طراحی گرافیک_محمد عبدلهای ، یک هنرمند دیجیتال ، هنر سنتی را ابداع می کند.
محمد عبدالهی قطعاً یک متخصص مصری است ، یک هنرمند آنلاین از سالهای دیجیتال. اما او به دلیل خیرخواهی در این هنر چیزی فراتر از یک متخصص است!
برای مدت ها ، ترسیم تصاویر یک استعداد بود تا زمانی که سیستم ها با هر مهارت باستانی که سالها از آن جان سالم به در برده بودند ، همپوشانی داشتند. علاوه بر این ، مومیایی کردن ، فرعون های مصر نیز این هنر را به کار می گیرند تا بتوانند در هر خاطره ای در نسل بعدی به یادگار بگذارند. فراعنه مدتهاست که با یکدیگر گذشته بزرگ مصر را پشت سر گذاشته اند. اما هنوز یک زن و شوهر باقیمانده در شکوه گذشته و اعجوبه فعلی پیدا خواهید کرد. قدیمی با استفاده از اهرام نشان داده می شود ، آخرین مورد توسط یک هنرمند بزرگ ، محمد عبدالهای ، که ادعا می کند شامل یک هنر سنتی است: طراحی گرافیک.
چه کسی ممکن است محمد عبدالهی باشد؟
محمد عبدالهای قطعاً یک متخصص مصری است ، یک هنرمند آنلاین از سالهای دیجیتال. اما او به عنوان خیرخواه این هنر چیزی فراتر از یک متخصص است. انبوهی از فرصتهای شغلی کسب هرچه که باشد محمد عبدلهای ، 26 ساله ، تصمیم گرفت با استفاده از بازیابی تصاویر باستانی آنها بدون داشتن جذابیت و پاداش شخصی ، از شایستگی های خود در ترسیم جبهه های مردم استفاده کند.
او این واقعیت را باور دارد که:
“تصاویر ممکن است چیزی نباشد که عموماً دیده شود ؛ آنها بخشی طبیعی از یادآوری و زندگی ما هستند”.
برای تحقق بخشیدن به دلایل خود مانند کمک به ادامه مطالب مردم همراه با تخصص به عنوان عکاس علاوه بر یک مد گرافیک محمد عبدالهای سه سال پیش اینستاگرام را انتخاب کرد که دلیل اصلی آن بستر تبلیغاتی او بود.
داستان خدا چیست؟
برخوردهای زودرس من با دین. اکنون از طریق این سیستم عامل ، مردم به راحتی با او ارتباط برقرار می کنند تا مشکلات شما را به اشتراک بگذارند ، و او لذت بردن از تصحیح تصاویر باستانی تحریف شده مردم را می بیند. با اصلاح تصاویر باستانی ، او نوعی رضایت هنری پیدا می کند. و شاید این در واقع راهی است که محمد می تواند لحظات تاریک زندگی خود را زنده کند.
محمد عبدالهی خاطرات باستانی را با هنر سنتی و زنده می کند. محمد عبدالهی نمی تواند فرعونها ، یا جلال مصر را که قربانی کرده است ، زنده کند. اما از طریق محمد عابدلهای ، هنرمند دیجیتال می تواند یک هنر قدیمی را به روشی نوآورانه زنده کند.
این همان کاری است که او در تصاویر قدیمی شما انجام می دهد. در زمان های سنتی ، ترسیم تصاویر منبع استاندارد انتقال پیام های فروش بود. اما در عصر هدیه ، پیشرفت شدید در فن آوری ، این مبدأ پیام رسانی را فقط به هنر محدود می کرد و به طراحی گرافیکی تبدیل می شد. این اشکال که زمانی برای به دست آوردن زیبایی روی یک کاغذ خوب مفید بودند ، هنرمند موفق شد با معرفی این هنر در سطح تجاری است.
با این حال ، عوامل خاصی وجود دارد که موفقیت در ارتباط با یک طراحی گرافیکی به آنها بستگی دارد و تفاوت بین بهترین یا بد بودن طراحی را دشوار می کند.
چیزی که طراحی گرافیکی است!
طرح های گرافیکی مخلوط ایده آل هر دو جهان هنر به همراه طراحی است. اگرچه هنر مربوط به درک شخصی جزئیات است و متعاقباً توسعه ای است ، اما برنامه های واقع گرایانه ظرفیت مشخصی را ارائه می دهند. بیش از حد ، هنر دیجیتال به دلیل اینکه یک محصول روایی باورنکردنی است ، در رسانه ها بسیار اساسی است. یک ساختار انفرادی قادر به صحبت کردن با موارد شما است.
مبتکران بصری سایه و زندگی را برای هر تصویر فراهم می کنند. طراحان گرافیک بهترین روش را برای انتقال پیام در نشریات ، رسانه های الکترونیکی و فیلم با کمک سایه ، نوع ، عکاسی ، ورزش ، نمایش و سیستم های مختلف ایجاد و طراحی به شما مطالب مرتبط ارائه می دهند. اینها بسته های تبلیغاتی و تبلیغاتی و بازاریابی برای اقلام همراه با دولت تولید می کنند و آرم های هنری را برای اقلام و موسسات طراحی می کنند. آنها علاوه بر این به دنبال برنامه ریزی برای صفحات وب سایت اینترنتی ، رسانه های هوشمند ، و بینایی و صدا هستند. محمد عبدلهای فقط یک طراح گرافیک نیست ، اما محمد عابدلهی یک هنرمند دیجیتال است ، آنچه اتفاق می افتد او را به یک هنرمند بسیار جدی تر تبدیل می کند .

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *