یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
copy
اتحادیه صنعت بازی‌های ویدیویی ساعاتی پیش فهرست کامل اسامی برندگان مراسم گیمزکام ۲۰۲۲ را به اشتراک گذاشت.
هر ساله رویدادهای متنوعی در حوزه بازی‌های ویدیویی در اقصی نقاط جهان برگزار می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، گیمزکام دارد. این نمایشگاه هر سال توسط اتحادیه صنعت بازی کشور آلمان با همکاری آقای جف کیلی، مجری و خبرنگار سابق، در شهر کلن برگزار می‌شود.
از این رو، مراسم مزبور امسال نیز از تاریخ ۲۴ اوت (دوم شهریور) آغاز شد و تا روز ۲۸ اوت (ششم شهریور) ادامه داشت. به علاوه، مراسم شب افتتاحیه نیز در روز ۲۳ اوت (یکم شهریور) به میزبانی جیف کیلی برگزار شد. طبق روال همیشه، در جریان این نمایشگاه آثار جدید و مورد انتظاری به نمایش گذاشته شدند که توجه بازیکنان را به خوبی به خود جلب کردند. البته، ناگفته نماند که شرکت سونی هیچ کنفرانسی در این مراسم برگزار نکرد و خبری از غرفه پلی استیشن در گیمزکام نبود.
شواهد امر گویای این موضوع است که بالغ بر ۲۶۵ هزار نفر به طور حضوری در این رویداد شرکت کردند. نکته جالب اینجا است که این افراد از بیش از ۱۰۰ کشور مختلف دنیا خود را به آلمان و گیمزکام رسانده بودند. از طرفی، چیزی در حدود ۱۲ میلیون نفر به طور زنده و آنلاین مراسم شب افتتاحیه گیمزکام را تماشا کردند.
در همین راستا، چند روز پیش بود که مسئولان برگزارکننده گیمزکام فهرست کامل نامزدهای مراسم گیمزکام اواردز را در بیست گروه مختلف به اشتراک گذاشتند که حال با اتمام نمایشگاه، لیست برندگان هر گروه مشخص شده است. بر این اساس، بازی Lies of P با تصاحب ۴ جایزه مختلف به عنوان پرافتخارترین بازی مراسم لقب گرفت.
این عنوان سولزلایک و ماجراجویی برای نخستین بار در آبان ماه سال گذشته توسط شرکت نئوویز گیمزو استودیوی راند ۸ معرفی شد. بازی کلیات خود را از داستان‌های معروف پینوکیو الهام گرفته و داستان آن حول یک ربات انسان نما به نام پینوکیو می‌چرخد. این عنوان برای عرضه در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی شده که در جریان رویداد گیمزکام جایزه بهترین بازی اکشن ماجراجویی، بهترین بازی نقش آفرینی، مورد انتظارترین بازی پلی استیشن و بهترین بازی گیمزکام را از آن خود کرده است.
از دیگر بازی‌های پرافتخار مراسم گیمزکام می‌توان به Inkulinati اشاره کرد که جایزه بهترین بازی مستقل و بهترین بازی با ایده نو را به خود اختصاص داده است. جایزه بهترین بازی چندنفره نیز به Warhammer 40,000: Darktide رسید. در بخش جوایز مردمی، جایزه بهترین غرفه به شرکت باندای مامکو اینترتینمنت تعلق گرفت و بازی Hogwarts Legacy نیز جایزه بهترین تریلر منتشر شده در گیمزکام را از آن خود کرد.
در ادامه می‌توانید فهرست کامل برندگان و نامزدهای مراسم گیمزکام ۲۰۲۲ را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که برنده هر گروه با رنگ سبز نشان داده شده است.
با اتمام گیمزکام، هم اکنون توجه بازیکنان به مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ معطوف شده است. بر اساس بیانیه جف کیلی، مجری برنامه، این مراسم در پنج‌شنبه، هشتم دسامبر برگزار خواهد شد. اگرچه جف کیلی به ساعت برگزاری این مراسم اشاره نکرده، اما بر اساس عادت، احتمالا این رویداد بامداد ۱۸ آذر ماه پخش می‌شود. طبق معمول، در جریان این رویداد از بازی‌های جدید رونمایی می‌شود و در کنار نمایش تریلرهای جدید از عناوین مورد انتظار، جوایزی به بهترین آثار سال اهدا خواهد شد.
در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با برندگان مراسم گیمزکام ۲۰۲۲ چیست؟ به نظر شما، کدام یک از آثار فوق بهترین حضور را در این نمایشگاه داشتند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


source

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط admin