نحوه صرف سرمایه اندک برای شروع کار
هنگامی که شما در حال راه اندازی مشاغلی هستید و فقط به مقدار کمی سرمایه دسترسی دارید ، لازم است که فکر خود را تغییر دهید. در اکثر موارد ، مردم تصور می کنند سفر به دنبال ایده های جدید کسب و کار را بر اساس جستجوی شکاف در یک نوع بازار و تعجب از اینکه چگونه می توانند نیاز به این شکاف را فراهم کنند ، آغاز کنند. یک شکاف به عنوان نیاز مصرف مطالب مرتبط کنندگان که پر نشده یا اختراع جدیدی که ایجاد نشده است ، ذکر شده است.
سپس افراد معمولاً در ایجاد یک سرمایه گذاری مشارکت دارند که برای رفع این شکاف افزایش خواهد یافت. سپس منابعی که برای زنده کردن ایده مورد نیاز است مورد توجه قرار می گیرد. مردم سپس به دنبال یافتن منابع لازم هستند. آنها نوشتن یک طرح تجاری را انجام می دهند و سعی می کنند آن را با وعده دادن بازده سرمایه گذاری های خود به حامیان مالی مختلف نشان دهند.
اگر پشتیبانان مالی (سرمایه گذاران) بودجه بیشتر بخوانید مورد نیاز را تأمین کنند ، در این صورت سرمایه لازم برای حرکت به جلو با ایجاد ایده تجاری وجود خواهد داشت. اما اگر بودجه ای تأمین نشود ، دیگر دسترسی به سرمایه مورد نیاز ایده تجاری پیشنهادی وجود نخواهد داشت.
در بسیاری از موارد ، بدست آوردن منابعی که برای ایده تجاری لازم است ، برای مردم سخت است. این می تواند منجر به عدم موفقیت کل فعالیت تجاری شود. اما برای جلوگیری از چنین موردی ، روش دیگری نیز در هنگام تمایل به شروع کار جدید فقط با سرمایه اندک وجود دارد.
روش دیگر این است که در عوض در نظر بگیرید که چه منابعی را از قبل در اختیار دارید و چه افرادی را که از قبل می شناسید. همیشه ایده خوبی است که در مورد منابع و روابط خود در جایی که قدرت و قدرت دارید ، امتحان کنید. خوب است که به این فکر کنید که چگونه می توانید برای ایجاد پیشنهادی که مصرف کنندگان به آن نیاز دارند یا آرزو می کنند ، سریع و کارآمد از این نیروها استفاده کنید.
سپس می توانید با استفاده از انتخاب های مختلف منابع ، آزمایشاتی را انجام دهید تا نحوه تمایل بازار به انواع مختلف پیشنهادهایی را که ارائه می دهید ، مشاهده کنید. با گذشت زمان ، می توانید پیشنهادی را ارائه دهید که ارزش نهایی مصرف کنندگان را فراهم کند.
هنگامی که از این روش استفاده می شود ، با توجه به ارتباطات ، منابع و همچنین موارد غیرمترقبه ، اهداف کارآفرین با گذشت زمان توسعه می یابند. این عناصر به طور كاملاً محكم در هنگام شروع پروژه بیان نشده اند همانطور كه ​​در كاربرد رویكرد سنتی تری وجود دارد.
هنگامی که به عنوان یک کارآفرین تصمیم می گیرید طرز تفکر متفاوتی را ایجاد کنید ، بهتر است به برخی از دستورالعمل ها اعتماد کنید که به شما کمک می کند تا در زمان شروع کار خود در صورت کمبود سرمایه یا کمبود سرمایه به موفقیت بالاتری دست پیدا کنید. این بدان معنی است که شما باید از آنچه در حال حاضر در اختیار دارید شروع کنید.
در این رابطه ، این بدان معناست که شما باید به مهارتهایی که دارید توجه کنید. بدانید که قادر به انجام چه کاری هستید. سپس به تجربه خود توجه کنید. بدانید در گذشته چه چیزی توانسته اید بدست آورید.
علاوه بر این ، باید به دانش شما توجه شود. به آنچه می دانید پی ببرید. همچنین باید منابعی را که قابل لمس هستند مورد توجه قرار دهید. بدانید که شخصاً چه چیزهایی را در اختیار دارید و به چه منابع دیگری می توانید دسترسی داشته باشید.
همچنین ، می دانید چه کسی را می شناسید. ممکن است شخصی مایل باشد با شما شریک شود ، به شما کمک کند یا حتی به مقداری سرمایه دسترسی پیدا کند. شخصی که می شناسید ممکن است به شما کمک کند بازارهای جدیدی را برای فروش محصولات خود باز کند.
همچنین مهم است که فقط به مبلغی سرمایه گذاری کنید که بتوانید بدون ایجاد فاجعه ای راحت آن را از دست بدهید. بهتر است نگویید که شما مبلغ مشخصی سرمایه گذاری می کنید و پس از آن انتظار بازدهی آنچنانی دارید. ارائه چیزهایی که می توانید به راحتی از دست بدهید بسیار خردمندانه تر است و تمام تلاش خود را می کنید تا بدون ضرر زیاد متحمل کار شود.
این به شما امکان می دهد انعطاف پذیری بیشتری در تجارت خود داشته باشید. این امر همچنین باعث کاهش میزان استرس مرتبط با مدیریت مشاغل جدید شما می شود ، از جمله شاید مشاغلی که در کیف های دستی عمده فروشی فعالیت می کند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *