کسب شفافیت در تجارت بازاریابی شبکه ای
گوگل ادوردز من فکر می کنم یکی از پیچیده ترین مواردی که باید در تجارت خود انجام دهید ، به ویژه هنگامی که تازه کار خود را شروع می کنید ، کسب وضوح است. داشتن یک دیدگاه واقعاً محکم از آنچه می خواهید و آنچه را که باید انجام دهید تا در واقع به آنجا برسید.
اطلاعات بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد که می توان به راحتی خسته شد و به بن بست رسید.
نترس!
من قصد دارم به شما کمک کنم این مشکلات را از بین ببرید و در کار خود شفافیت کسب کنید. هنگامی که می توانید واضح تر ببینید ، به شما کمک می کند تا فعالیت های خود را اصلاح کنید ، و انرژی کمتری را برای گیج شدن صرف کنید و بیشتر برای رسیدن به جایی که می خواهید باشید.
مرحله 1: من قبلاً می دانم که بعضی از شما این کار را انجام نمی دهید ، اما بگذارید این را به شما بگویم … این یکی از قدرتمندترین کارهایی است که می توانید برای کمک به رسیدن به اهداف خود انجام دهید.
ایناهاش..
هدف خود را بنویسید و واقعاً آن را تصور کنید.
در واقع آن را انجام دهید همین الان. من قصد ندارم مرحله 2 تا مرحله 1 را به شما بگویم …
لا لا لا لا …
خوب ، کار شما تمام شد … درست است؟
مرحله 2: هدف خود را به عقب برسانید. مقصود من از این موضوع این است که برای رسیدن به این هدف چه عواملی باید تغییر کند.
بیایید کمی مثال بزنیم.
شما می خواهید در 3 ماه آینده 1000 دلار اضافی در ماه کسب کنید. اگر تازه کار خود را شروع کنید یا فقط چند هزار در ماه درآمد کسب کنید ، این یک هدف عالی است. من همیشه تعیین هدفهایی را تعیین کردم که فراتر از آنچه می توانم به خودم باور داشته باشم ، فقط منجر به ناامیدی می شود. بنابراین هدفی را انتخاب کنید که فکر می کنید می توانید در مدت زمان کوتاه تری به جای هدف بزرگی که می خواهید در یک سال به آن برسید ، به آن برسید.
بنابراین برای انجام این کار چه کاری باید انجام دهید؟
بیایید بگوییم که شما فقط باید 4 نفر در ماه استخدام کنید و تیم خود هر ماه 4 نفر را بین آنها جذب کند تا شما 1000 دلار کارمزد اضافی در ماه داشته باشید. شرکت شما ممکن است به اندازه من هزینه نپردازد ، بنابراین اعداد را برای خودتان بسازید.
این کاملاً قابل دستیابی است ، به خصوص اگر از سیستم بازاریابی مثل من استفاده کنید – در واقع اگر از یک سیستم بازاریابی مانند این استفاده کنید ، که چندین جریان درآمد به داخل قیف را در بر می گیرد ، خیلی سریعتر به هدف خود می رسید. تیم به سرعت ضرب می شود.
بنابراین اکنون متوجه شده اید که چه تعداد نفر را باید در سیستم بازاریابی خود قرار دهید ، تا بتوانید تعداد زیادی نفر را جذب کنید. این چیزی است که شما باید خودتان آن را رقم بزنید ، اما من تخمین می زنم که روزانه حدود 10-20 بار منجر شود تا اطمینان حاصل کنید که حداقل یک نفر را استخدام می کنید ، اگر نه بیشتر در هفته و چندین کارمزد از کانال فروش خود انجام دهید.
باز هم ، یک هدف بسیار قابل دستیابی ، به ویژه اگر آموزش صحیح را برای کمک به شما در راه داشته باشید.
الان همه چیز واضح تر می شود؟
مرحله 3: متمرکز باشید و آن را انجام دهید. هر روز ، هدف خود را مطالب بیشتر برای زنده شدن تصور کنید و مراحلی را که باید برای رسیدن به آنجا برداشته شود یادآوری کنید. سپس مراحل را انجام دهید. اگر یک مربی یا اسپانسر داشته باشید که در آنجا نیز باشد تا به شما کمک کند ، کمک زیادی می کند اما نتایج با شما و اقدام متمرکز شما انجام می شود.
این را بخاطر بسپار … این در واقع همان چیزی است که پدرم یک شب هنگام شروع کار برای من از طریق ایمیل ارسال کرد و مجبور شدم تمام ساعت را بیدار بمانم و کار خود را شروع کنم ، ارسال پست های وبلاگ و غیره. من خیلی خسته و مصمم بودم این کار ، اما موانع همچنان بر سر راه من ظاهر می شدند …
او به من گفت – “به یاد داشته باشید که در هر مانع ، افراد دیگری وجود دارند که منصرف می شوند ، اگر بایستید و دویدن خود را اینجا ادامه دهید ، اکنون از 10٪ افرادی که در آنجا ترک می کنند ، پیشی می گیرید. برای هر مانعی که انجام نمی دهید ، تسلیم شوید ، شما درصد دیگر٪ AHEAD و یک قدم دیگر به موفقیت نزدیک می شوید. “

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *