چگونه از محصولات یا برنامه های کلاهبرداری دور شوید تا بتوانید یک وبلاگ نویس اقتدار در جایگاه خود باشید
وبلاگ Authority مکانی است که افراد برای اطلاعات به دنبال آن می گردند. یک وبلاگ مرجع در نظر گرفته شده است که اطلاعات معتبر و صحیحی در مورد طاقچه یا محصول / خدمات ارائه دهد. این مطالب دقیق و اطلاعات ارزشمندی را به خوانندگان می دهد.
امروزه اینترنت پر از وبلاگ نویسان است و برجسته بودن و اقتدار یافتن چیزی است که یک شبه به دست نمی آید. هیچ فرمول محرمانه ای وجود ندارد که بتوانید خود را به عنوان یک مرجع در صنعت خود معرفی کنید. شناخت مخاطبان و ارائه مداوم محتوای با کیفیت به آنها ، چیزی است که می تواند شما را به عنوان یک رهبر در جایگاه ویژه خود قرار دهد.
برای اینکه یک وبلاگ نویس معتبر باشید ، باید با پیروان خود اعتماد کنید. لازم است شما اطلاعات مربوط به مخاطبان خود را که برای آنها ارزش ایجاد می کند ، ارائه دهید.
شما برای این کار به یک استراتژی قوی بازاریابی محتوا نیاز دارید و باید اطمینان حاصل کنید که از هر نوع محصولات یا برنامه های کلاهبرداری یا کلاهبرداری دور هستید. اگر چیزی ماهی را تبلیغ مطالب بیشتر یا توصیه می کنید ، بلافاصله اعتماد مخاطب خود را از دست می دهید و اعتبار خود را به خطر می اندازید.
انتشار محتوای با کیفیت بالا که مشکل خوانندگان شما را برطرف کند به شما کمک می کند تا در طی یک دوره زمانی خود را به عنوان یک منبع اطلاعاتی معتبر و بیشتر معتبر معرفی کنید. اگر هر چیزی را منتشر کنید که به نظر کلاهبرداری یا کلاهبرداری می رسد ، تمایل دارید اعتبار خود را در عرض چند دقیقه از دست بدهید. بنابراین ، بهتر است قبل از نوشتن نظر یا هر محتوایی درباره یک محصول یا خدمات ، آن را امتحان کنید و قبل از نوشتن وبلاگ درباره آن ، از کیفیت و عملکرد آن مطمئن باشید.
وبلاگ اقتدار به این معنی است که شما مخاطبان بسیار درگیر و علاقه مند دارید. تعداد زیادی از پیروان و مخاطبان بسیار درگیر ناشی از وقت و تلاش مداوم هستند. پس از داشتن اقتدار و مخاطب درگیر ، می خواهید از وبلاگ خود کسب درآمد کنید و برای این منظور با مارک های تجاری همکاری می کنید.
کار با مارک ها و انجام همکاری های محصولات نه تنها یک روش عالی برای کسب درآمد است ، بلکه به شما در رشد مخاطبان و ایجاد روابط نیز کمک می کند. مراقب همکاری های محصولات خود باشید و به دنبال همکاری هایی بروید که به طور یکپارچه در جای شما قرار می گیرند. هرگونه محتوای پشتیبانی شده دیگری به عنوان تبلیغات آشکار ظاهر می شود و بازدید کنندگان شما را خاموش می کند. هیچ وبلاگ نویسی نمی خواهد جریان ثابت ترافیک را از دست بدهد ، و برای این کار از همکاری های ناخواسته یا هرگونه همکاری خارج از جایگاه خود جلوگیری کنید.
درباره مخاطب مورد نظر خود تحقیق کنید و سلیقه و ترجیحات او را دریابید تا بفهمید خوانندگان شما چه می خواهند. این به شما کمک می کند تا همکاری مشترک با نام تجاری را که خوانندگان شما از آن قدردانی می کنند ، بدست آورند ، زیرا از این همکاری چیزی مفید و ارزشمند کسب خواهند کرد.
برای اینکه اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید و در مسیر درست وبلاگ نویسی قرار بگیرید ، باید مراقب محصولاتی باشید که در وبلاگ خود تبلیغ می کنید. محصولات نباید اسپم باشند. محصول هرزنامه محصولی است که در جای شما قرار نمی گیرد یا برای مخاطبان شما بی ربط است. اگر یک وبلاگ نویس مواد غذایی هستید ، می توانید در مورد دستور العمل ها ، مواد غذایی ، ظروف و غیره مطالبی بنویسید لحظه ای که از آن دور می شوید و در مورد تلفن های همراه صحبت می کنید ، مخاطبان شما این مطالب را هرزنامه می دانند. تبلیغ کالاهایی که هرزنامه هستند هزینه مخاطبان شما را در پی خواهد داشت و نرخ تبدیل آنها ضعیف است.
برای ایجاد اقتدار و ایجاد اعتبار خود زمان می برد. برای حفظ اقتدار ، باید محتوای با کیفیت بالا را منتشر کنید بدون اینکه اسپم یا پر فروش باشید. ثابت قدم باشید و به طور منظم با مخاطبان خود درگیر شوید تا رابطه ای قوی با آنها برقرار کنید. برای کسب درآمد از وبلاگ خود ، با مارک هایی همکاری کنید که می توانند ارزش و کیفیت را به مخاطبان شما ارائه دهند و در جای شما قرار بگیرند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *