هفته سوم لیگ برتر تفنگ و تپانچه آقایان در سالن ۸۰ خط مجموعه تیراندازی آزادی برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در پایان هفته سوم لیگ برتر تفنگ که به میزبانی سپاهان برگزار شد، تیگرا و باشگاه سپاهان به ترتیب برابر تیم‌های باشگاه مقاومت و باشگاه نیروی زمینی ارتش به برتری دست یافتند. هیات ایلام نیز در این هفته استراحت داشت.
در فینال بخش انفرادی نیز امیرمحمد نکونام از سپاهان با نتیجه ۱۷ بر ۹ مجتبی قاسم‌آبادی از تیگرا را شکست داد و عنوان نخست را از آن خود کرد و قاسم‌آبادی دوم شد. مهدی جعفری‌پویا از نزاجا نیز در جایگاه سوم ایستاد و هادی قره‌باغی از فولاد مبارکه سپاهان چهارم شد.
همچنین در پایان هفته سوم لیگ برتر تپانچه که به میزبانی باشگاه نوید ایران جوان برگزار شد، تیم‌های شهید لطفی هوافضای سپاه، هیئت همدان و باشگاه فولاد سپاهان به ترتیب مقابل باشگاه نیروی زمینی ارتش، نوید ایران جوانان و باشگاه مقاومت به پیروزی رسیدند.
در فینال بخش انفرادی نیز با نتیجه شایان تمدن از هیات همدان با نتیجه ۱۶ بر ۴ برابر سجاد پورحسینی از باشگاه فولاد سپاهان به برتری رسید و عنوان نخست را از آن خود کرد و پورحسینی در جایگاه دوم ایستاد. محمد رسول عفتی از باشگاه فولاد سپاهان سوم شد و امیر جوهری‌خو از باشگاه شهید لطفی هوافضا در رده چهارم ایستاد.
در پایان، مراسم اهدای مدال با حضور کبری غیاثی، نایب رئیس بانوان و مهدی مبینی، دبیر فدراسیون تیراندازی انجام شد. همچنین حسین باقری و محسن نصر اصفهانی سرمربیان تیم‌های تفنگ و تپانچه نیز از نزدیک رقابت‌های لیگ را مشاهده کردند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

source

توسط admin