یک پوستر تبلیغاتی LCD عالی برای افراد خبره
وقتی شرکت ها به جدیدترین و جدیدترین دستگاه تبلیغاتی نگاه می کنند ، مطمئناً به دلیل هزینه های پایین سرمایه گذاری ، یک پوستر تبلیغاتی LCD در نظر می گیرند.
تبلیغات به صورت اطلاعات در سراسر ایالات متحده آمریکا در بخش خرید خانه اعمال می شود ، اکنون سازمان های کوچک و متوسط ​​می توانند از همین روش ها برای تبلیغ محصولات فروش یا محصولات بیش از حد انباشته برای خریداران احتمالی استفاده کنند.
اکنون ادامه مطالب کالاها می توانند قابل مشاهده و نمایش باشند تا نشان دهند چگونه زندگی ما با داشتن آنها غنی می شود ، یک شرکت مدتی است که آنها را برای تبلیغ محصولات مختلف استخدام کرده است ، جدیدترین اطلاعات پزشکی نشان می دهد که چگونه بدون این ابزار نگهداری چکمه های ولینگتون زندگی نمی کنیم وارونه و همچنین با چکمه های خود به مشتری اجازه می دهد تا راحت و روشن باشد ، با توجه به اینکه دسامبر انگلیس در برف در 20 سال گذشته بدترین حالت برای برف بوده است ، این ابزار در هفته اول به فروش رسید و اثبات این است که افراد دارویی کار می کنند .
پوستر دیجیتال چگونه کار می کند؟
رسانه های موجود در این پوستر دیجیتالی چندین نفر را که برای پیاده روی در خانه آمده بودند نشان می دادند و به غیر از یک نفر در حال بیرون کشیدن چکمه های ولینگتون بسته در برف بودند. مردی که تقلا نمی کرد فقط پاشنه خود را در ابزار قرار داد و پایش را بیرون کشید و سپس با بوت دیگر همین کار را انجام داد و سپس ابزاری را که چکمه ها را نگه داشت برداشت و او آنها را در ایوان قرار داد تا برف چکه کند دفعه دیگر که او به چکمه های ولینگتون احتیاج داشت ، خوب می شوند (بدون تمیز کردن). به راحتی تمیز شد همانطور که می دیدید نگهبان سدی در برابر گل و شراب تولید می کند بنابراین می توان آن را با پارچه خرد کرد.
پوستر LCD یک دستگاه مستقل است که دارای یک پخش کننده رسانه تبلیغاتی است که در صفحه نمایش تعبیه شده است ، تمام تبلیغات بر روی یک کارت ذخیره سازی و زمان تنظیم شده (مدت زمان اجرای آگهی) بارگیری می شوند ، به طوری که با پایان یافتن آن دوباره دور آن حلقه می شود.
مدتی است که بوتیک های خرده فروشی از پوسترهای LCD استفاده می کنند تا زمان و تاریخ شروع فروش “فوق العاده کوبنده قیمت” خود را ارائه دهند ، برخی از لباس های طراحی و کیف های دستی را با قیمت بسیار کاهش یافته ارائه دهند. حتی بازارهای مواد غذایی از پوسترهای دیجیتال برای تبلیغ و تبلیغ مواد افزودنی جدید در محدوده غذایی خود استفاده کرده اند ، از این طریق می توانند ببینند که کمپین بازاریابی چقدر م effectiveثر بوده است ، اگر این کار نبود تا زمانی که فرمول برنده ای کسب کنند می توانند رسانه ها را تغییر دهند.
با استفاده از این تبلیغات دیجیتال ، ظاهر مدرن به مشتری نشان می دهد که تجارت چقدر جدی در ارائه اطلاعات دقیق دقیقه ای دارد ، اکنون هر کسب و کار از فروشگاه لوازم جانبی اتومبیل گرفته تا سالن زیبایی ، همه با قیمت بسیار پایین ، بازده گفته می شود سرمایه گذاری در مدت دو تا سه ماه است.
شرکت هایی که چندین پوستر دیجیتالی نصب کرده اند از برخی از آنها برای تبلیغ کالاهای خود استفاده می کنند و با استفاده از برخی پوسترهای دیجیتالی اضافی می توانند با فروش اسلات تبلیغاتی بر روی پوسترها ، جریان درآمد اضافی ایجاد کنند. در اینجا بیشتر بخوانید با تبلیغات معمولی که هر هفته 100 دلار هزینه در بر دارد ، این یک موقعیت برنده است زیرا احتمالاً مقرون به صرفه ترین کمپین بازاریابی مستقیم ممکن است و اگر هر ماه 30 تبلیغ دهنده از این پیشنهاد استفاده کنند ، صاحب پوسترهای دیجیتال می تواند به راحتی ماهانه 12000 دلار اضافه کند اگر کاری کم باشد

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *