مهاجم جدید ذوب‌آهن با عملکردی ضعیف در لیگ صربستان به ذوب‌آهن پیوسته است.
به گزارش ایسنا، دارکو بیدوف، مهاجم صربستانی جدید ذوب‌آهن که پیش از این سابقه پوشیدن پیراهن “گاندوها” را در کارنامه خود داشت، با نظر مهدی تارتار و با توجه به مصدومیت سعید باقرپسند برای پر کردن جای این بازیکن به ذوب‌آهن پیوست.
بیدوف پس از جدایی از ذوب‌آهن، از این باشگاه به دلیل بدهی مالیاتی شکایت کرد و پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه را بست. پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ذوب‌آهن پس از پرداخت بدهی این بازیکن باز شد اما باشگاه ذوب‌آهن را دچار مشکل کرده بود.
این مهاجم صربستانی پس از جدایی از ذوب‌آهن به ردنیک صربستان پیوست. او در فصل گذشته ۱۴ بازی در لیگ و جام حذفی کشور صربستان برای این تیم انجام داد ولی نتوانست گلی به ثمر برساند. بیدوف در مجموع ۳۲۸ دقیقه برای تیم صربستانی به میدان رفت و با ثبت عملکرد صفر گل زده و یک پاس گل، اینک به ذوب‌آهن پیوسته است.
او البته در فصل‌های ۲۰۲۰- ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰- ۲۰۲۱ که در ذوب‌آهن توپ می‌زد در مجموع ۳۴ بازی برای تیمش انجام داد و توانست ۱۱ گل به ثمر برساند اما عملکرد ضعیف این بازیکن در فصل گذشته و انتقال مجدد به لیگ ایران دو سوال را در ذهن ایجاد می‌کند؛ آیا کادر فنی و مدیریت باشگاه ذوب‌آهن از عملکرد این مهاجم و میزان آمادگی‌اش با خبرند؟ با توجه به آمادگی پایین این بازیکن چگونه این مهاجم صربستانی می‌تواند ضعف خط حمله ذوب‌آهن را برطرف کند؟‌
انتهای پیام

source

source

توسط admin