کسب درآمد بیشتر_ نکته ها و ترفندهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
مهارت کافی در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات صبر و دانش زیادی از نحوه کار در بازار می خواهد ، اما برای انجام این کار باید چند نکته اساسی را درک کنید. خوشبختانه ، این مقاله تمام اصول اولیه موفقیت در املاک و مستغلات را به شما ارائه می دهد. اگر می خواهید بیشتر بیاموزید ، به مقاله زیر ادامه دهید.
با یک مشاور املاک صحبت کنید تا به شما در برنامه خود کمک کند و ببینید آیا در استراتژی شما سوراخ هایی وجود دارد یا خیر. این به شما کمک می کند تا ایده خوبی از مکان ایستادن و کارهایی که باید برای تحقق اهداف خود انجام دهید ، بدست آورید. آنها ممکن است طرح را از هم پاشیده و در عوض یک برنامه جایگزین به شما بدهند.
در املاکی سرمایه گذاری نکنید که شخصاً توسط شخص ثالث یا متخصص بی طرف بازرسی نشده است. یک فروشنده ممکن است هزینه بازرسی را پرداخت کند ، اما آیا واقعاً می توانید به او اعتماد کنید اگر از شخصی که می شناسد استفاده کنند؟ همیشه از شخصی که شخصاً به او اعتماد دارید گزارش خنثی یا جستجوی جستجو کنید.
مکان از نظر سرمایه گذاری موفق در املاک و مستغلات حیاتی است. شما همیشه می توانید فرش یا نمای بیرونی خانه را عوض کنید. خواصی را که در مناطق بد قرار دارند خریداری نکنید. همیشه قبل از سرمایه گذاری در مورد یک ملک تحقیق خود را انجام دهید.
سرمایه گذاران دیگر را جستجو کرده و با آنها صحبت کنید. از افراد با تجربه مشاوره بگیرید. دانش آنها می تواند مانع اشتباه شما شود و در هزینه های شما صرفه جویی کند. یک راه عالی برای پیدا کردن برخی از اینها استفاده از اینترنت است. برخی از انجمن های آنلاین را بخوانید و با افراد همفکر ملاقات کنید.
وقتی برای اجاره ملک در املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنید ، مطمئن شوید که می توانید پول خود را در مدت زمان معقولی پس بگیرید. اگر پس گرفتن پول در پرداخت اجاره به شما سالها طول بکشد ، استفاده از پول برای هر ملک مربوط به شما سخت خواهد بود.
اگر می خواهید برخی از پروژه های خانه را در ملک خود انجام دهید ، پس باید مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید. وقتی کارهای بهسازی در خانه اشتباه انجام شود ، واقعاً باعث افت ارزش املاک و مستغلات شما می شود. فقط ممکن است بهترین کار این باشد که فردی را استخدام کنید که می داند چگونه مشکلاتی را که مالکیت دارد برطرف کند.
فکر نکنید که همیشه باید قیمت یک قطعه ملک را پرداخت کنید. بسیاری از اوقات یک مالک قیمت را بالاتر از آنچه که باید باشد ، افزایش می دهد زیرا آنها انتظار دارند مردم با آنها تلاش و مذاکره کنند. از پیشنهاد کمتری به آنها نترسید زیرا آنها فقط ممکن است این پول را به شما بدهند.
مراقب خرید خانه های تک خانوادگی در محله ای باشید که پر از املاک اجاره ای است. به طور معمول ، محله اجاره ای مکان مطلوبی برای خریدارانی که می خواهند خانواده خود را تأمین کنند نیست. ارزش خانه های تک خانواده در این نوع محله به دلیل موقعیت مکانی آنها احتمالاً زیاد بالا نخواهد رفت.
به شراکت با شرکتی متخصص در مدیریت املاک بیندیشید. انجام این کار هزینه دارد اما سرمایه گذاری می تواند ارزش آن را داشته باشد. آنها از بررسی مستاجران احتمالی مراقبت می کنند و همچنین ترتیب مطالب بیشتر تعمیرات لازم را می دهند. این باعث می شود تا زمان برای جستجوی خواص بیشتر آزاد شود.
با دیگران کنار بیایید. به جای اینکه سایر خریداران و سرمایه گذاران املاک و مستغلات را به عنوان رقابت خود ببینید ، با آنها کار کنید. به این ترتیب می توانید منابع و لیست های مشتری را به اشتراک بگذارید و همچنین مجموعه املاک پیشنهادی خود را جمع کنید. وقتی به همه کمک می کنید تا بیرون بیایند ، می توانید مشتریانی راضی کنید که راضی باشند. این مطمئناً شهرت شما را افزایش می دهد.
بهترین سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات خرید و اجاره کانکس های یک خوابه است. بیشتر افرادی که در پی خرید یک ملک اجاره ای هستند مجرد هستند ، ممکن است آنها مجردهای جوان ، میانسالهای مطلقه یا افراد بیوه مسن باشند. این نه تنها آسانترین ملک برای اجاره است ، بلکه ساده ترین آن برای مدیریت است.
برای دریافت اخبار مربوط به سلب مالکیت ثبت نام کنید ، به بیشتر بخوانید این ترتیب می توانید فوراً معامله بسیار خوبی انجام دهید. این امر می تواند در وقت شما صرفه جویی کند زیرا نیازی به تماس با وام دهندگان ، بنگاه های املاک و مستغلات و دادگستری های شهرستان نخواهید داشت. اینها احتمالاً فعلی هستند تا بتوانید اطلاعات دقیقی بدست آورید.
به دنبال خواص پریشان با قیمتهای مناسب باشید. این موارد را اغلب می توانید زیر ارزش بازار پیدا کنید. خرید این موارد و رفع آنها می تواند سود بزرگی به همراه داشته باشد. در دراز مدت ، با پیروی از این استراتژی ، سود بیشتری نسبت به خرید خانه هایی که به کار کم یا کم کاری نیاز دارند ، کسب خواهید کرد.
کمی در مورد محله ای که می خواهید در آن خرید کنید اطلاعات کسب کنید. اگر فقط به دنبال خرید ملک ارزان هستید ، در صورت خرید یک ساختمان در یک منطقه محروم ، ممکن است در واقع ضرر کنید. قبل از پرداخت هرگونه هزینه برای ساختمانی در آنجا ، تا آنجا که می توانید در مورد محله اطلاعات کسب کنید و از ضرر و زیان جلوگیری کنید.
انتظار نداشته باشید که یک شبه در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ثروتمند شوید. برعکس ، ممکن است یک دهه طول بکشد تا سرمایه گذاری های شما واقعا به ثمر بنشیند و بسیاری از افراد جدید در کسب و کار نتوانند این موضوع را درک کنند. به غیر از برخی استثناها ، شما باید در موقعیت نگهداری املاک خود باشید تا قبل از دیدن سودهای کلان.
اغلب از بازار نظر سنجی کنید تا بتوانید زمان شروع روند را مشاهده کنید تا در بهترین فرصت فرصت کسب سود را داشته باشید. وقتی می بینید تقاضای نوع خاصی از املاک وجود دارد ، پس می دانید که با چه نوع املاک بیشترین سود را برای سود آوری دارید.
اگر به سرمایه گذاری های طولانی مدت فکر می کنید ، خرید دارایی های مربوط به سلب مالکیت را در نظر بگیرید. این مناطق می توانند دوباره برگردند و مناطقی که با کمبود بازار خرید می کنند می توانند سود زیادی کسب کنند. با این حال به یاد داشته باشید که ممکن است مدتی طول بکشد تا متوجه سود خود شوید.
همانطور که در مقاله فوق بیان شد ، واقعاً کمک می کند هنگام ورود به بازار سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با نکات عالی آماده شوید. موفقیت در شرایطی دشوار است که خود را به خوبی آماده نکنید ، اما اکنون که نکات خوب و خوبی دارید ، آسمان محدود است! به یاد داشته باشید که به طور مداوم نکات مربوط به سرمایه گذاری را مطالعه کنید ، و هر زمان که سرمایه گذاری بعدی خود را انجام دهید این اطلاعات را نزدیک نگه دارید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.