5 روش کسب درآمد در YouTube
با Youtube درآمد کسب می کنید؟ تلویزیون در گذشته جایی بود که پول بود ، اما به نظر می رسد بازارها در حال تغییر هستند. در سال 2020 ، تلویزیون به طور فزاینده ای بی ارزش می شود و YouTube جدیدی طلایی است.
فقط کاربران YouTube و vlogger Netherlands را به عنوان STUK TV ، Dylan Haegens و Enzo Knol تصور کنید. با میلیون ها مشترک جهان به روی آنها باز است.
در زمان همان ، تولید پول با YouTube آسان است و چه کسی به تنهایی می تواند به آن بپیوندد. به همین دلیل ، این پلت فرم بسیار محبوب است.
بیش از 2 میلیارد کاربر YouTube
YouTube با بیش از 2 میلیارد کاربر ماهانه ، یوتیوب یک غول پلت فرم است که همچنان به تکامل خود ادامه می دهد.
در این مقاله شما می توانید تمام راه های تولید پول با یوتیوب ، تجربه شخصی من با آن و نکته مفید برای ایجاد یک vlog یا سریال Youtube برای موفقیت شما مفید است! اما اول – تاما ما را به پایگاه بیاورد.
دلیل باحال بودن Youtube
مطمئناً شما از این پلتفرم می دانید که در آن می توانید ویدیو را بارگذاری کنید. سپس شخص دیگر می تواند فیلم شما را تماشا کند و سپس با آن “نگاه” پیدا می کنید. اگر افرادی واقعاً شما را دوست دارند ، حتی در کانال شما مشترک می شوند و اعلان ها را روشن می کنند. سپس وقتی چیزی را که برای کانال Youtube جدید است بارگذاری می کنید ، اعلانی دریافت می کنند.
بسیاری از فیلم ها هر روز بارگذاری می شوند ، از نظر سخت بودن بسیار عالی است. شروع یک vlog در مورد یک زندگی عادی و بدون شخصیت مخاطب را به خود جلب نمی کند. شما می بینید که بسیاری از موارد رمزآلود و جالب ترین موارد در Youtube وجود دارد. همه چیز برای برجسته شدن و تماشای مخاطب.
اگر می خواهید پول خود را برای You Tube بدست آورید ، ابتدا باید کانال را راه اندازی کنید. این بخشی از سیستم عامل شماست که می توانید فیلم های خود را بارگذاری کنید. وقتی کانال را راه اندازی می کنید ، چیز خوبی برای فکر کردن در مورد تصویر ، موضوع و گروه هدف شما وجود دارد.
آیا هنوز می خواهید کانال Youtube خود را ایجاد کنید؟ طرح مرحله به مرحله شروع کار YouTube با موفقیت را بخوانید.

* با بازدیدهای خود در Youtube درآمد کسب کنید قبل از اینکه درمورد نحوه کسب درآمد از بازدیدکنندگانی که در کانال شما حضور دارند صحبت کنیم ، نام مستعار مشتری شماست ، بگذارید مرحله “غیر مشتری” را همراه شما بحث کنم.
شما باید درآمدی را که می توانید از طریق تبلیغات YouTube (Google Adsense) بدست آورید فعال کنید. سپس شریک YouTube می شوید و به شما امکان می دهد تبلیغ را با ویدیوی خود نمایش دهید. یوتیوب هر بار که روی تبلیغ کلیک می شود مبلغ کمی برای این کار به شما پرداخت می کند.
درآمدزایی با بازدیدهای Youtube می تواند با اجازه ورود تبلیغات به کانال شما انجام شود. باید در نظر داشته باشید که ویدیویی که شامل حقوق محتوای محفوظ به عنوان آهنگ های معروف نیست ، را در نظر بگیرید. در این صورت اجازه ندارید از آن فیلم درآمد کسب کنید و هزینه آن برای خودتان تمام می شود.
با شریک شدن می توانید از تبلیغات Youtube استفاده کنید. اما قبل از این اتفاق باید تعدادی از شرایط را برآورده کنید. یعنی در سال گذشته شما حداقل 4000 ساعت زمان تماشا ، 1000 مشترک و یک حساب Google Adsense دارید.

* با مارک در Youtube درآمد کسب کنید وقتی تصمیم می گیرید یک کانال YouTube ایجاد کنید و ویدیوها را روی آن پست کنید ، تصور می کنم چندین نوع موضوع را برجسته خواهید کرد. مردم به تنهایی در کانال مشترک نمی شوند ، بنابراین کانال شما باید حاوی چیزی باشد و با یک برنامه منحصر به فرد اجرا کنید. وقتی کانالی با موضوع خاص دارید و مشتری می گیرید ، مشتری برایتان درآمدزایی می کند. مشتریان به یک گروه هدف خاص تعلق دارند.
می توانید به گروهی از اهداف که مخاطبان شما در آنالیز Youtube شما هستند ، نگاه کنید. کسب بینش در این مورد بسیار مهم است زیرا برای کسب درآمد از طریق مارک تجاری در Youtube به این آمار احتیاج دارید.
مرحله بعدی توسط شرکتی مشاهده می شود که گروه شما را متصل کرده است. آیا شرکت هایی وجود دارند که مخاطبان هدف آنها برابر با محصول یا خدماتی باشد که دارند؟ پس بهترین شریک تجاری شما در Youtube است. بعضی اوقات شرکت هایی که به سراغ خود شما می آیند و بعضی اوقات مجبور می شوید از شرکت خودشان تماس بگیرند.

* با استفاده از کالاهای تجاری در Youtube درآمد کسب کنید با کمال تعجب ، اغلب اوقات اولین کسانی هستند که هنگام تولید پول از کانال YouTube به فکر مردم می افتند. عجیب است زیرا اگر طرفدار واقعی خود را شروع به فروش کالاهای تجاری کنید. اگر یک طرفدار درست دارید ، این نوع درآمد خوب است ، اما تلاشی که برای تولید و توزیع کالاهای تجاری شما لازم است را دست کم نگیرید.
علاوه بر کالاهای تجاری می توانید در مورد نوع محصول دیگر برای فروش نیز فکر کنید. در مورد چیزی که در آن مهارت دارید یا به عنوان مثال ، یک کتاب الکترونیکی ، آموزش ویدیویی داشته باشید.
متوجه خواهید شد که وقتی محصول خود را آزاد کنید و پیروان زیادی داشته باشید ، محصول به صورت شیرین نان آزادانه فروخته می شود. به هر حال ، مردم از قبل شما را به عنوان یک شخص و به عنوان یک برند می شناسند. سودآور فروش است.

* کسب درآمد با بازاریابی وابسته راه دیگری برای کسب درآمد با کانال YouTube خود از طریق بازاریابی وابسته است. ممکن است قبلاً با آن آشنا باشید ، اگر نه من می خواهم آن را توضیح دهم. بازاریابی وابسته به این معنی است که شما یک محصول شرکت را به صورت آنلاین و با لینک “توصیه” می کنید. وقتی بیننده ویدیوی شما روی این پیوند کلیک می کند و محصولی را از شرکت خریداری می کند ، کارمزد دریافت می کنید. کمیسیون بسته به محصولی که شما پیشنهاد می دهید بین 3 تا 50 درصد است. به عنوان مثال ، اگر آموزش آنلاین را توصیه می کنید ، کمیسیون ها اغلب بسیار زیاد هستند. اما وقتی مواردی مانند دوربین را توصیه می کنید (تعداد کمی از کاربران یوتیوب این کار را می کنند) احتمالاً کمیسیون فقط 3٪ است.
5 با عضویت پرداخت شده درآمد کسب کنید
تولید درآمد با پرداخت حق عضویت یوتیوب نیز روشی جالب توجه است. اگر قبلاً مهمانی مانند Patreon را برگزار می کردید ، اکنون می توانید به تماشاگران اجازه دهید برای تماشای ویدیوی شما از طریق YouTube هزینه پرداخت کنند. بینندگان در واقع برای حمایت از محتوای شما “اهدا” می کنند. اگر می خواهید در این مورد شروع کنید ، خوب است بدانید که حد پایین این عملکرد 100000 مشترک است.
خیلی سریع نیست که بلافاصله تمام مطالب خود را پرداخت کنید. با این کار ، ترس اکثر مخاطبان را به خود جلب می کنید. توسط چون بهتر ادامه مطالب است به بینندگانی که کمی بیشتر هزینه می کنند پرداخت شود. شاید آنها بتوانند پیش از هر YouTube دیگر ویدیوی شما را پیش نمایش کنند یا شما محتوای اضافی را در قسمت پولی کانال خود به آنها ارائه دهید.
بسیار سرگرم کننده است که می بینید آن را به صورت تصاعدی در YouTube رشد می دهید و خطی نیست. این بدان معنی است که شما با سرعت بیشتری به رشد خود ادامه می دهید. هفته اول شما 10 مشترک ، هفته دوم 15 ، سومین 20 و غیره دارید. قبل از اینکه متوجه شوید ، هر روز 100 مشتری پرورش می دهید و بعد همه چیز سریع پیش می رود. اما قبل از اینکه بتوانید از طریق YouTube درآمد کسب کنید ، باید نیمه اول کانال YouTube خود را طی کنید. ادامه مطالب قبل از اینکه خود را تنها با انتظارات خیلی زیاد رها کنید ، از این موارد آگاه باشید.
پایداری یک کلید مهم برای ادامه رشد است. بنابراین سعی در ایجاد محتوایی مفید و لذت بخش برای مخاطب داشته باشید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *