راه اندازی مشاغل اینترنتی شخصی خود_آیا آماده هستید_
چه اتفاقی می افتد وقتی می فهمید چگونه می توانید تجارت اینترنتی موفق خود را راه اندازی کنید و برنامه بازاریابی اینترنتی خود را تدوین کنید؟
من قصد دارم به شما کمک کنم تا به این سوال پاسخ دهید اما ابتدا اجازه دهید خودم را واجد شرایط کنم.
نام من توماس گونتر 46 ساله به اضافه پیشکسوت صنعت تبلیغات در فضای باز و صاحب Billboard Brokers of America ، LLC است.
من برنامه و وب سایت بازاریابی اینترنتی خودم را دارم ، به راحتی می توانم در اینترنت پیدا کنم شما می توانید با قرار دادن کلمات Billboard Broker در پنجره جستجو مرا در گوگل جستجو کنید. با این گفته بیایید ادامه دهیم.
نه من یک گورو اینترنت نیستم و سعی نمی کنم چیزی به شما بفروشم. من یک مرد تجاری هستم که راهی بهتر برای کسب درآمد پیدا کردم که دوست دارم با شما به اشتراک بگذارم. راهی که می توانید از طریق وب سایت خود به هزاران نفر در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. اگر من قادر به انجام این کار هستم ، شما نیز می توانید.
آماده باشید تا درآمد اینترنتی جدید خود را به مکانی که محدودیتی در آن وجود ندارد افزایش دهید! اینترنت! فضای سایبری! در اینجا می توانید تا جایی که احتمالاً هوش و تخیل شما را درگیر شما می کند پیش بروید. محدودیتی برای سرعت وجود ندارد بنابراین می توانید وقت خود را بگیرید یا به همان سرعتی که دوست دارید بروید. این مکان عالی برای ایجاد یک تجارت جدید است.
هدف از این اطلاعات این است که با داشتن یک طرز فکر صحیح به شما کمک کنیم تا کار خود را در اینترنت شروع کنید. به اینجا محض این که همه اینها را در جای خود قرار دادید ، به معنای آن است که زمان شروع کار شما فرا رسیده است!
راه اندازی یک وب سایت اینترنتی می تواند کاملا سودآور و هیجان انگیز باشد ، اگر بدانید که چطور این کار انجام می شود.
در زیر ذکر شده است برخی از جزئیات گام به گام من برای کمک به شما در شروع کار.
مرحله 1 – تحقیق خود را انجام دهید. تمام اطلاعاتی را که می توانید پیدا کنید بخوانید و اطلاعاتی را که برای شما و برنامه بازاریابی شما مناسب تر است جستجو کنید. وب سایت های موفق ، قاره طراحی آنها و تکنیک های بازاریابی را مطالعه کنید. تکنیک ها و چاپ پا را پیدا کنید که به شما کمک می کند تا خودتان را برنامه ریزی و طراحی کنید. اهداف خود را بالا قرار داده و به داستان موفقیت خود تبدیل شوید.
مرحله 2 – خود را آموزش دهید. برای توسعه یک تجارت وب تولیدی ، دانش کافی را لازم دارد ، این همان چیزی است که برندگان را از بازندگان در همه مشاغل جدا می کند. مطمئن باشید که از شخصی که قبلاً در وب موفق بوده است یاد می گیرید ، به سخنان وی گوش فرا دهید و سپس خود تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب است.
مرحله 3 – هنگامی که یک سیستم درآمدزایی دارید ، در تجارت جدید و خود سرمایه گذاری کنید
برای ایجاد شرکت آنلاین خود ، باید یک فرآیند پول ساز قوی ایجاد کنید که درآمد نقدی خوبی برای شما ایجاد کند. هنگامی که این روش را پایین آوردید ، باید به تکنیک های برون سپاری وظایف تکراری فکر کنید و بر افزایش سرعت آن روش تمرکز کنید تا بتوانید رشد کنید.
مرحله 4 – یک روش اصلی برای خود ایجاد کنید که قطعاً کاری را که می خواهید انجام دهید انجام دهید و با آن همراه باشید. خود اشتغالی بیشتر بخوانید مستلزم انضباط شخصی زیادی است. اینجاست که قسمت تفکر وارد می شود.
اگر نتوانید اهداف خود را همراه با برنامه ای برای اجرای آن پردازش کنید ، کسب و کار اینترنتی شما به موفقیت نخواهد رسید. در سودآوری کسب و کار وب جدید خود ، باید یک طرح جامع تهیه کنید و تا زمان اجرای آن تمرکز و توجه کافی به آن داشته باشید. پشتکار یکی از کلیدهای اصلی موفقیت در هر شغلی است.
برای راه اندازی مشاغل وب در سراسر جهان می خواهید روش های اساسی را تنظیم کنید که برای موفقیت باید از آنها پیروی کنید. به احتمال زیاد نیاز به ساعتهای طولانی و فداکاری زیاد خصوصاً در آغاز کار است.
اگر قصد راه اندازی مشاغل اینترنتی مستقر در خانه را دارید ، باید از قدرت عظیم اهرم برای توسعه تجارت وب خود استفاده کنید. بسیار مهم است که خود را از تصورات غلط آنلاین نجات دهید.
به دست آوردن تمایل مورد نیاز برای راه اندازی مشاغل اینترنتی خانگی و داشتن فرصت واقعی برای انجام این کار ، دو موقعیت متفاوت است. برخی از نگرانی ها وجود دارد که باید قبل از ترک شغل فعلی و شروع یک تجارت آنلاین درباره آنها فکر کنید.
قبل از شروع با خود صادق باشید. قبل از تصمیم گیری چند سوال از خود بپرسید. یکی از اولین س toالاتی که از خود می پرسید ، آیا آماده راه اندازی مشاغل وب خانگی هستید؟ اعتماد به نفس سهم بزرگی در موفقیت کسب و کار جدید شما خواهد داشت. شما باید باور داشته باشید که مشاغل مستقر در خانه شما موفقیت آمیز خواهد بود.
نظر دیگران درباره تصمیم خود در زمینه اشتغال چیست؟ بعضی اوقات می توان نسبت به توانایی خود بیش از حد اعتماد به نفس داشت. آیا شما برای خود اشتغالی آماده هستید؟ شما باید در این مورد با خود بسیار صادق باشید. نحوه کار در شغل فعلی خود را در نظر بگیرید؟ آیا شما فردی هستید که فارغ از شرایط ، وظیفه خود را به پایان برسانید؟ آیا هنگامی که سرپرستان شما در محل کار نیستند ، در محل کار به همان خوبی کار می کنید؟ آیا حاضرید ساعتهای طولانی تری برای رسیدن به اهداف جدید خود کار کنید؟ آیا در تعیین هدف مهارت دارید؟
اینها برخی از سوالاتی است که باید از خود بپرسید. آیا تا به حال به کلاسهای آموزشی یا کارگاههای آموزشی درباره راه اندازی و مدیریت مشاغل شخصی خود فکر کرده اید؟ برای افرادی که پیش از شروع کار خود ، شغل خود را اداره نکرده اند ، ممکن است بخواهند قبل از شروع این کار را در نظر بگیرند. شما در مورد خوب ، بد و قسمت زشت داشتن یک تجارت کوچک بسیار اختصاصی خود یاد خواهید گرفت. این برای همه مناسب نیست.
آیا برای آزمون واقعی آماده هستید؟ اگر چنین است زمان شروع است. شما باید مطمئن شوید که نوعی درآمد پشتیبان برای کمک به شما در حفظ و حرکات خود در حین جستجوی فعالیت جدید خود دارید.
آماده باشید برای ساعتهای طولانی که اغلب هیچ درآمد فوری ایجاد نمی کند؟ ساعات طولانی کار وقتی برای خودتان کار می کنید طبیعی است. بعضی اوقات در این ساعات طولانی با دستمزد بسیار کم یا بدون پرداخت به ویژه در آغاز کار کار می کنید.
در پایان نمی توانم بیان کنم که انجام تحقیق و آموزش خود قبل از شروع بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که این چیزی است که از آن لذت خواهید برد. اگر می توانید کار نیمه وقت خود را شروع کنید ، این کار را قبل از اینکه کار روزانه خود را رها کنید ، انجام دهید. شغل روزانه خود را رها نکنید تا زمانی که مطمئن شوید که آماده هستید. و به یاد داشته باشید که همیشه یک برنامه پشتیبان داشته باشید.
موفق باشید در سرمایه گذاری جدید خود!
توماس گونتر

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *