ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان به صحبت‌های سرمربی تیم شهرداری همدان که عنوان کرده است، لباس‌های بازیکنان تیمش در اهواز در رختکن و نیمکت مورد سرقت قرار گرفتند، واکنش نشان داد.
کیوان بابادی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد:‌در بازی دیروز بین تیم‌های استقلال خوزستان و شهرداری همدان، اتفاقاتی افتاد که به نظرم خیلی جالب و زیبنده نیست که ما با این ادبیات نسنجیده درباره  استان خوزستان و مردم آن که به مهمان‌نوازی و معرفت شهره‌اند، حرف بزنیم و باعث کدورت و رنجش خاطر مردم استان خوزستان باشیم.
وی ادامه داد: من به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان وظیفه خود می‌دانم از حق و حرمت مردم استانم محافظت و مراقبت کنم. مسئولیت مراقبت از وسایل تیم میهمان بر عهده ما نیست. ما مسئول مراقبت از حرمت و جایگاه تیم میهمان هستیم و من فکر می‌کنم به عنوان مدیرعامل، مجموعه ما به عنوان باشگاه استقلال خوزستان و نماینده مردم خوزستان، در این موضوع کم نگذاشتیم و دوستان همدانی خودشان شاهد و ناظر هستند.
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت:‌ من اعتقادم بر این است که مراقبت از وسایل هر شخصی به عهده خود شخص است و ما هم یک ضرب‌المثل داریم که اموالت را محکم بگیر و همسایه‌ات را متهم به دزدی نکن. من امیدوارم این اتفاق، جزئی از فوتبال دیروز شهرداری همدان نبوده باشد و اگر هم این اتفاق افتاده و لباسی گم شده است، باز هم مسئولیت آن بر عهده خود آن‌ها است.
وی تاکید کرد:‌ هیچ وقت سابقه نداشته است که در خوزستان چنین اتفاقاتی بیافتد و امیدوارم این رفتار جزئی از تاکتیک و برنامه شهرداری همدان نباشد. همه دیروز دیدند که استقلال خوزستان چه مدل فوتبال بازی کرد و شهرداری همدان با چه مدل موفق شد یک نتیجه کسب کند که مبارکشان باشد؛ درست است که دفاع کردن نیز جزئی از فوتبال است اما امیدوارم که تیم‌ها با دفاع کردن به حداقل امتیاز برسند، نه با بی‌اخلاقی و نه این‌که خدا ناکرده حرفی بزنیم که مردم و هویتی آن‌ها آسیب بزنیم.
بابادی گفت:‌ از حق و حقوق مردم استانم، تیمم و باشگاهم حفاظت و مراقبت می‌کنم و به دوستانم در شهرداری همدان نیز توصیه می‌کنم که این مدل رفتارها را وارد تاکتیک تیمی و فوتبال نکنند. در باشگاه استقلال خوزستان، اخلاق‌مداری حرف اول را می‌زند و به اصول اخلاقی پاییند هستیم.
انتهای پیام

source

source

توسط admin