آنچه در ارزیابی چرخه درآمد وجود دارد_ چگونه کارشناسان چرخه درآمد سود پزشکی را به حداکثر می رسانند_
ارزیابی خوب چرخه درآمد به سودآوری بیشتر سازمان شما کمک می کند.
اما چه چیزی در ارزیابی چرخه درآمد نقش دارد؟ چگونه متخصصان چرخه درآمد می توانند سود پزشکی را به حداکثر برسانند؟ متخصصان ارزیابی چرخه درآمد به شما در اجرای چه مراحل عملیاتی کمک می کنند؟ امروز ، ما در حال توضیح دادن همه مواردی هستیم که باید در مورد ارزیابی چرخه درآمد بدانید.
مناطق ارزیابی چرخه درآمد
برخی از سازمان ها ارزیابی کلی چرخه درآمد را در کل سازمان خود انجام می دهند و یک شرکت مشاور را برای انجام ارزیابی از پایین به بالا استخدام می کنند.
سازمانهای دیگر ارزیابی تخصصی چرخه درآمد را در یک یا چند حوزه سازمان درخواست می کنند.
به طور معمول ، ارزیابی چرخه درآمد بر زمینه های اصلی سازمان متمرکز است ، از جمله:
• پیاده سازی قبل و بعد از سیستم
• ساختار سازمانی
• جریان فرآیند و طراحی
• عملکرد فروشنده
• عملکرد کارکنان و تیم ها
• پیشگیری و اینجا مدیریت را انکار می کند
• معیارهای عملکردی دفتر
• شاخص های اصلی عملکرد
ارزیابی چرخه درآمد چگونه کار می کند
در طول ارزیابی چرخه درآمد ، متخصصان ما زمینه های اصلی یک سازمان پزشکی را برای تعیین زمینه های بهبود تجزیه و تحلیل می کنند. کارشناسان ما با استفاده از دهه ها تجربه صنعت خود ، مشکلات درآمد سازمان شما را حل می کنند.
در اینجا جزئیات دقیق تری از نحوه عملکرد هر مرحله از ارزیابی چرخه درآمد آورده شده است:
بررسی برنامه نویسی و اسناد: مدیریت خوب درآمد با کدگذاری و اسناد خوب شروع می شود. کارشناسان ما اسناد و برنامه های کدگذاری سازمان شما را تجزیه و تحلیل می کنند تا اطمینان حاصل شود که در هنگام رعایت دستورالعمل ها و دستورالعمل های پرداخت کننده ، از خدمات صورتحساب پشتیبانی می کنید.
استراتژی پرداخت خود به خود: کارشناسان ما بعد از مجموعه بیمه ، عملکرد سازمان شما را در زمینه پرداخت خود و پرداخت خود پرداختند. ما گزارش ، نقاط جمع آوری خدمات ، برآوردگر مسئولیت ، استراتژی های تماس با بیمار و مدیریت فروشنده شخص ثالث را در میان مناطق دیگر ارزیابی خواهیم کرد.
مدیریت انکارها: با تجزیه و تحلیل مدیریت انکار سازمان شما ، می توانیم میزان کسر پول و نشت درآمد را کاهش دهیم. تیم ما به شما کمک خواهد کرد تا منکرات بالینی و عملیاتی را شناسایی کرده ، فرصت ها را برای بهبود روند و روند کار مشخص کنید.
مدیریت پرونده و استفاده از آن: با ارزیابی مدیریت و استفاده از پرونده شما ، متخصصان ما می توانند خلا processهای فرایند را شناسایی کنند که می تواند منجر به انکار سطح مراقبت در سطح مهلک شود.
ضبط شارژ: بسیاری از سازمان ها از مشکلاتی که تجزیه و تحلیل ضبط شارژ می تواند آشکار کند متعجب شده اند. درآمد خوب با مدیر مسئول خوب شروع می شود.
دسترسی به بیمار: سازمان شما برای واجد شرایط بودن بیمه ، صحت ثبت نام ، برنامه ریزی متمرکز ، مجوز قبلی و مجموعه مجموعه خدمات چگونه عمل می کند؟ تیم ما دسترسی بیمار شما را ارزیابی می کند تا زمینه های بهبود را شناسایی کند.
ردههای برنامه نویسی و شرایط سلسله مراتبی: HMI LLC از مشاوران برنامه نویسی با تجربه استفاده می کند که خطر بازپرداخت سازمان مربوط به کدگذاری را ارزیابی می کنند. هر روز ، سازمان های پزشکی در سراسر کشور به دلیل کدگذاری و مشکلات HCC ، بازپرداخت را از دست می دهند.
حساب های دریافتنی: ما می توانیم حساب های دریافتنی شما را تجزیه و تحلیل کنیم ، سپس برای به حداکثر رساندن درآمد پشتیبانی و آموزش ارائه می دهیم.
سایه شغلی: ارزیابی چرخه درآمد می تواند شامل سایه انداختن کارکنان و آموزش مدیریت باشد ، اطمینان حاصل شود که سازمان شما از پایین ترین سطح سازمان به بالاترین سطح درآمد را به دست می آورد.
مذاکره با پرداخت کنندگان: ما می توانیم برای پرداخت هزینه های بیشتر بازپرداخت و افزایش درآمد سازمان با پرداخت کنندگان مذاکره کنیم.
تیم چرخه درآمد بلند مدت و اختصاصی: پس از اتمام ارزیابی چرخه درآمد ، می توانیم یک تیم چرخه درآمد تشکیل دهیم که به پیگیری طولانی مدت درآمد سازمان شما اختصاص دارد.
نتیجه ارزیابی چرخه درآمد
هدف از ارزیابی چرخه درآمد ، دادن مشاوره عملی به مشتری است که امروز می توانند برای افزایش درآمد اجرا کنند. برخی از موارد قابل تحویل ارائه شده توسط ارزیابی چرخه درآمد عبارتند از:
• یک نقشه راه استراتژیک برای بهبود عملکرد کلی مشتری
• شناسایی و تفکیک مسائل مربوط به چرخه درآمد فعلی
• شناسایی و کمی سازی فرصت های بهبود
• توصیه های دقیق برای بهبود مناطق اصلی عملکرد چرخه درآمد
• مقایسه معیارهای یک سازمان در رابطه با معیارهای کلی صنعت
برنامه ارزیابی چرخه درآمد با HMI امروز را تنظیم کنید
HMI LLC در انجام ارزیابی چرخه درآمد برای سازمان های پزشکی در سراسر ایالات متحده ادامه مطالب متخصص است.
تیم ما ترکیبی منحصر به فرد از صنعت ، مشاوره و تجربه سیستم است که به ما امکان تجزیه و تحلیل عملیات شما و شناسایی راه های بهبود عملکرد شما را می دهد.
یک چرخه درآمد سالم برای موفقیت سازمانی بسیار مهم است. امروز ارزیابی چرخه درآمد را با HMI LLC برنامه ریزی کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *