WDS تجارت آنلاین انگلیسی را راه اندازی می کند
wds آموزشگاه زبان مستقر در سوئیس و توسعه دهنده نرم افزار ESOL (ویلیام دابس اسپراچن) با راه اندازی Business Business Online به بازار یادگیری آنلاین گسترش یافته است. این برنامه اولین برنامه از مجموعه برنامه هایی است که برای کمک به فراگیران در به دست آوردن و بهبود مهارت های انگلیسی تجاری (Business Business) طراحی شده است.
مدرسه زبان و توسعه دهنده نرم افزار ESOL (انگلیسی برای سخنرانان سایر زبانها) wds (ویلیام دابس اسپراچن) مستقر در وینترتور سوئیس دامنه برنامه های آموزشی خود را گسترش داده و با راه اندازی ‘Business English Online’ وارد بازار ادامه مطالب آموزش آنلاین شده است. ” این برنامه اولین برنامه از مجموعه برنامه هایی است که برای کمک به فراگیران در کسب و کار و بهبود مهارت های انگلیسی انگلیسی تجاری خود به صورت آنلاین طراحی شده است. تمرینات شامل واژگان شغلی ، دستور زبان در زمینه های تجاری ، تمرین در نوشتن نامه های الکترونیکی ، نامه ها ، پیشنهادات ، یادداشت ها و غیره و گوش دادن متنی است.
کاربران را هدف قرار دهید
ویلیام دابز ، نویسنده برنامه ، توضیح می دهد که این محصول سه گروه اصلی کاربر را هدف قرار می دهد ، – کاربران جداگانه می توانند برای مدت 1 ، 2 ، 3 یا 6 ماه در این سرویس مشترک شوند ، مدارس زبان می توانند برنامه را در CALL موجود خود ادغام کنند (رایانه مطالب با کمک زبان آموزی) و شرکت هایی که باید کارکنان خود را به زبان انگلیسی آموزش دهند می توانند اشتراک های بلوک را برای استفاده بین 20 تا 20،000 کارمند خریداری کنند.
به جای معلم؟
ویلیام دابز در پاسخ به این س askedال که آیا این برنامه می تواند جایگزین آموزش استاندارد شود ، پاسخ داد که هرگز اینگونه نخواهد بود. “ما این برنامه را مکمل ایده آل آموزش و یادگیری در کلاس می دانیم. این برنامه هرگز نمی تواند جایگزین پویایی گروهی و ارتباط بین شخصی موجود در کلاس شود. اگرچه آنچه انجام می دهد ، ارائه بسیاری از مطالب تمرین اضافی به زبان آموزان است. ما کاربران هدف همه هدف یکسانی دارند ، برای بهبود عملکرد خود در هنگام استفاده از انگلیسی تجاری ، و آنها معمولاً به خوبی می دانند نقاط ضعف آنها کجاست. غالباً معلم وقت کافی برای تمرکز بر نیازهای فردی را ندارد. راه حل این است که انگلیسی انگلیسی آنلاین است. کاربران می توانند نکاتی را که از آنها مطمئن نیستند جستجو کنند ، می توانند تمرینات بیشتری را در مورد موضوعات مختلف انجام دهند ، می توانند به توضیحات اضافی مراجعه کنند ، خود را آزمایش کنند و به طور کلی اعتماد به نفس بیشتری را هنگام استفاده از انگلیسی انگلیسی کسب می کنند ”
بیشتر برای آمدن
برنامه های دیگری که قرار است در سال 2011 راه اندازی شود شامل دوره های آمادگی آنلاین برای امتحانات انگلیسی دانشگاه کمبریج مانند اولین گواهینامه به زبان انگلیسی (FCE) و گواهی انگلیسی تجارت (BEC) است. این برنامه ها مکمل محصولات نرم افزاری موجود است که در حال حاضر در CD-ROM به عنوان بخشی از مجموعه آزمونهای قبولی انگلیسی-موجود است.
ساخت سوئیس
همه این محصولات CALL در مدرسه زبان wds در وینترتور سوئیس تولید شده است. این پروژه خاص به همراه تیمی از برنامه نویسان حرفه ای ، معلمان مجرب زبان و شركت طراحی برنده جایزه Meyer-Hayoz Design Engineering كه در وینترتور نیز مستقر است ، حدود 2 سال به طول انجامید. ویلیام دابس ، مدیر و نویسنده پروژه ، از واکنش های دریافت شده بسیار ابراز خوشحالی می در اینجا بیشتر بخوانید کند ، پس از اینکه تنها بیش از یک هفته در بازار حضور نداشت ، مدارس مختلف زبان و شرکت های سوئیسی از قبل این محصول را اجرا کرده اند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *