Jump to navigation
فایتر ایرانی بعد از پیروزی مقابل حریف ایتالیایی گفت: بعد از سه سال و نیم سختی، عذاب و طرد شدن به مبارزه بازگشتم و به‌لطف خدا به پیروزی رسیدم.
امیر علی‌اکبری فایتر کشورمان بامداد امروز (شنبه، 5 شهریورماه) در سومین مبارزه خود در سازمان «وان چمپیونشیپ» در سنگاپور به مصاف مائرو سریلی از ایتالیا رفت و موفق به شکست حریف خود شد.
به گزارش طرفداری، علی‌اکبری که پیش از این دو دیدار گذشته خود را در این سازمان با شکست واگذار کرده بود، پس از آغاز همکاری مجدداً با علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان در این دیدار با شرایط بهتری در مبارزه حاضر شد و سرانجام در دقیقه 9 راند دوم حریف خود را ناک‌اوت شکست کرد.

امیر علی‌اکبری در خصوص اولین پیروزی خود در سازمان «وان چمپیونشیپ» مقابل حریف ایتالیایی اظهار داشت:
خدا را شکر با لطف خدا و محبت امیرالمؤمنین(ع) و آقا صاحب الزمان(عج) موفق به شکست حریف ایتالیایی شدم. با علیرضا استکی خیلی خوب بازی را آنالیز کرده بودیم. حریف ایتالیایی، واقعاً گردن‌کلفت بود و تمام برنامه این بود که در حمله‌های او مشت بزنیم و او را پایین ببریم.
علی‌اکبری تصریح کرد:
در مبارزه منتظر ماندم تا سرانجام با حمله فایتر ایتالیایی تاکتیک خود را پیاده کردیم. خدا را شکر نتیجه زحمات یک‌ساله خود و 6 ماه‌ اخیر راکه علیرضا استکی به ما اضافه شد و خیلی از ایراداتم را برطرف و مبارزه را آنالیز کرد، گرفتیم. بعد از سه سال و نیم سختی، عذاب و طرد شدن به مبارزه بازگشتیم و به‌لطف خدا به پیروزی رسیدیم و امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.
اخبار داغ 
نيمار وقتي سي.ال برد و روي سربندش نوشت صد در صد مسيح ،مردم برزيل بش حمله كردن كه عقب مونده اي؟…مردم كجاي جهان از نظر تويي كه مسلمون نيستي با فرهنگن؟…وقتي مادر كريس رونالدو براي صعود تيم پرتغال از گروهش كه شبيه معجزه بود،ميره زيارتگاه فاتيما ،رئالي ها و پرتغالي ها و اروپايي ها بهش حمله كردن؟…وقتي مايكل فلپس ،قهرمان اسطوره اي شناي آمريكا ميگه مدال هاي من بابت دعاهاي مادرمه،كسي بش گفت خرافاتي؟كسي بش گفت دعا معني نداره و بايد تلاش كرد؟…از نظر عده اي همه خرافاتي هستن جز خودش كه به چيزي اعتقاد نداره…معيارتون براي صحيح و غلط بودنِ حرف هاي ديگران،لايك و ديس لايك بقيه نباشه…بريد بخونيد…آثار غير مسلمانان رو درباره ي تاثير دعا و باورهاي متافيزيك در موفقيت…اگه گوشه اي بشينيم و بگيم خدايا ميخوام امام علي كمكم كنه تا در كارم موفق بشم ولي صبح تا شب مشغول كامنت خوندن و كل كل هاي بيخود در طرفداري و اينستا باشيم،موفقيت محال به نظر ميرسه اما اگه تلاش كنيم و به جاي كامنت هاي بي تاثير و يكروزه وقتمون رو هدر نديم،كائنات در راستاي رسيدنمون به موفقيت همراهيمون ميكنه
طرد شدن؟ سعی کن محبوب مردم باشی ن اینکه بخای محبوب رژیم باشی. وقتی چندتا فایتر آماتور رو بردی ب هم میهنات کری خوندی و گفتی هر کس بیاد یک راند جلوم وایسه بعنوان اسپارینگ میبرمش. انگار املیاننکو یا میوچیچ بودی. هنوز نرسیده ب وان چمپیونشیپ واسه قهرمان کری خوندی و بعدش مقابل ی بچه کره ای ناک اوت شدی. مالیخین ب شکل راحتی ناک اوتت کرد بازم بعد فایت کری میخونی. علی اکبری خودشم هیچ شناختی از دنیای ام ام ای نداشت. با چندتا برد فک کرد بهترین دنیا شده. توی رایزین چندتا فایتر سابق یو اف سی رو شکست داد و فک کرد بهتر از همست. اون فایترای سابق وقتی تموم میشن اخراج میشن از یو اف سی. الان بری مقابل انگانو یا سریل گان قرار بگیری گردنتو میشکنن.
شیر ایرانی؟ پگاه یا کاله؟
عزیزی مشتی
کلاغ ها قار قار میکنند این خاصیت کلاغه بهش اهمیت نده و به راحت ادامه بده
زارت
برای چی ۳.۵ سال دور بوده از میادین؟؟
شما ملت چکار به اعتقاداتش دارین ، شما خودتون خوشتون میاد بخاطره اعتقاداتتون قضاوتتون کنن ، بیخود برای ما ادای تنگارو در نیارین ، خودتون اگه قدرت داشتین از رهبر کره شمالی هم دیکتاتورتر بودین
دمت گرم که با هدف زندگی میکنی.ملت فحاش زیر پتو رو هم نمیشه دهنشونو بست
دمترم افرین
اون وقت ها که میباختی آقا امیرالمومنین و امام زمان کجا بودن بابا دست بردارین تلاش تلاش تلاش
کسی کارش نداشت خودش شروع کرد دستمال کشی و سربند زدن حقیقتا به عنوان یه فایتر ایرانی من یکی دوسش دارم ولی این سو استفاده کردن ها خیلی رو مخ آدم میره
بعضیا جوری از آماتور بودن حرف میزنن انگار رقیبش سجاد غریبی بوده باوا این سالن و اون داور معروفه هیچکدوم به آماتور نمیخورن
دمت گرم دلاور به هر چی عقیده داری با همون پیش بسوی پیروزی بعدی…
موفق باشه
واقعا این جور آدما الگوی بدی برای جوونای مملکت هستن و از اون بدتر جوونا بدجور دنبال این الگوهای بد وطنی میگردن
اگر نمیشناسیدش کمی تحقیق کنید
اینو هالک پفکی ابروی ایرانو نبرن افتخار پیشکش اخه این ریقو رو چ به یو اف سی فقد من موندم بزنمش
متاسفم واسه ورزش کشورمون که اصلا هیچ سرمایه گذاری یا تبلیغاتی روی mma و بوکس انجام نمیده.
هزاران لات و چاقو کش داره ایران.از سرکشی این افراد میشه در راه درست استفاده کرد و حداقل ۲ تا mma کار محشر تحویل ufc داد.الان حتی تخمی ترین کشورها هم قهرمان دارن تو ufc و بوکس اما ما نداریم.
شاید خنده دار باشه براتون ولی خدایی از همین مازندران و لرستان و… میشه کلی استعداد کشف کرد تو mma. ولی اصلا هیچ به هیچ…
ستاره ما تو mma شده یه فایتر بنجلی مثل این که متخصص ناک اوت شدنه
بردن حریف آماتور شیپور زدن داره؟
دمش گرم❤❤
یکی مثل اون هالک احمق یکی هم‌ مثل اکبری
(دیگران رو بر اساس عقاید یکدیگر قضاوت نکنید)
هیچی نیستی پشمک

source

source

توسط admin