بارگیری و بارگذاری FTP را با FTPGetter Professional به صورت خودکار انجام دهید
برای کسانی که با توسعه وب کار می کنند ، دسترسی و استفاده از فایلهای ذخیره شده در سرورهای از راه دور FTP یا SFT اغلب بخشی از برنامه روزمره است. خواه در حال نصب دستی یک تم یا پلاگین برای وردپرس باشید و یا همگام سازی پرونده ها بین یک سرور محلی و از راه دور ، با استفاده از یک سرویس گیرنده اصلی FTP یک محیط فوری آشنا فراهم می کند. متأسفانه ، این مشتری ها در مورد سرعت ، پاسخگویی و مجموعه ویژگی ها نیز بسیار محدود هستند. آنها معمولاً راهی برای همگام سازی پرونده ها ارائه نمی دهند و غالباً می توانید فقط یک پرونده را همزمان بارگذاری یا بارگیری کنید. اکثر آنها حتی عملکرد مناسبی برای جستجوی فایل ندارند ، که استفاده از آنها را برای همه به جز ساده ترین کارهای گاه به گاه غیر ممکن می کند. سرویس گیرنده های FTP تحت وب ، مانند سرویس های ارائه شده توسط بسیاری از شرکت های میزبان ، حتی محدودتر هستند. خوشبختانه راهی بهتر وجود دارد – FTPGetter Professional این محدودیت ها را برطرف می کند و در عوض به شما امکان می دهد انتقال FTP و SFTP را خودکار کنید.
همگام سازی خودکار آسان ساخته شده است
FTPGetter Professional می تواند به طور خودکار تغییرات بین سرورهای محلی و از راه دور را کنترل کرده و در صورت لزوم پرونده ها و پوشه ها را به روز کند تا اطمینان حاصل کند که هر دو همیشه در جریان هستند. این فرآیند همچنین با ردیابی خودکار نسخه های پرونده و اطمینان از عدم رونویسی مجدد داده های فعلی ، خطر خطای انسانی را نفی می کند. با استفاده از یک رابط جادوگر ساده می توانید کارهای برنامه ریزی شده را تعریف کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک بار در روز برنامه را برای ایجاد پرونده یا ایجاد به روزرسانی جدید بررسی کنید ، در صورت لزوم آنها را برای اطمینان از به روز بودن هر دو نسخه ، به روز کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که زمان و تاریخ مناسبی را انتخاب کنید و انواع پرونده هایی را که می خواهید FTPGetter Professional به آنها توجه کند انتخاب کنید. با تشکر از پشتیبانی از ماسک پرونده ، با افزودن پسوندهای پرونده برای آن نوع ، به راحتی می توانید نوع پرونده ها را بررسی کنید. اگر ترجیح می دهید ، می توانید از شبیه ساز ترمینال داخلی نیز استفاده کنید که به شما امکان می دهد به سرورهای از راه دور متصل شوید و با استفاده از یک محیط خط فرمان دستورات را اجرا کنید. این نرم افزار از پردازش دسته ای نیز پشتیبانی می کند ، بنابراین شما می توانید با ساختارهای FTP یا بیشتر بخوانید SFTP از هر سطح از پیچیدگی کار کنید.
نحوه استفاده از FTPGetter Professional
از همان ابتدا ، FTPGetter Professional برای صرفه جویی در وقت شما طراحی شده است و این بدان معنی است که منحنی یادگیری را به حداقل می رساند. برای این منظور ، یک رابط کاربری فوراً آشنا فراهم می کند که ، در نگاه اول ، به نظر بسیاری از سرویس گیرنده های استاندارد FTP می رسد. با این وجود ، این مسئله بسیار متفاوت است ، زیرا این نرم افزار قابلیت پیشرفته (در عین سادگی استفاده) را فراهم می کند که برای ساده سازی جریان کار خود به آن نیاز دارید. می توانید به تعداد دلخواه پروفایل سرور FTP یا SFTP اضافه و مدیریت کنید و آنها را بدون هیچ محدودیتی ایجاد و ویرایش کنید. شما می توانید با استفاده از جادوگر وظیفه اتوماسیون ساده و خود توضیحی ، کارهای خودکار بیشتر ایجاد کنید که در آن زمانبندی یک کار سه مرحله است که انجام آن فقط چند دقیقه طول می کشد. همچنین یک Site Explorer وجود دارد که به شما کمک می کند در چندین سرور پیمایش کنید و منوهای زمینه بصری با کلیک راست ماوس در دسترس هستند. سرانجام ، شما می توانید فایل ها و پوشه ها را مستقیماً از ویندوز اکسپلورر بکشید و رها کنید ، دقیقاً همان کاری که هنگام انتقال یا کپی فایل ها روی رایانه انجام می دهید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *