وام پل ساز املاک چگونه کار می کند
وام پل نوعی از امور مالی کوتاه مدت تجاری است که برای ایجاد یک فاصله کوتاه و متوسط ​​در امور مالی شما از A به B طراحی می شود. معمولاً توسط خریداران و سرمایه گذاران ملک مورد استفاده قرار می گیرد ، اما برای طیف وسیعی دیگر از اهداف تجاری نیز مناسب است. هنگامی که شما از پل مالی استفاده می کنید ، وام دهنده معمولاً اولین یا دومین اتهام حقوقی را برای اموال شما در پی خواهد داشت.
وام پل زدن چگونه کار می کند؟
وام پل به شما امکان می دهد قبل از فروش ملک موجود ، ملکی را خریداری کنید. قبل از تأمین وام مسکن سنتی ، معمولاً توسط کسانی که مایل به تأمین بودجه بازسازی یا پروژه ساختمانی جدید هستند ، مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل ماهیت کوتاه مدت مالی ، از آن بعضاً به عنوان “وام نوسان” ، “بودجه شکاف” یا “تأمین مالی موقت” یاد می شود.
اگر قصد دارید برای خرید خانه جدید از وام پل استفاده کنید در حالی که منتظر فروش خانه فعلی خود هستید ، از ارزش سهام خانه فعلی خود به عنوان پیش پرداخت خرید خانه جدید استفاده خواهید کرد. سرمایه های پل می تواند توسط مشاغل و همچنین افراد مورد استفاده قرار گیرد. محصولات زیادی وجود دارد که برای اهداف مختلف طراحی شده اند.
منابع مالی پل از طریق کارگزاران متخصصی که به وام دهندگان غیر بانکی و م institutionsسسات موسسه ای که در مناطق تخصصی وام می دهند ، دسترسی دارند. پل زدن را می توان برای انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، آلمان ، اتریش و بسیاری دیگر از مناطق اروپا تهیه کرد. ایالات متحده همچنین با جنبه های پل ارتباطی املاک تجاری و مسکونی بسیار آشنا است.
وام پل ارتباطی تجاری نوعی سرمایه مالی است که مجدداً شما را قادر می سازد برای مدت کوتاهی به بودجه دسترسی پیدا کنید. به شرط اینکه شما معیارهای واجد شرایط بودن را داشته باشید و یک استراتژی خروج داشته باشید که توسط وام دهنده معتبر تشخیص داده شود ، می توانید از بودجه برای موارد مختلف استفاده کنید. بعضي از مشاغل براي مثال از سرمايه گذاري براي افزايش سرمايه در گردش يا پوشش چالش هاي جريان نقد کوتاه مدت استفاده مي کنند.
لازم به یادآوری است که اگرچه وام های پل جریان فوری نقدی را فراهم می کنند ، نرخ بهره بالاتر است و شما معمولاً باید وثیقه ارائه دهید.
همچنین مشاغل ممکن است در انتظار تأمین اعتبار بلند مدت به دنبال وام پل باشند. به عنوان مثال ، یک شرکت نوپا که در یک مرحله تأمین مالی سهام قرار دارد و قرار است ظرف شش ماه بسته شود ، می تواند وام پل را بپردازد تا بتواند هزینه ها را تا زمان دریافت آن تأمین کند. این هزینه ها می تواند مواردی مانند حقوق و دستمزد ، موجودی کالا ، اجاره ، آب و برق و سایر هزینه ها را شامل شود.
وام پل ارتباطی املاک
اگر می خواهید ملکی را بخرید اما منتظر فروش یک ملک موجود هستید ، وام پل زدن ملک می تواند مفید باشد. در این حالت ، شما می توانید از وام برای پوشش فاصله بین خرید ملک جدید و فروش ملک قدیمی استفاده کنید.
اگر در یک زنجیره باشید و بخشی از آن از بین برود ، می توانید از وام های پل دارایی استفاده کنید. در اکثر موارد ، شما می توانید پرداخت سود ماهانه وام را به مانده وام اضافه کرده و در پایان دوره پرداخت کنید.
تا زمانی که حقوق صاحبان سهام ، روشی برای پرداخت وام و امنیت کافی داشته باشید ، حتی اگر رتبه اعتباری ضعیفی داشته باشید ، می توانید واجد شرایط دریافت وام پل ارتباطی ملک باشید.
همچنین می توانید از وام پل ارتباطی ملک استفاده کنید تا:
ملکی را در حراج بخرید
هزینه نوسازی را پرداخت کنید
زمین را برای توسعه خریداری کنید – برای تأمین هزینه های خرید و ساخت زمین
خرید ملک غیرقابل سکونت – برای تأمین هزینه ها تا زمان گرفتن وام (که ممکن است با اتمام کار باشد)
یکی از مزایای پل زدن وام برای دارایی این است که روند درخواست معمولاً سریع است: شما می توانید بصورت آنلاین اقدام کنید و ظرف 24 ساعت تأیید دریافت می کنید. اگر درخواست شما تأیید شود ، می بیشتر بخوانید توانید انتظار داشته باشید که بودجه را ظرف دو هفته دریافت کنید. وام دهنده باید ابتدا ارزش دارایی شما را ارزیابی کند و بررسی های لازم را انجام دهد.
بعضی اوقات می توانید به وام دهنده پرداخت کنید تا درخواست شما سریعتر پردازش شود.
وامهای باز و بسته پل بسته
وام های پل بندی به دو دسته باز و بسته تقسیم می شوند. وام پل بسته دارای تاریخ بازپرداخت ثابت است. اگر در حال خرید ملکی هستید و منتظر تکمیل فروش هستید ، معمولاً این نوع وام را دریافت می کنید. وام های پل آزاد فاقد تاریخ بازپرداخت ثابت هستند ، با این حال معمولاً باید در مدت 12 ماه آن را پرداخت کنید.
وام های پل توضیح داده شده – س FAالات متداول
وام پل چیست؟
تامین مالی پل معمولاً نوعی وام تجاری کوتاه مدت است. بهتر است به عنوان یک وام موقت فکر کنید که شما را از A به B می رساند ، تا زمانی که بتوانید وام را به طور کامل تسویه کنید یا شکل مالی دائمی تری را تأمین کنید. اینجاست که ایده “پل” مطرح می شود – امور مالی برای رسیدن شما از یک مرحله به مرحله دیگر.
وام های پل زدن چگونه با وام های مدت دار معمولی مقایسه می شوند؟
از نظر تئوری ، آنها متفاوت هستند زیرا برای یک هدف کوتاه مدت خاص هستند ، در حالی که وام های مدت دار اغلب اهداف کلی تری دارند. در واقع ، سرعت دریافت پول نقد در حساب شما تفاوت اصلی است. تکمیل وام مدت دار برای برخی از وام دهندگان ممکن است هفته ها طول بکشد ، اما وام پل در 24 تا 48 ساعت آماده می شود.
برای چه کاری می توانم از پل پل استفاده کنم؟
وام دهنده هایی که وام های پلی را ارائه می دهند معمولاً این کار را برای خرید و نوسازی املاک انجام می دهند – این نوعی بودجه توسعه املاک است. آنها می توانند هم تجاری و هم مسکونی باشند و کارها می تواند توسعه ملک زمینی یا فقط افزودن حمام به یک آپارتمان باشد.
شما می توانید از پل ارتباطی برای اهداف تجاری کوتاه مدت دیگر استفاده کنید ، به شرط آنکه خروجی روشنی در اینجا بیشتر بخوانید داشته باشید – گرچه این امر به اشتهای وام دهنده برای برنامه های شما بستگی دارد.
وام پل “خروج” چیست؟
خروجی همان چیزی است که وام دهندگان می گویند در صورتی که منظور شما این است که شما یا می خواهید وام پل را به طور کامل تسویه کنید (با هزینه های سود) یا آن را به یک نوع مالی ثابت تر مانند وام رهن منتقل کنید.
ممکن است بشنوید که ما در مورد وامهای پل بسته و وامهای پل باز صحبت می کنیم. وام های بسته یک خط اعتباری است که تاریخ خروج آن ثابت است.
به عنوان مثال ، فروش ملک برای بازپرداخت وام از قبل در زمان گرفتن وام انجام شده است. وام های آزاد بدون خروج هنوز ثابت نشده اند ، بنابراین برای شما یک دوره خاص “حداکثر” مهلت داده می شود. ما می توانیم در اینجا گزینه های شما و اینکه کدام یک از وام دهندگان به بهترین وجهی متناسب با نیازهای شما هستند را بررسی کنیم.
نرخ بهره وام پل زدن چگونه است؟
با توجه به ماهیت تخصصی وام – یعنی برای یک هدف کوتاه مدت خاص – نرخ بهره می تواند بالاتر از وام های مدت دار سنتی باشد.
شما بعضی اوقات می توانید انتخاب کنید که پرداخت سود “جمع” شود ، این بدان معناست که در پایان مدت توافق شده یک مبلغ یکجا پرداخت می کنید. این می تواند آن را به نوع مالی مفیدی برای کسانی تبدیل کند که فاقد بودجه مورد نیاز در مراحل اولیه دریافت وام هستند.
چگونه می توانم از وام های پلی برای تأمین مالی پیشرفت ها استفاده کنم؟
وام های پل ارتباطی اصلی آنچه توسعه دهندگان املاک برای تأمین بودجه پروژه های خود استفاده می کنند ، است. بیایید بگوییم توسعه دهنده ای صاحب یک سایت است و از مجوز برنامه ریزی برای ساخت یک بلوک آپارتمان کوچک برخوردار است. یک راه حل خوب برای توسعه این املاک ، برای گسترش هزینه های شرکت ، ممکن است گرفتن وام پل برای 3 تا 6 ماه باشد ، که به آنها بودجه لازم برای تکمیل کار را می دهد.
این وام پس از دوره یا با فروش بلوک آپارتمان یا آپارتمان های شخصی یا با انتقال وام پل به یک محصول مالی بلند مدت مانند وام تجاری به طور کامل پرداخت می شود.
وام های پل زدن گاهی می تواند در سایر مناطق تجاری که ممکن است وام موقت کوتاه مدت مورد نیاز باشد استفاده شود. این امر به شرط وجود “خروج” مشخص از وام وجود دارد.
وام های غیر استاندارد پل زدن
وام های پل زیرپایین نامه معمولاً وجود دارد ، زیرا مشتری ها خود را قادر به واجد شرایط بودن برای جریان اصلی یا پل مالی نمی دانند و مایل به خرید ملک هستند. این می تواند به هر تعداد دلیل باشد:
داشتن جریان های پیچیده درآمد.
سابقه اعتبار ضعیف ، یا رتبه بندی اعتباری قبلی وجود ندارد.
شرایط شخصی غیراستاندارد یا شرایط وام گرفتن.
مالی غیر استاندارد پل زدن واقعاً باید آخرین مکان شما برای تأمین مالی با داشتن خانواده ، دوستان ، وام دهندگان وام دهنده دوم و وام دهندگان شارژ دوم باشد زیرا نرخ بهره و کارمزد بالا است و بازپرداخت پول وام گرفته شده با پایان یافتن پل ممکن است عواقب بسیار سنگینی داشته باشد .
وام دهندگان پل خصوصی هزینه های بهره را از حدود 0.5 تا 1.5 درصد در ماه متغیر هستند – بله در هر ماه – با وام دهندگان هزینه ای بین 1 تا 3 درصد از مبلغی که وام می گیرید.
مدت زمان معمول Bridge از وام دهندگان خصوصی 6 یا 12 ماه با سود افزایش یافته است ، یعنی به وام اضافه می شود. چگونگی بازپرداخت این همه پول هنگام پایان یافتن پل ، کلید درک تفکر وام دهندگان پل است.
وام دهنده واقعاً علاقه ای به درآمد یا شغل شما و یا از این جهت سابقه اعتباری شما ندارد زیرا آنها بر اساس چگونگی بازپرداخت پول به شما وام می دهند زیرا این امر به عنوان وام های اصلی برتر طبقه بندی می شود. منظور من استراتژی “خروج” است – کلمه ای که در ابتدای مکالمه با وام دهنده می شنوید.
این استراتژی خروج عامل تعیین کننده ای برای درک این موضوع است که احتمالاً به شما کمک مالی می شود – وام دهنده چگونه پول خود را پس می گیرد؟ آنها تا زمانی که شما وام را به اضافه تمام سود نوردی پرداخت نکنید ، درآمد کسب نمی کنند ، بنابراین خروج باید عملی ، واقعی و قابل دستیابی باشد.
به عنوان مثال شما می خواهید 100 هزار پوند وام بگیرید تا خانه ای را که در حراج به قیمت 200 هزار پوند خریده اید به پایان برسانید و سپس آن را به قیمت 450 هزار پوند بفروشید – فکر کنید خروج وام دهنده چیست؟ آسان – شما بهبود املاک را انجام می دهید ، خانه را در بازار می فروشید و می فروشید. وام دهنده با این ترتیب کار راحت خواهد بود که می داند کار 6 ماه طول می کشد ، ارزش آن به 450 هزار پوند افزایش می یابد و سپس شما 6 ماه فرصت دارید آن را بفروشید.
چه نوع کارمزد مربوط به وام های پل زدن است؟
این به شرایط وام بستگی دارد – به طور کلی ، برای تنظیم وام هزینه ای در نظر گرفته می شود و هزینه های اداری نیز مانند همه محصولات وجود دارد. این از وام دهنده به وام دهنده دیگر متفاوت است و تیم ما آماده توضیح شرایط و ضوابط پیچیده است تا بدانید چه انتظاری دارید.
وام های پل زدن برای بازسازی ملک چطور؟
این یک محصول خوب برای بازسازی و نوسازی است زیرا شما خیلی سریع بودجه دریافت می کنید تا به شما اجازه دهد فوراً کار را شروع کنید.
در حقیقت ، وامهای پل زدایی معمولاً برای تبدیل املاک به کشوری که وام دهنده می تواند رهن تجاری ارائه دهد ، استفاده می شود. همه املاک برای انواع خاصی از وامها واجد شرایط نیستند – شما می توانید از طریق پل مالی برای انجام کار استفاده کنید و ملک را به حالتی تبدیل کنید که در آن بتوانید به رهن تمام مدت اقدام کنید.
آیا می توانم برای خرید ملک در حراجی از وام پل استفاده کنم؟
بله ، بسیاری از خریداران در حراجی ها به جای مراجعه به یک ارائه دهنده سنتی که روند آن بسیار طولانی تر است ، از وام های پل کننده برای کمک به خرید استفاده می کنند – به هر حال ، شما فقط حداکثر تا 28 روز فرصت دارید تا بودجه را در حراج ها به میز بفرستید ، وام پل زدن را ایده آل می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع مالی حراج و آنچه انتظار می رود ، یا راهنمای خرید ملک در حراج را اینجا بخوانید.
وامهای پل شارژ اول و دوم چه تفاوتی دارند؟
اگر اموالی که در مقابل آن وام را تضمین می کنید ، هیچ وام دیگری در برابر آن وثیقه نداشته باشد ، اولین وام پرداخت پل را دریافت خواهید کرد. اگرچه ، به عنوان مثال ، قبلاً در مقابل ملک وام گرفته اید زیرا وام آن باقیمانده است ، وام پرداختی برای هزینه دوم اعمال می شود.
آیا من می توانم وام پل بزنم؟
وام دهنده فاکتورهای مختلفی را قبل از تصمیم گیری در مورد واجد شرایط بودن وام پل زدن در نظر می گیرد. ملک معمولاً به عنوان وثیقه مورد نیاز است و بسته به شرایط وام ، ممکن است لازم باشد مدرکی از درآمد خود را ارائه دهید. اگر برای اهداف تجاری وام پل را می گیرید ، ممکن است مجبور باشید شواهدی از یک طرح تجاری را نشان دهید.
چقدر می توانم با وام پل وام بگیرم؟
مبلغی که می توانید وام بگیرید به میزان ارزش دارایی یا ملکی که به عنوان وثیقه استفاده می کنید بستگی دارد. به طور کلی ، شما می توانید بین 5000 تا 250 میلیون پوند وام بگیرید. وام به ارزش (LTV) بین 65 تا 80 درصد است
از کجا می توانم درخواست وام پل بزنم؟
برای یافتن وام پل زدن می توانید از Platinum Global Bridging Finance استفاده کنید. بانک های خیابان های بالا ، دلالان وام های رهنی و وام دهندگان متخصص جایگزین ، سرمایه های پلی را ارائه می دهند. روند کار سریع است – شما معمولاً ظرف 24 ساعت تصمیم می گیرید و انتقال پول حدوداً دو هفته طول می کشد.
نرخ وام پل به چه صورت است؟
مانند اکثر وام ها ، نرخ بهره وام پل می تواند ثابت یا متغیر باشد. اگر نرخ بهره ثابت باشد ، برای مدت زمان وام ثابت باقی می ماند ، بنابراین پرداخت های ماهانه ثابت خواهد بود. اگر متغیر باشد ، نرخ بهره می تواند نوسان کند. معمولاً وام دهنده نرخ متغیر را مطابق با نرخ پایه بانک انگلیس تنظیم می کند.
وام های پل معمولاً نسبت به انواع دیگر وام ها نرخ بهره بالاتری دارند. همچنین افرادی که هنوز وام خود را پرداخت نکرده اند می توانند تا قبل از فروش خانه قبلی خود ، هم وام مسکن و هم وام پل را پرداخت کنند. نرخ بهره هزینه اصلی پل زدن مالی است ، با این وجود هزینه های دیگری نیز در نظر گرفته شده است ، از جمله:
هزینه های تنظیم – معمولاً بین 1–2٪ از مبلغی که وام می گیرید
هزینه های کارگزار (در صورت استفاده از کارگزار برای یافتن منابع مالی پل)
هزینه های خروج – برخی از وام دهندگان هزینه خروج 1 ~ از مبلغ وام را دریافت می کنند

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *