راه اندازی سرویس فکس اشتراکی Small Business Server 2000
Microsoft Small Business Server 2000 را برای مشاغل کوچک و متوسط ​​مفید کرده است. این مقاله به شما می گوید ، نحوه راه اندازی سرویس های فکس اشتراکی Small Business Server (SBS) 2000 در سرور و ایستگاه های کاری دامنه Small Business Server 2000.
Fax Service بعد از نصب مودم در رایانه مبتنی اینجا بر Windows 2000 فعال می شود. این سرویس باید غیرفعال شود زیرا سرویس فقط مشتری مانند سرویس فاکس مشترک SBS نیست. برای غیرفعال کردن این سرویس باید این مراحل را دنبال کنید:
بر روی Start کلیک کنید ، گزینه Programs را نشان دهید ، روی Tools Administrative کلیک کرده و سپس روی Services کلیک کنید. بعد از این کار ، روی Fax Service کلیک راست کرده و سپس روی Properties کلیک کنید. سپس ، در بخش Startup Type ، روی Disabled و سپس OK را کلیک کنید.
پس از انجام این کار ، شما باید سرویس فکس اشتراکی Small Business Server 2000 را نصب کنید. برای این کار این مراحل را دنبال کنید:
بر روی Start کلیک کنید ، تنظیمات را نشان داده و سپس روی Control Panel کلیک کنید. سپس باید روی Add / Remove Programs دوبار کلیک کنید. پس از این کار بر روی Microsoft Small Business Server 2000 کلیک کرده و سپس روی تغییر / حذف کلیک کنید. سپس در صفحه Microsoft Small Business Server 2000 Setup Wizard ، روی Next کلیک کنید. در صفحه شناسایی محصول ، روی Next کلیک کنید. پس از این صفحه صفحه ورود خودکار اطلاعات را مشاهده خواهید کرد ، بر گوگل ادوردز روی ورود دستی کلیک کرده و سپس روی Next کلیک کنید. سپس در صفحه اطلاعات شرکت ، روی Next کلیک کنید. پس از این ، در صفحه اطلاعات تلفن ، روی Next کلیک کنید.
سپس یک صفحه اطلاعات دامنه مشاهده خواهید کرد ، روی Next در این صفحه کلیک کنید. در صفحه Component Selection ، روی ادامه مطالب عملکرد Install برای م Microsoftلفه Microsoft Shared Fax کلیک کنید ، سپس روی Next کلیک کنید. پس از این کار در صفحه Data Folders ، می توانید Fax Archive Root Directory را تعریف کنید. این پوشه از Activity Logs ، Fax Queue و Sent Items تشکیل شده است. همچنین می توانید این مکان پوشه را تغییر دهید. برای انجام این کار ، بر روی Change Folder کلیک کنید ، مکان جدید را کلیک کنید و سپس روی Next کلیک کنید. پس از این ، می توانید گزینه های گرفته شده توسط خود را در صفحه خلاصه نصب مشاهده کنید. اگر می خواهید اصلاحاتی انجام دهید ، سپس بر روی Back کلیک کنید ، در غیر این صورت روی Next کلیک کنید. سپس جادوگر دیسک های 2 و 3 Microsoft Small Business Server 2000 را می طلبد. پس از اتمام نصب و تکمیل صفحه Microsoft SBS 2000 Setup Wizard ، روی پایان کلیک کنید.
کار تمام شد ، سرور شما برای اشتراک سرویس فکس آماده است. می توانید به روزرسانی های بیشتری در Windows Server 2003 دریافت کنید

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *