یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
یکی از نکات عجیب و حاشیه‌ساز ویژه برنامه 20 سالگی مجموعه Harry Potter، غیبت خالق آن یعنی جی. کی. رولینگ بوده است.
جی. کی. رولینگ (J.K. Rowling)، خالق مجموعه هری پاتر که طی حضور این فرنچایز در سینما، شاهد رکوردشکنی‌های بسیاری در باکس آفیس بوده‌ایم، به طرز مشکوکی در ویژه برنامه 20 سالگی این فرنچایز تحت عنوان Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts غایب بود تا زمینه‌ساز شایعات بسیاری بشود.
با این حال وی در تازه‌ترین مصاحبه با گراهام نورتون (Graham Norton)، نسبت به شایعات مطرح شده واکنش نشان داد و درباره عدم حضورش در این ویژه برنامه صحبت نمود. طبق گفته‌های او، کمپانی برادران وارنر، رولینگ را برای حضور در این ویژه برنامه دعوت کرده ولی خود وی حاضر به شرکت در آن نبوده است. دلیل عدم حضور او در این مراسم، تمرکز بیش از اندازه بر روی فیلم‌ها بوده که منجر به نادیده گرفته شدن رمان‌ها شده است.
برخلاف شایعات مطرح شده، من از این ویژه برنامه کنار گذاشته نشدم. از من برای حضور در آن مراسم دعوت شد که شخصاً صلاح ندیدم این اتفاق به وقوع بپیوندد. به نظر من توجه این ویژه برنامه بر روی فیلم‌ها بوده و رمان‌ها نادیده گرفته شده است. این‌طور فکر نمی‌کنید؟ به نظر من که کاملاً حقیقت دارد.
همچنین با توجه به این که شایعاتی مبنی بر اختلاف جی. کی. رولینگ با بازیگران این مجموعه به گوش رسیده است، نورتون درباره این مسئله به صحبت با او پرداخت و رولینگ فاش کرد که هنوز هم با برخی از آن‌ها در تماس بوده و مشکلی با کسی ندارد.
بله با آن‌ها در ارتباط هستم. البته که نه با تک تک بازیگران ولی با برخی از آن‌ها بیشتر ارتباط دارم.
برخلاف شایعاتی که ادعا داشتند کمپانی برادران وارنر و جی. کی. رولینگ دچار اختلاف گسترده‌ای شده‌اند، اما شواهد نشان می‌دهد که هیچ مشکلی بین آن‌ها وجود نداشته و اوضاع آرامی را سپری می‌کنند. باید دید که آیا این کمپانی قصد دارد تا از نوشته‌های این نویسنده مشهور بر پرده سینما استفاده جدیدی داشته باشد یا خیر!
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
جی کی رولینگ کار درسته ولی تالکینو بیشتر میپسندم
بنظر من آثار تالکین طوری هستند که برای همه ی گروه های سنی چه نوجوان چ بزرگسال مناسبن ولی جی کی رولینگ بیشتر مربوط ب نوجوانانه دنیای تالکین بزرگتر هم هست تالکین واقعا عالی بود
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved
source

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط admin