زندگی نامه جاشوا گراسمیک
جاشوا Grasmick، سخنران انجام شده، کارآفرین، ارشد بازاریابی حرفه ای، و نویسنده کلید جستجوگرها است. جاشوا همچنین دارای سطح کارشناسی از اینجا دانش در زمینه های طراحی وب سایت و توسعه، طراحی گرافیک، ورد پرس، بازاریابی، و گوگل Adwords، که او دارای گواهینامه در. این سطح از تخصص به او اجازه داده است تا پروژه های موفق متعددی را مدیریت کند که در آن ها در هر جنبه ای به ویژه بازاریابی شرکت می کرد. جاشوا سال ها تجربه بازاریابی هیئت مدیره، و در طول آن زمان، شرکت در تحقیقات کیفی و کمی، در حالی که همچنین شامل برنامه ریزی استراتژیک و بازاریابی تعاملی است. او همچنین در زمینه های توسعه خلاق، برنامه ریزی و خرید رسانه ها، روابط عمومی، ارتقاء فروش، کالای بصری، و بسیاری از زمینه های دیگر مهارت دارد. او در طول دوران حرفه ای خود چندین شرکت مختلف از جمله DermaMD را تأسیس کرده است. در خارج از شرکت هایش جاشوا مسئول تغییر الگوریتم های گوگل است. این اتفاق به لطف جستجوگرها ، و یا بهینه سازی موتور جستجو ، تاکتیک است که توسط او محبوب ساخته شده بود رخ داده است. او در کتاب خود به نام کلید جستجوگرها از تخصص خود در بازاریابی برای کمک به میلیون ها نفر از سراسر جهان برای پیمایش راه خود از طریق بهینه سازی موتور جستجو استفاده می کند. دانشی که او فراهم می کند خوانندگان خود را از طریق ساخت راه خود را بر روی رتبه بندی برتر گوگل هدایت می کند. دستاورد او در بازاریابی به سرعت به دستاوردی برای کسانی تبدیل شده است که در حال ساخت یا تعمیر کسب و کار خود هستند.
این جوایز نمونه درخشانی از توانایی او در حفظ موفقیت در یک زمینه برای همیشه در حال رشد بوده است. او به همراه کارش در دنیای بازاریابی، به خاطر کارش در جامعه نیز به رسمیت شناخته شده است. او با کلیسای محلی خود، وزارت کبوتر، در هیئت مدیره می نشیند و به نظارت بر تمام فعالیت های کلیسا کمک می کند. وزارتخانه های کبوتر توسط مخرج های متعدد کلیسا تشکیل شد و جماعتی پر از مردم از تمام اقشار زندگی دارد. آنها به همراه جاشوا باور دارند و یاد می دهند که همه ما در مسیح یک بدن هستیم. جاشوا با استفاده از این به عنوان یک نیروی محرکه با اعضای همکار کار می کند تا آینده ای بهتر و روشن تر برای دیگران به ویژه کودکان ایجاد کند. او در این نقش از سال ها تجربه و دلسوزی خود نسبت به دیگران برای کمک به جمع آوری بودجه های بسیار مورد نیاز برای اعضای جوانان جامعه اش که در حال حاضر در سیستم مراقبت از پرورشگاه هستند استفاده می کند.
جاشوا در این و تمام کار دیگرش از تجربه سال ها خود استفاده می کند و تخصص هایی برای ارائه نوآوری هایی به دست آورد که الهام بخش تفکر رو به جلو است و عملکرد را در تمام زمینه های کسب و کار بهبود می بخشد و از همه مهمتر زندگی به دور از کار ما. جاشوا خارج از دوران حرفه ای خود به عضویت در فریماسون خود افتخار می کند. در جامعه ای که از قرون وسطی وجود داشته است، عضو درجه ادامه مطالب ۳۲ است. این سطح از عضویت طولانی و گاهی اوقات دشوار برای رسیدن به.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *