مطالب مرتبط برق تجاری نیز می تواند “سبزتر” و ارزان تر نیز باشد
یک تجارت کارآمد بودن صرفاً برای نمایش نیست. این روزها تقاضای بیشتر برای اقدامات صرفه جویی در انرژی در تجارت بیشتر ناشی از تمایل به کاهش هزینه ها با کاهش ضایعات است. گفته می شود ، شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد بیشتر مصرف کنندگان ترجیح می دهند پول خود را صرف شرکت هایی کنند که تأثیرات زیست محیطی فعالیت های خود ، از جمله مصرف انرژی را جدی می گیرند. و همچنین تعداد بیشتری از قوانین و انگیزه ها برای سبزتر شدن مشاغل وجود دارد.
اما بیایید فعلاً بر کاهش هزینه های برق تجاری تمرکز کنیم.
در پاسخ به افزایش قیمت برق و گاز ، صرفه جویی در انرژی در تجارت شروع به افزایش دستور کار کرد. افزایش قیمت انرژی در اواسط دهه گذشته شتاب ایجاد کرد و مشهور ، یا شاید بهتر بگوییم بدنام ، در سال 2008 هنگامی که نفت ، گاز ، برق و تقریباً همه کالاهای دیگر با بالاترین قیمت بالایی مواجه شدند ، خبرساز شد.
با این وجود مدتی طول کشید تا شرکت ها ، به ویژه مشاغل کوچک ، نیاز به صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر را بپذیرند. در مواردی که انرژی درصد بسیار کمی از هزینه های عملیاتی است ، بسیاری از موضوعات دیگر ، اعم از استراتژیک یا روزمره ، تمرکز بیشتری بر توجه مدیریت دارند. با این وجود هزینه های انرژی بیشتر از آنچه فکر می کنند قابل کنترل است. و هزینه های پایین برق تجاری مستقیماً به سود اصلی منتهی می شود.
خبر خوب این است گوگل ادوردز که سرمایه گذاری مناسب در بهره وری انرژی می تواند بازدهی ثابت با پس انداز مالی سال به سال و همچنین بازده زیست محیطی داشته باشد. خوشبختانه ، تأمین کنندگان انرژی مانند EDF Energy در حال توسعه خدمات و پشتیبانی از بازده انرژی هستند که برای این شرکت ها جذاب تر است.
بنابراین اگر یک نقره در افزایش قیمت وجود دارد ، این است که این پیام – رویکرد سبزتر به استفاده از برق تجاری نیز ارزان تر است – شروع به فرو رفتن بیشتر و بیشتر می کند
از زمان شوک بدنام قیمت انرژی 2008 ، رکود اقتصادی همه مشاغل را بدون در نظر گرفتن اندازه و مدل خود مجبور کرده است که به محل کاهش هزینه های اضافی – ترجیحاً سریع و با هزینه کم – نگاه کنند. با این حال ، یافتن قیمت پایین برق کار دشوار است. اگرچه قیمت های انرژی از سال 2008 تاکنون کاهش یافته است ، اما عصر انرژی ارزان تقریباً به پایان رسیده است. شما به سختی می خواهید شغلی را پیدا کنید که بگویید قیمت برق مشاغل ارزان است.
بنابراین اگر باید هزینه های سربار کاهش یابد اما قیمت برق مشاغل نمی تواند کاهش یابد ، پس گزینه مناسب این است که بیشتر روی مقدار انرژی مصرفی و کاهش ضایعات تمرکز کنید. این یک روش ایده آل برای برنامه ریزی برای آینده است ، نه تنها برای کاهش هزینه های خود هزینه مطالب مرتبط هایی که برای محیط زیست سنگین هستند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *