بیومتریک _ سیستم کنترل دسترسی درب اثر انگشت
معرفی:
امروزه داشتن یک سیستم بیشتر امنیتی مناسب دسترسی به درب در یک اداره یا خانه یک امر ضروری است.
گزینه های کمی از سیستم دسترسی درب مانند سیستم صفحه کلید ، کارت Proximity / کارت هوشمند با استفاده از سیستم دسترسی درب و سیستم دسترسی بیومتریک درب وجود دارد.
در حالی که از صفحه کلید یا سیستم کارت استفاده می کنید ، یک انسان می تواند شماره پین ​​را به دیگران منتقل کند یا کارت گم شود. بنابراین داشتن سیستم دسترسی بیومتریک درب به جای صفحه کلید سنتی یا سیستم کارت ، ایمن تر است.
در سیستم قفل درب بیومتریک معمول بسته بندی شده با خواننده بیومتریک ، قفل درب الکترو مغناطیسی ، شیشه شکست اضطراری ، باتری پشتیبان ، سوئیچ خروج و نرم افزار مدیریت دسترسی.
خواننده قفل بیومتریک درب: خواننده بیومتریک باید با حسگر نوری با کیفیت بالا ، جمع و جور و منحصر به فرد باشد. حسگر نوری باید اثر انگشت را با بریدگی زخم ، تورم و انگشتان خیلی خشک یا مرطوب با تبدیل و طبقه بندی سرعت بالا تشخیص دهد.
خواننده بیومتریک خارج از در نزدیکی در نصب می شود.
به طور معمول حداکثر 3 انگشت برای هر کارمند می تواند در دستگاه بیومتریک ثبت شود. کارمند می تواند از هر انگشت برای تأیید استفاده کند. برای تأیید بایومتریک کارمند و ارسال سیگنال به قفل درب ، یک ثانیه زمان لازم است تا درب بلافاصله برای تأیید معتبر مطالب مرتبط آزاد شود. تاریخ و زمان در دستگاه ثبت شده است.
قفل درب EM: این واحد قفل درب الکترو مغناطیسی است که در بالای در نصب می شود. این واحد قفل درب از طریق برق تأمین می شود و همیشه قفل خواهد ماند. این قفل درب فقط با سیگنال معتبر خواننده بیومتریک آزاد می شود.
باتری پشتیبان: باتری پشتیبان در صورت قطع برق به مدت 4 تا 6 ساعت به برق سیستم قفل درب بیومتریک ادامه می دهد.
شیشه شکست اضطراری: در صورت آتش سوزی یا موارد اضطراری دیگر کارمند فقط باید شیشه را بشکند سپس سیستم قفل درب بیومتریک برای همیشه تخلیه می شود تا بلافاصله همه کارکنان تخلیه شود.
سوئیچ Exit: در داخل در نصب می شود. کارمند فقط باید کلید خروج را فشار دهد تا قفل درب برای خروج آزاد شود.
از سیستم قفل درب بیومتریک می توان به عنوان دسترسی مستقل درب یا سیستم رایانه ای استفاده کرد.
نرم افزار مدیریت دسترسی: این نرم افزار ممکن است در رایانه شخصی نصب شده باشد و بتواند از طریق کابل LAN شبکه یا کابل RS 232 به سیستم بیومتریک قفل درب پیوند دهد.
گزارشاتی برای مشاهده افرادی که در چه زمانی به درب دسترسی دارند و کارمندان TIME IN & TIME OUT حضور در دسترس هستند.
Time Zone Setting: این مکانی است که می توانیم برنامه ریزی کنیم که کدام گروه از کارمندان می توانند به کدام درب و در چه زمانی دسترسی پیدا کنند. برای مثال می توانیم منطقه دسترسی 24 * 7 و منطقه دسترسی ساعت اداری را برنامه ریزی کنیم. تنظیمات مختلف منطقه زمانی را می توان در نرم افزار برنامه ریزی کرد که می تواند به واحد قفل درب بیومتریک ارسال شود.
اطلاعات حاصل از دسترسی بیومتریک درب را می توان برای محاسبه حقوق با نرم افزار حضور حضور در زمان و نرم افزار حقوق و دستمزد مرتبط کرد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *