سیستم های ردیابی متقاضی – درمانی برای Dilemma’s
در سناریوی حاضر ، صنایع شرکتی برای بهترین کاندیداها با یکدیگر در رقابت هستند تا در هر زمینه ای عجیب و غریب باشند و بالاترین موقعیت را به دست آورند. آنها در جستجوی چنین نامزدهایی هستند که با کار خود می توانند مدالها را بر دوش شرکت بیفزایند. نامزدهای بسیار واجد شرایط در جستجوی فرصت های خوب برای به نمایش گذاشتن استعداد خود هستند. برای دستیابی به چنین موقعیتی ، شرکت ها در نهایت با رمزگذاری در استخدام دستی ، وقت و پول را هدر می دهند.
این سازمان ها استخدام کنندگانی دارند که گوگل ادوردز برای تجزیه و تحلیل رزومه ها و یافتن بهترین و شایسته ترین نامزدها در میان هزاران رزومه در آنجا هستند. اما آنها تمایل به بسیاری از اشتباهات مانند در استخدام کنندگان ممکن است فقط علاقه مند به کار نباشند و یک نامزد اشتباه را انتخاب کنند یا ممکن است خسته شوند و قصد ندارند به آخرین رزومه ها نگاه کنند ، شما هرگز نمی دانید که بهترین مشخصات یا مشخصات نامزدها یکی از آخرین رزومه ها وقت و پول زیادی که تلف می شود استخدام دستی است. تجزیه و تحلیل رزومه ها ممکن است هفته ها یا در اینجا بیشتر بخوانید ماه ها به استخدام کنندگان بپردازند.
سیستم ردیابی متقاضی ، نرم افزاری است که به طور خودکار رزومه ها را تجزیه می کند و نامزدهای ماهر را ردیابی می کند تا شرکت آنچه مورد نیاز است را بدست آورد. از طریق بازخورد مصاحبه و داده های نمایه ، متقاضیان را کنترل و لیست کوتاه می کند. همچنین ارتباط بین مدیران منابع انسانی ، متقاضیان ، مدیران ، استخدام کنندگان و سایر دستیاران را هموار می کند.
Rchilli Resume Parser همراه با سیستم ردیابی متقاضی است که شما را به حفظ پایگاه داده متقاضیان مطالب بیشتر و اطلاعات شغلی اختصاص می دهد. این اطلاعات برای یافتن تطابق بین فرصت های شغلی و متقاضیان مفید است. این یک سیستم منبع ردیابی متقاضی وب مبتنی بر منبع باز برای ردیابی متقاضیان شغل ، سفارشات شغلی ، مخاطبین ، مشتریان ، فروشندگان و حفظ خط لوله نامزدها است. این تمرکز زیادی بر قابلیت استفاده و جستجو دارد.
نرم افزار Rchilli نرم افزار Hr با ایمیل تلفیق شده است. این مدیران کسب و کار و منابع انسانی را برای برنامه ریزی مشترک مصاحبه با نامزدها ، گرفتن بازخورد و تولید رزومه نامزدها برای سرعت بخشیدن به زمان انتخاب تسهیل می کند. با ادغام با ایمیل ، به بهبود صلاحیت کارمندان کمک می کند و هزینه استخدام شرکت های استخدام کننده را کاهش می دهد.
بنابراین برای سیستم پیگیری متقاضی که صرفه جویی زیادی در وقت ، پول و منابع شما می کند ، بیرون بروید. !!!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *