چرا هدایای تبلیغاتی هدیه دهید_
مشاهده سایر مقالات نویسنده موارد هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ نه تنها شرکت ، بلکه همچنین تبلیغ محصولات و خدمات شما می باشد. در حقیقت ، 70٪ شرکت ها از موارد هدیه سازمانی در کمپین های بازاریابی خود استفاده می کنند.
بسته به اهداف بازاریابی ، بازاریابان می توانند اقلام هدیه ای هدیه ای از جمله ، دفترچه های سفارشی ، دفترچه یادداشت مارک دار ، خودکارهای پلاستیکی تبلیغاتی ، جاکلیدی های چرمی ، درایوهای USB یا هدایای ظروف مشروب را توزیع کنند ، اگر می خواهند تجارت خود را تبلیغ کنند. یا مشتریان VIP و اجرایی را با هدایای حق بیمه بیشتر از جمله ، دفتر خاطرات شرکتی ، سازمان دهندگان چرم ، قلم های برتر ، پوشه های تجاری ، لوازم تحریر میز … غافلگیر کنید.
برخلاف سایر استراتژی های بازاریابی سنتی یا آنلاین که هزاران دلار و نه میلیون دلار هزینه دارند ، اقلام تبلیغاتی هدایایی مقرون به صرفه هستند که قادر به
فروش را افزایش دهید ، در واقع 24٪ هدیه دادن فروش یا سرب ایجاد می کند.
پیشنهاد محصول و خدمات خود را به چندین نفر معرفی کنید ، در حقیقت 27٪ از مردم گفتند که هدیه منجر به مراجعه می شود.
بهبود ارتباط با مشتری ، در حقیقت 63٪ از شرکتها روابط بهتر مشتری را به هدیه دادن نسبت می دهند.
هیچ متن alt برای این تصویر ارائه نشده است
هنگام انتخاب هدایای شرکتی مناسب ، بازاریابان باید موارد زیر را در نظر بگیرند:

* بعضی اوقات موارد کمتری بیشتر است: موارد تبلیغاتی غالباً با نام ، شعار و آرم شرکت همراه هستند ، با این حال ، گاهی اوقات ، هنگامی که شرکت شناخته شده است ، آرم برای رسیدن به هدف تجاری فرد کافی است.

* موارد تبلیغاتی باید مربوط به پیشنهادات تجاری شخص باشد: ذکر این نکته مهم است که اقلام هدیه کالا باید مربوط به پیشنهاد برند ، صنعت یا نوع افرادی باشد که برند به آنها علاقه مند است. به عنوان مثال ، شما اغلب می توانید سینی های خاکستر با مارک سیگار را در آن ببینید. فندک اغلب توسط شرکت های تولید سیگار نیز استفاده می شود زیرا از سینی خاکستر و فندک به همراه سیگار استفاده می شود. شناسایی و ارتباط آسان کالاهای تبلیغاتی با کالای شرکت از اهداف مهم این است که مهم است که کالاهای تبلیغاتی مربوط به کالا یا شرکت باشد. چندین مثال دیگر مانند چترهای گلف برای تجهیزات گلف وجود دارد. زنجیرهای کلیدی برای تولیدکنندگان اتومبیل ، لیوان قهوه برای فروش قهوه و غیره.

* اندازه آرم مناسب: برای ترغیب مشتریان به استفاده از این هدایا ، همیشه لازم است که آرم خود را با احتیاط اضافه کنید ، نه خیلی بزرگ. به عنوان مثال ، چاپ بزرگی از نام یا آرم شرکت در هر قسمت از تی شرت باید باعث شود فردی که آن را پوشیده است ، یک تابلوی تبلیغاتی راهپیمایی کند. هرچقدر وسوسه انگیز باشد ، یک تبلیغ واضح برای بسیاری از کاربران قابل قبول نیست.

* کیفیت ، کیفیت ، کیفیت: به یاد داشته باشید ، هدیه های شرکتی توسعه دهنده استراتژی مارک تجاری شخص هستند ، به همین ادامه مطالب ترتیب همیشه بهتر است به تعداد کمتری از مشتریان با هدایای شرکتی با کیفیت بالا هدیه دهید ، نه تعداد بیشتری از مشتریان با اقلام هدیه ای با کیفیت پایین .
بیشتر

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *