید.
به گزارش زرممبر، ممکن است پس از مدتی بخواهید که انتشار دهنده پست فقط خود شما باشید و افراد دیگر را حذف کنید برای انجام این کار:
اگر فردی برای شما درخواست پست مشترک داده باشد و بخواهید پست را از پروفایل خود حذف کنید مراحل زیر را دنبال کنید:
هر قابلیتی که در اینستاگرام به وجود آمده باشد استفاده از آن دارای امتیاز است. استفاده از قابلیت پست مشترک نیز همانگونه است، اگر برای فردی درخواست پست مشترک بدهید و کاربر مقابل، درخواست شما را قبول کند چندین برابر امتیاز خواهید گرفت. در نتیجه این امتیاز‌ها از بالا رفتن در الگوریتم اینستاگرام مطمئن می‌شوید.
همچنین می‌توانید مخاطبان جدیدی را در هر دو پیج جذب کنید و ویو پیج را بالا ببرید. اگر با پیج کاری پست می‌گذارید سعی کنید فردی که با او پست قرار می‌دهید نیز یک پیج بیزینس داشته باشد.
چگونه پست مشترک بگذاریم؟ (آموزش اینستاگرام)
ممکن است پیج‌های خصوصی علاقه‌ای به نمایش عمومی یا اشتراک لایک و کامنت‌ها نداشته باشند. هم چنین اگر دو دوست قرار است پست مشترک بگذارند باید فرد دعوت کننده پیج عمومی داشته باشد. لازم به ذکر است این قابلیت بیشتر جنبه تجاری و بیزینس دارد.
همانطور که گفته شد پیج شما باید عمومی باشد، در ضمن اینستاگرام خود را آپدیت کنید. ویژگی پست دو تایی مدتی است در اینستاگرام فعال شده و در حال آزمون و خطاست تا آن را به صورت کامل ارائه کند.
برخی از خطا‌هایی که برای کاربران در هنگام Collaborate کردن یا پست دو تایی به وجود آمده است، موارد زیر است.
به دلیل اشکال در پلتفرم اینستاگرام، ویژگی پست گذاری مشترک یا دوتایی برای برخی افراد غیر فعال شده یا کار نمی‌کند. دلیل این مشکل مشخص نیست، اما با رفتن مراحل زیر می‌توانید به رفع این مشکل بپردازید.
به عنوان مثال، توضیحی که می‌توانید برای تیم پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید می‌تواند یکی از ۲ توضیح زیر باشد.
توضیح اول: گزینه invite Collaborator در اکانت من نمایش داده نمی‌شود.

invite Collaborator option gone in my instagram account. Please Solve Problem

توضیح دوم: من زمانی که می‌خواهم با یک نفر پست همکاری (مشترک) بگذارم یک ارور دریافت می‌کنم که اطلاعات بیشتر آن در اسکرین شات ارسالی موجود است.

I get an error when I try to add someone as a Collaborate in a post
More details are in the screenshot
Please fix this problem

با استفاده از این روش، مشکل شما برای تیم پشتیبانی اینستاگرام ارسال می‌شود و معمولا مشکل بین ۳ تا ۷ روز برطرف می‌شود، اما امکان دارد بین ۱ تا ۲ ماه نیز زمان ببرد.
متاسفانه ما بعضی وقت‌ها استفاده صحیحی از ابزار‌ها نداریم. البته این فقط به ما یعنی ایرانی‌ها بر نمی‌گردد و خیلی از کاربران اینستاگرام در حال حاضر به درستی از ابزار‌ها استفاده نمی‌کنند.
وقتی یک پست مشترک گذاشته می‌شود، این اکانت اینستاگرام با یک شرکت یا یک برند در حال همکاری است و آن‌ها در یک رابطه تجاری سودمند هستند. مثلا یک شرکت تولید محتوا یا کالا و …
در گزینه Branded Content به وضوح گفته می‌شود که این محتوا دارای اسپانسر و حمایت کننده مالی یا پرداخت کننده به ازای تبلیغات یا خدمات یا اخذ کالا است، اما در گزینه Collaborate کردن یا پست دوتایی اینستاگرام، اکانت ناشر یا خلق کننده اثر یا تولید کننده محتوا که آن هم می‌تواند نشان دهنده‌ی یک ارتباط مالی باشد دعوت و اضافه می‌شود.
این نوع محتوای تبلیغاتی نباید منتشر و برچسب گذاری شوند، همینطور بعضی از آن‌ها در شرایط خاص (مثلا محدوده سنی) امکان اشتراک و مارک دار شدن دارند.
 
گردآوری: تابناک جوان

source

توسط admin