جام جهانی فوتبال 2022 قرار است روز یکشنبه 20 نوامبر در قطر آغاز شود. جام جهانی 2022 با حضور 32 تیم در 8 گروه برگزار می شود و فرانسه به عنوان مدافع عنوان قهرمانی وارد قطر می شود. بر اساس آخرین پیش بینی های جام جهانی 2022 از سوی Caesars Sportsbook انجام شده است نشان می دهد که برزیل به لطف ترکیب قدرتمند خود بیشترین شانس را برای قهرمانی در این دوره از رقابت ها دارا می باشد. حالا با هم قصد داریم نگاهی به شانس تیم های مدعی انداخته و مشخص کنیم بر اساس نظر کارشناسان و تحلیل های داده ای کدام تیم ها شانس زیادی برای قهرمانی و حضور در بین 4 تیم را دارا می باشند.
2
برزیل
برزیل با وجود اینکه نسبت به سال های 2002 و 2006 میلادی این تیم ترکیبی به مراتب ضعیف تر را در اختیار دارد ولی به دلیل هارمونی موجود در این تیم انتظار می رود نتیجه بهتری را نسبت به سه دوره پیشین کسب کند. بدون شک دو وینگر چپ و راست این تیم یعنی آنتونی و نیمار نقش بسزایی را در موفقیت این تیم بازی خواهند کرد ولی نباید از ساختار دفاعی مستحکم این تیم نیز غافل شد. بر اساس نظر کارشناسان معتبر دنیا برزیل +550 می باشد که نسبت به تیم دوم یعنی انگلستان 50 عدد بیشتر است.
انگلستان
بدون شک پر مهره ترین تیم ملی حاضر در این رقابت ها که تا به امروز نتوانسته است دستاوردهای مد نظر خود را کسب کند. این تیم که هم گروه ما در بازی ها نیز می باشد تحت نظر گرت ساوتگیت کار چندان دشواری برای صعود از بخش گروهی ندارد. انگلستان در صورتی که به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کند که احتمال آن نیز زیاد است در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف فرانسه ای بروند که مدافع عنوان قهرمانی می باشد و از نظر مهره چیزی کمتر از انگلستان ندارد. فرانسه نیز از نظر شانس قهرمانی در رتبه سوم قرار دارد که نگاهی نیز به این تیم می اندازیم.
فرانسه
مدافع عنوان قهرمانی که در طی چند سال اخیر یکی از پر مهره ترین تیم های خود را روانه بازی ها کرده است. این تیم که با در دست داشتن بازیکنانی همچون ام باپه و بنزما موفق شده است بسیاری از رقبا را از پای در بیاورد در این رقابت ها نیز به عنوان یکی از تیم های مدعی ظاهر شده است. بسیاری تنها نقطه ضعف فرانسه را در عدم وجود نظر و انسجام گروهی تلقی می کنند و معتقد هستند دشامپ اقتدار مربیانی همچون زیدان را ندارد.
بلژیک
از تیم های مدعی عنوان قهرمانی که ساختار تیمی بسیار قدرتمندی دارد و از سوی دیگر مهره های کلیدی آن مانند دی بروینه ، لوکاکو و کورتوآ می تواند در طی یک بازی تعیین کننده باشد. این تیم که در دوره های پیشین با بدشانسی نتوانست در بین چهار تیم قرار بگیرد انتظار دارد این بار بتواند طلسم را شکسته و در مراحل بالاتری نیز حاضر شود.
آلمان
بدون شک آلمان تنها تیمی است که بدون مهره نیز به عنوان یک شانس قهرمانی ظاهر می شود. این تیم که از نظر ساختار تیمی نسبت به تمامی رقبا منسجم ترم می باشد می تواند به عنوان یک مدعی ظاهر شده و در بین چهار تیم اصلی این رقابت ها قرار بگیرد. تنها نقطه ضعف آلمان در این رقابت ها عدم در اختیار داشتن یک مهاجم تمام کننده در نوک پیکان این تیم می باشد.
اسپانیا
لوئیس انریکه را می توان به عنوان یکی از شاگردان یوهان کرایف و لوئیس فن خال در نظر گرفت که در ارائه بازی روان و منسجم فوق العاده عمل می کند. اسپانیا با وجود اینکه نسبت به تیم رویایی سال 2010 و 2014 بسیار متفاوت است ولی به لطف وجود بازیکنان جوان و مربی کار کشته می تواند به عنوان یک مدعی حاضر شده و زنگ خطری برای تمامی تیم ها باشد.
هلند
لوئیس فن خان یکی از آن دست مربیانی است که می تواند ضعیف ترین تیم ها را به عنوان یک مدعی روانه بازار کند. با وجود اینکه این تیم از نظر مهره در قیاس با تیم هایی همچون برزیل و انگلستان قابل مقایسه نیست ولی ارائه بازی های طرفدار پسند و اتکاء به هنرنمایی های فرانک دی یونگ و ممفیس دپای می تواند این تیم را به عنوان یک مدعی نشان دهد.
آرژانتین
وجود لئو مسی به تنها برای مدعی نشان دادن این تیم کافی است. آرژانتین در این رقابت ها یکی از پیرترین تیم ها را در اختیار دارد و دیگر نشانه ای از آرژانتین سال های پیشین نیست. مسی به احتمال زیاد آخرین تورنمنت ملی خود را سپری خواهد کرد و دیگر خبری از آگوئرو نیز در این تیم نیست.
پیش بینی کنید شانس قهرمانی کدام تیم بیشتر است؟
تیم های مدعی رو آنالیز کردیم ، اگر می خواهید روی تیم مورد علاقه تان پیش بینی کنید می توانید از طریق سایت پیش بینی جام جهانی قطر ۲۰۲۲ وارد سایت شوید و پیش بینی کنید و جوایز زیادی را برنده شوید تا جام جهانی را با هیجان بیشتری سپری کنید و اوقات خوشی داشته باشید.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

source

توسط admin