با 6 مدیر کلیدی قبلی WarnerMedia آشنا شوید که در بازار کار هستند و می توانند در سال 2021 حرکت های بزرگی انجام دهند
WarnerMedia از زمان خریداری توسط AT&T مخابراتی در سال 2018 ، گام های بلندی را برای سازگاری استودیوهای معروف هالیوود و مشاغل خود برای عصر جریان برداشته است.
این مراحل شامل حرکتهای متزلزل در صنعت مانند پخش فیلم های برادران وارنر از روز HBO Max در سینماها و تغییرات داخلی مانند اتحادیه کسب و کارهای تلویزیونی ، فیلم و پخش تلویزیونی است.
این لرزش همچنین به معنای این است که برخی از رهبران اصلی WarnerMedia که در پیمایش تغییرات عظیم باتجربه هستند از شرکت خارج شده و اکنون نماینده آزاد هستند.
اینسایدر شش مدیر محترم سابق WarnerMedia را در بازار کار شناسایی کرد که همه آنها به شرکت در گذر از تحولات کمک کرده اند. این لیست براساس گزارش و نامزدی دریافتی ما است. این شامل کهنه سربازان سابق WarnerMedia و ستاره های در حال ظهور است.
بیشتر بخوانید: WarnerMedia از زمان مدیر عامل شدن جیسون کیلار و شروع به کار مجدد گسترده با هدف پخش حداقل 35 مدیر برتر را از دست داده است. در اینجا همه رهبرانی هستند که خارج شده اند.
رهبران به ترتیب حروف الفبا در زیر لیست شده اند.
WarnerMedia تنها شرکت میراث قدیمی نیست که در مورد تجارت خود تجدید نظر می کند. دیزنی ، کامکست و دیگران نیز تغییرات بزرگی در ساختارهای رهبری ایجاد کرده اند.
درباره دیگر رهبران محترم رسانه در بازار بخوانید: 24 رهبر رسانه ای که در بازار کار حضور دارند: تلویزیون ، فیلم و پخش مستقیم مجریانی که می توانند در سال 2021 حرکت های بزرگی انجام دهند
دیوید لوی دیوید لوی. آنجلا ویس / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ دیوید لوی شبکه های ورزشی و تفریحی ترنر رادیو را به عنوان رئیس جمهور اداره کرد تا مدت کوتاهی پس از خریداری شرکت توسط AT&T از طریق خرید تایم وارنر.
لوی قبل از شروع کار بزرگتر در سال 2013 ، یک دهه رئیس شرکت Turner Sports بود.
در زمان تصدی خود در ترنر ، لوی معاملات مانند خرید Turner Sports از Bleacher Report را انجام داد ، که به اولین مقصد ورزشی دیجیتال این شرکت تبدیل شد. او پیشوای پیمانی با CBS بود که فینال ماه مارس جنون را به تلویزیون کابلی آورد. و این شرکت خدمات جدید جریانی را راه اندازی کرد که از کاتالوگ های کلاسیک متعلق به ترنر مانند Boomerang برای انیمیشن های سنتی و FilmStruck استفاده می کرد ، که برای پخش مجموعه Criterion قبل از بسته شدن در 2018 در میان سینافیل ها محبوب بود. او در مارس 2019 ترنر را ترک کرد 33 سال در شرکت.
از آن زمان ، لوی به شرکت هایی از جمله The Raine Group ، یک بانک سرمایه گذاری در بخش های رسانه ، فناوری و مخابرات ، مشاوره داده و Back Nine Venture را تأسیس کرده است که در استارت آپ های اولیه سرمایه گذاری می کند.
کریس لین کریس لین. WarnerMedia Chris Linn شبکه واقعیت WarnerMedia truTV را به عنوان رئیس شبکه کابل روی نقشه قرار داد.
تحت رهبری او ، شبکه واقعیت محور که در گذشته Court TV بود ، مسیر خود را با امتیازهای مطرحی مانند “جوکرهای غیرعملی” پیدا کرد ، که به آن کمک کرد تا مخاطبان جوان تر و ثروتمندتری داشته باشد. لین بعد از ادغام فعالیت هایش در دیگر شبکه های سرگرمی ترنر TBS و TNT ، در ماه مه سال 2019 از truTV خارج شد.
او از طریق ویاکام به TRTT پیوست ، جایی که به مدت هشت سال بر برنامه نویسی و تولید نظارت داشت و نمایش های واقعیتی مانند “Jersey Shore” و “Catfish” را توسعه داد. او همچنین در Spike TV و Nickelodeon کار می کرد.
جان مارتین جان مارتین. ایتن میلر / گتی ایماژ ، رئیس و رئیس سابق ترنر ، جان مارتین ، به دلیل استفاده از فضای سنتی تلویزیون ، گروه شبکه کابلی را به مدت چهار سال اداره کرد. دوران تصدی او در ترنر پس از تملک والد تایم وارنر توسط AT&T در سال 2018 پایان یافت.
مارتین در طول مدت ریاست خود ، مجموعه کامل مارک های خبری ، ورزشی و سرگرمی ترنر ، از جمله CNN ، TNT ، TBS ، Cartoon Network و Turner Sports را نظارت کرد و به شروع انتقال دیجیتال کمک کرد. وی در حالی که وزارت دادگستری برای جلوگیری از این توافق در حال حرکت بود ، وی با صوت از معامله AT & T-Time Warner دفاع کرد.
مارتین بیش از دو دهه در تایم وارنر به سر برد ، حتی زمانی که این شرکت در سال 2009 از تجارت کابل Time Warner Cable و بخش چاپ تایم Inc در سال 2014 شروع به کار کرد. مدیر عامل شرکت جف بوکس مارتین پیش از آن رئیس مالی تایم وارنر کابل بود.
مارتین در سال 1993 به تایم وارنر پیوست و برای یک دوره دو ساله در شرکت تحقیق در مورد سهام عدالت ABN AMRO رفت. او در اوایل کار خود یک حسابدار ارشد در ارنست و یانگ بود.
کریستینا میلر کریستینا میلر. مایک کوپولا / گتی ایماژ برای ترنر کریستینا میلر یکی از مجریان برتر پخش ترنر بود.
وی اخیراً به عنوان رئیس شبکه کارتون ، شنای بزرگسالان و بومرنگ به مدت 5 سال شبکه های کودکان و بزرگسالان ترنر را هدایت کرد. او در این مدت نظارت بر فیلم های کلاسیک ترنر را نیز بر عهده گرفت.
او در طول اجرای خود در آنجا که در اواخر سال 2019 به پایان رسید ، به ساخت نمایش هایی مانند “ریک و مورتی” ، “استیون جهان” و “ماجراجویی زمان” در امتیازهای پرفروش کمک کرد.
در طول 15 سال حضور در ترنر ، میلر همچنین مدیر دیجیتال نمونه کارها دیجیتال NBA و مدیر ارشد مسئول برنامه ریزی بازاریابی Turner Sports برای یک استراتژی بود. او کار خود را در شرکت در Cartoon Network آغاز کرد ، جایی که اولین تجارت جهانی محصولات مصرفی شبکه را ایجاد کرد.
وی همچنین پیش از ترنر در توزیع کننده تلویزیون کودکان HIT Entertainment ، جایی که مسئولیت مدیریت نام تجاری و صدور مجوز را بر عهده داشت ، یک مدیر اجرایی بود.
کوین ریلی کوین ریلی. اما مک اینتایر / گتی ایماژ برای وارنر مدیا کوین ریلی استراتژی اولیه HBO Max را قبل از خروج از وارنر مدیا در ماه آگوست به عنوان بخشی از تغییر مدیریت مداوم شرکت میراث رسانه توسعه داد.
ریلی ، مدیر ارشد محتوای سابق HBO Max ، پروژه هایی را برای این سرویس نوپای جریان از جمله اولین نسخه اصلی موفق آن ، “The Flight Attendant” آغاز کرد.
او همچنین در طول مدت حضور در ترنر ، شبکه های سرگرمی ترنر ، TBS و TNT را هدایت کرد و بعداً truTV را به حوزه کاری خود اضافه کرد. ریلی پیشگام تلاش برای كاستن از تعداد آگهی های تجاری در نمایش هایی بود كه رئیس جمهور TNT و TBS و مدیر ارشد خلاقیت Turner Entertainment بود.
قبل از ترنر ، ریلی هر ساله برای چندین سال برنامه های سرگرمی را در شبکه های مهم تلویزیونی از جمله فاکس ، FX و NBC افزایش داد. او بر اجرای نمایش هایی مانند “Glee” ، “Brooklyn Nine-Nine” و “Empire” در فاکس نظارت داشت. سریال های قهرمان مانند “دفتر” در NBC. و در مجموعه هایی مانند “The Shield” و “Nip / Tuck” در FX چوپان شد.
در اینجا بیشتر بخوانید بیشتر بلر ریچ بلر ریچ. Frank W. Ockenfels III Warner Bros. مدیر اجرایی بازاریابی بلر ریچ در پایان سال گذشته از استودیوی هالیوود خارج شد که بیشتر کار خود را در آنجا سپری کرد.
ریچ نظارت بر بازاریابی در سراسر جهان برای بخش های نمایشی و سرگرمی خانگی گروه وارنر پیکچرز در پست فعلی رئیس جمهور است. او از زمان به عهده گرفتن این نقش در سال 2018 به بزرگترین موفقیت های اخیر استودیو مانند “جوکر” و “دیوانه آسیایی های ثروتمند” کمک کرد.
با متوقف شدن رویدادهای زنده امسال در میان شیوع ویروس کرونا ، ریچ همچنین به راه اندازی کنوانسیون فن های مجازی DC ، DC FanDome ، که شامل پانل های پر از ستاره و جزئیات جدید در مورد “Wonder Woman 1984” ، آینده اسنایدر “لیگ عدالت” بود ، کمک کرد. “و سایر عناوین DC.
ریچ در طول بیش از 20 سال حضور در استودیو به رانندگی با حق رای دادن مانند هری پاتر و دنیای فیلم DC کمک کرد. وی کار خود را در برادران وارنر به عنوان کارآموز بازاریابی در بازاریابی بین المللی آغاز کرد.
ریچ ، واقع در لس آنجلس ، همچنین در هیئت مدیره غیرانتفاعی LA Family Housing نیز عضویت دارد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *