انیمیشن کمدی «ابر حیوانات لیگ دی‌سی» (DC League Of Super-Pets) توانست محبوب‌ترین حیوانات دنیای دی‌سی را که از قدرت‌های خارق‌العاده بهره می‌بردند به تماشاگران نشان دهد. مارول هم حیوانات ابرقهرمان زیادی دارد؛ مانند سگ لاک فک و راکت راکون.
با این حال، دنیای کمیک‌های دی‌سی و مارول تنها جایی نیست که می‌توان در آن حیواناتی با قدرت‌های فوق‌العاده دید. حیوانات ابرقهرمان دیگری توسط سایر استودیوها خلق شده‌اند که شاید خیلی از آن‌ها چندان شناخته شده نباشند.
حیوان ابرقهرمان
شوشین بوی یک سگ سخنگو با قدرت‌های فوق‌العاده است که هر وقت دوستان و اطرافیانش در خطر باشند، هویت قهرمانانه‌ی خود را که آندر داگ نام دارد آشکار می‌کند. او اولین بار در سال ۱۹۶۳ در سریالی به همین نام ظاهر شد و بعد در سال ۲۰۰۷ در اقتباس سینمایی این سریال با صداپیشگی جیسون لی، مجددا ظاهر شد.
به علاوه صاحب آندر داگ به وسیله‌ی صحبت کردن با او به راحتی با سگش ارتباط برقرار می‌کند و همین امر باعث می‌شود که این سگ زندگی شاد و پرهیاهویی داشته باشد. اگرچه او چندان نتوانسته در کانون توجه رسانه‌ها قرار گیرد، اما در زمان خود انیمیشن بسیار موفقی به حساب می‌آمد.
حیوان ابرقهرمان
آنوبیس داگی کروگر از نژاد سیریان یا همان انسان‌های سگ نما بود که به ‌عنوان فرمانده‌ی آژانس اجرای قانون بین‌ سیاره‌ای در گروه پاور رنجر خدمت می‌کرد. در واقع تیم پاور رنجر که از تیم‌های الف و ب تشکیل شده بر روی زمین آموزش داده می‌شوند و کروگر مسئولیت آموزش این دانشجویان نخبه را بر عهده دارد.
کروگر که سیاره‌ی خود را در جنگ علیه امپراتور گروم و امپراتوری توبیان از دست داده، سرانجام بر ترس خود از نبرد غلبه کرد و توانست به تیم پاور رنجر بپیوندد.
حیوان ابرقهرمان
فیلم «فلورا و اولیس» که سال گذشته در دیزنی پلاس پخش شد، یکی از معدود فیلم‌های ابرقهرمانی است که به دنیای مارول هیچ ربطی ندارد. این فیلم که بر اساس رمانی به همین نام برای کودکان ساخته شده، داستان دختر جوانی را روایت می‌کند که با سنجابی باهوش که قدرت‌های فوق‌العاده‌ای مانند پرواز دارد دوست می‌شود.
این فیلم ابرقهرمانی تقریبا دو ساعته نه تنها به شدت سرگرم‌ کننده است بلکه توانست نقدهای مثبت بسیار زیادی را دریافت کند. با توجه به شهرتی که این فیلم کارتونی در بین کودکان پیدا کرده جای تعجبی وجود ندارد اگر در آینده فیلم‌های بیشتری بر اساس این کاراکتر ساخته شود.
حیوان ابرقهرمان
دارک وینگ، جنگجویی همانند بتمن است که در برنامه‌ی به همین نام محصول سال ۱۹۹۰ ظاهر شد. برنامه‌ای که با اقتباس از سریال «داک تالس» ساخته شده بود. دارک وینگ نه تنها یک جنگجو بلکه یک شومن تمام عیار است که با کمک دخترخوانده‌اش گاسلاین و دستیارش لانچپد مک کواک از شهروندان سنت کانارد محافظت می‌کرد.
این سریال قرار است مجددا بازسازی شود و شکی نیست که این کاراکتر هم دوباره در آن ظاهر خواهد شد. اگر این سریال خوب پیش برود قطعا در آینده شاهد تولید فیلمی با محوریت کاراکتر دارک وینگ خواهیم بود.
حیوان ابرقهرمان
قطعا معروف‌ترین حیوانات ابرقهرمانی که به دنیای مارول و دی‌سی هیچ ربطی ندارند، لاک‌ پشت‌های جهش یافته‌ی نینجا هستند که برای مدت‌ها به ابرقهرمانان لاک دار کودکان تبدیل شده بودند.
در واقع آن‌ها بچه لاک پشت‌های معمولی‌ای بودند که پس از قرار گرفتن در معرض تراوش رادیواکتیو به نینجاهای انسان نمای ماهری تبدیل شدند و تصمیم گرفتند از توانایی‌های خود برای مبارزه با اشرار شهر نیویورک استفاده کنند. این فرنچایز که در اصل بر اساس داستان‌های کتاب‌های کمیک ساخته شده، توانست به مجموعه‌ای از فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی و بازی‌های ویدئویی تبدیل شود.
حیوان ابرقهرمان
داینومات، یک سگ رباتیک احمق است که توسط هانا باربرا خلق شده و توانسته در فیلم‌های «اسکوبی دو» خودی نشان دهد. او چندین و چند بار در فیلم‌های اسکوبی دو ظاهر شده و توانسته به کاراکتری محبوب تبدیل شود.
جدیدترین فیلمی که داینومات در آن حاضر شده فیلم اسکوب محصول سال ۲۰۲۰ بود که در آن داینومات به کاراکتری بسیار باهوش و جدی تبدیل شده و با پسر شاهین آبی متحد شده است.
حیوان ابرقهرمان
حیوانات خانگی شگفت انگیز یک برنامه آموزشی برای کودکان بود. هر چند این حیوانات بامزه مانند حیوانات ابرقهرمان دی‌سی، قدرت‌های فوق‌العاده‌ای ندارند، اما این موضوع باعث نشده که آن‌ها به دیگر حیوانات نیازمند کمک نکنند.
سه حیوان خانگی کلاس که عبارت بودند از یک خوکچه هندی، یک لاک پشت و یک اردک به دلیل آهنگی که گروهی می‌خواندند مشهور شدند. آن‌ها بعد از ساعت مدرسه لباس‌های خود را می‌پوشند و با قایق پرنده‌شان به حیواناتی که در خطر باشند کمک می‌کنند.
حیوان ابرقهرمان
یکی از اولین ابرقهرمانان دنیای حیوانات، موش توانا بود که در بین سال‌های ۱۹۴۲ تا ۱۹۶۱ در ۸۰ فیلم کوتاه ظاهر شد. موش توانا معمولا برای نجات جان سایر موش‌های همکار خود با انواع گربه سانان می‌جنگید.
چندین سریال تلویزیونی و چند فیلم کوتاه در رابطه با این کاراکتر ساخته شدند و از سال ۲۰۱۹ صحبت‌هایی در مورد ساخت یک فیلم لایو اکشن با بازی این شخصیت به گوش می‌رسد.
حیوان ابرقهرمان
پری پلاتیپوس، پستاندار نیمه آبی تخم‌گذار دریایی، تقریبا در تمام قسمت‌های کارتون «فینیس و فرب» با دانشمند شروری به نام دکتر دوفنشمیرتز، مبارزه کرد. مبارزات این دو کاراکتر باعث شکل گیری ماجراجویی‌هایی شد که توانست نظر مخاطبان را جلب کند.
در واقع پری که مامور مخفی سازمان بدون نامی است و بیشتر به عنوان مامور P شناخته می‌شود، یکی از ماهرترین اعضای سازمان جاسوسی حیوانات به حساب می‌آید و باید با اشرار مبارزه کند.
حیوان ابرقهرمان
جانی تست و سگش داکی هر هفته ماجراجویی‌های عجیب و غریب و جدیدی را تجربه می‌کردند و با مجموعه‌ای از دشمنان جدید به مبارزه می‌پرداختند و داستان‌های غیرقابل پیش بینی‌ای را برای مخاطبان روایت می‌کردند.
این زوج معمولا برای مبارزه با تهدیدات باید به ابرقهرمان تبدیل می‌شدند بنابراین نام‌های جانی ایکس و سوپر پوچ را برای خود انتخاب کردند. این جفت از قدرت‌های استانداردی که اکثر ابرقهرمانان دارند، مانند پرواز و تله پورت، برخوردار بودند، اما توانایی فوق‌العاده‌ی خالی کردن باد معده آن هم به صورت همزمان، یکی از قدرت‌های خاص آن‌ها به حساب می‌آمد.
منبع: screenrantلاکپشت های نینجا مال پیسی هستن
منظورم دیسی

source

توسط admin