مهارت های نوشتن مشاغل_ چرا اهمیت شما وجود دارد
من غالباً متعجب می شوم وقتی می شنوم مردم درباره “مهارت های ارتباطی” و “مهارت نوشتن” صحبت می کنند گویی دو ویژگی جداگانه هستند. نوشتن یک مهارت ارتباطی است و بخشی مهم در هر مهارت ارتباطی است. مهارت خوب نوشتن برای افراد در همه سطوح شغلی بیشتر بخوانید مهم است ، اما شاید بیش از بیشتر برای مدیران باشد.
یک مدیر متوسط ​​هر روز چندین ساعت (ساعتهای بسیار گران!) را صرف خواندن نامه ها ، یادداشت ها ، ایمیل ها و گزارش های نوشته شده توسط مدیران می کند. بسیاری از این مدیران از میزان اتلاف وقت خود ناامید شده اند زیرا مطالب بسیار بد نوشته شده اند و قبل از جذب اطلاعات مجبور به تفسیر آنها هستند. در بیشتر موارد ، آنها به سادگی تلاشی نخواهند کرد ، بنابراین اطلاعات را دریافت نخواهند کرد و همچنین از نظر نویسنده نیز تمایل خوبی ندارند. اگر پیام شما در میان آن پیام ها باشد ، بر شما تأثیر منفی می گذارد و کار مطالب بیشتر زیادی برای آینده شغلی شما نمی کند.
من بسیاری از مدیران را ملاقات کرده ام که زمان زیادی را صرف نوشتن کرده اند ، زیرا برای آنها دشوار است که فقط کلمات مناسب را برای بیان موثر پیام های خود پیدا کنند. اکثر مدیران از کمبود وقت شکایت دارند و اگر مقدار زیادی از آن را صرف صرف کلمات برای پیام های نوشتاری خود می کنند ، مطمئناً این مسئله را اضافه می کنند.
از آنجا که وقت زیاد است ، این مشکل نوشتن مستقیماً در هزینه های هنگفت و تا حد زیادی ناشناخته مالی ارتباطات ضعیف در محل کار نقش دارد.
این هم یک دلیل دیگر برای خوب نوشتن. بیایید بگوییم شما ایده خوبی دارید که می خواهید قبل از مدیریت ارشد ارائه دهید. شاید این روش بهتری برای مدیریت یک کار یا روند خاص یا در کل چیز جدیدی باشد که برای شرکت خوب باشد. بهترین راه برای بررسی ایده شما این است که ابتدا یک پیام کتبی برای معرفی ایده ارسال کنید. پیام همچنین شامل پیشنهادی برای ارائه مفصل موضوع است. باور کنید یا نکنید ، بسیاری از ایده ها ناشناخته می میرند ، زیرا افرادی که آنها را دارند نمی توانند ایده ها را در این مرحله اولیه به صورت مکتوب بیان کنند. اجازه ندهید که این اتفاق برای شما بیفتد.
اگر مهارت نوشتن شما عالی باشد ، می تواند به شما کمک کند تا در حرفه خود موفق شوید. از طرف دیگر ، اگر نمی توانید م writeثر بنویسید ، این می تواند مانع حرفه شما شود یا به اعتبار شما آسیب برساند. در مجموع ، من کاملاً معتقدم که مدیران باید مهارت های نوشتاری خود را توسعه دهند ، و این کار را هم در راستای عملکرد فعلی شغل و هم چشم انداز آینده شغلی انجام دهند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *