جستجوی خدمات توسعه برنامه Android در USA_
چرا اندروید برای مشاغل دارای محدودیت بودجه گزینه مناسبی برای توسعه برنامه موبایل است؟
برنامه های Android انتخاب مناسبی برای تجارت شما هستند زیرا:

* نیاز به سرمایه گذاری کم دارد

* ایمن و تولید ROI بالا هستند

* ادغام ، سازگاری و سفارشی سازی آسان هستند

* جذب و جذب کاربران بیشتر از هر سیستم عامل دیگر.
اندروید یک سیستم عامل رایگان و منبع باز تلفن همراه است که این روزها به دلیل ساده ترین روند توسعه برنامه و کاربردهای گسترده ، دارای تعداد زیادی کاربر است. دلیل محبوبیت آن این است که مجموعه کاملی از نرم افزار شامل سیستم عامل ، میان افزار و برنامه های اصلی تلفن همراه را ارائه می دهد. این یک موفقیت کامل برای اپل و سایر سیستم عامل های محبوب است.
از یک ایده تا بیشترین بارگیری برنامه در فروشگاه Google Play ؛ خدمات توسعه برنامه Android DevBatch به شما کمک می کند تا موفقیت بی سابقه ای در تجارت کسب کنید
DevBatch یک شرکت توسعه برنامه های اندرویدی مستقر در ایالات متحده است که راه حل های برنامه های تلفن همراه سفارشی را به مشاغل مرتبط با تمام بخش های صنعتی ارائه می دهد. ما برای همه سیستم عاملهای بزرگ (اپل ، اندروید و ویندوز) برنامه های روان و روان ارائه می دهیم که بی نقص در سیستم عامل های متقابل کار می کنند. خدمات برتر و شخصی برنامه توسعه اندروید ما با کارآمدتر و کم مصرف تر ، در انقلابی در استراتژی عملیاتی به شما کمک می کنند.
کارشناسان مجاز توسعه برنامه Android Android DevBatch ، به شما کمک می کنند به جای اینکه فقط سخت کار کنید ، هوشمندانه کار کنید
با توجه به وسواس هزاره ها در فن آوری تلفن های هوشمند ، اکنون مردم تقریباً در همه زمینه های iStore و Google Play یک برنامه دارند. اندروید؛ با این وجود بخش عمده ای از سهم بازار جهانی نسبت به اپل به دلیل در اختیار داشتن آن در نه یک برند بلکه در بسیاری از مارک های اصلی تلفن ، دارای است. برای کاربران اندروید ، میلیون ها برنامه در بازار آندروید وجود دارد که مشتریان را به طور روزمره علاقه مند می کند. این برنامه های اندرویدی حتی در جزئی ترین جنبه های زندگی ما دارای برنامه هستند و با گذشت هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.
ایده برنامه شخصی یا تجاری شما می تواند بر روی اندروید نیز بنا شود و اگر به درستی انجام شود مطمئناً درآمد کسب می کند. آنجاست که DevBatch وارد عمل می شود. DevBatch با تجربه تقریباً یک دهه در توسعه برنامه برتر آندروید ، می تواند راه حل های برنامه شخصی و منحصر به فرد را به شما ارائه دهد.
برای جلب رضایت و لذت بردن از مشتریان بیشتر بخوانید متنوع ما ، ما بهترین تیم توسعه اندروید را داریم که روی جدیدترین برنامه های اندروید بومی ، برنامه های تجاری و برنامه های ترکیبی وب تلفن همراه کار می کند. این برنامه ها برای صنایع مختلف مانند تجارت ، نشریات ، امور مالی ، فروشگاه های تجارت الکترونیک ، شبکه اجتماعی (برنامه های گفتگو و معاشرت) ، مراقبت های بهداشتی (برنامه های گام شمار) ، آموزش ، مسافرت و بازی ها طراحی شده اند. ما بیشتر به خاطر تبحر در Google در آمیختن تخیل خلاقانه یک ایده و جریان روان فناوری شناخته شده ایم.
توسعه دهندگان درخشان اندروید ما مهارت های فنی زیر را به دست آورده اند:

* Android Studio SDK

* سیستم اطلاعات جغرافیایی پایگاه داده را فعال می کند

* خدمات مبتنی بر مکان Android

* ادغام SDK شخص ثالث
خدمات توسعه برنامه بسته بندی شده ویژه Android
روند توسعه برنامه اندروید DevBatch به اندازه کافی ساده است. توسعه دهندگان با استعداد آندروید ما ایده برنامه شما را درک می کنند و تجزیه و تحلیل می کنند ، کد را توسعه می دهند ، برنامه را طراحی می کنند ، آزمایش را انجام می دهند و در نهایت آن را به شما ارسال می کنند. بسته به نیاز محصول و تمایلات مشتری ، می توانید ویژگی های مدرن را در برنامه های خود اضافه کنید:
ادغام اجتماعی – می توانید برنامه خود را با یکپارچه سازی شبکه اجتماعی یک کاربر در اختیار مخاطبین خود قرار دهید و اطلاعات بیشتری در مورد تنظیمات کاربران موجود برای شخصی سازی تجربه آنها کسب کنید.
مکان کاربر – برنامه شما می تواند از داده های دستگاه های Android برای شناسایی مکان هر کاربر از طریق WiFi و GPS استفاده کند. دانستن موقعیت مکانی کاربر به شما کمک می کند تا زمینه های موفقیت برنامه خود را بسنجید و آماری را که برای افزایش کیفیت برنامه نیاز دارید به شما ارائه دهد.
ارسال اعلانات – این ویژگی ها با فشار دادن هشدارها ، یادآوری ها و اعلان های اخبار اخبار در فواصل زمانی مناسب ، بیشتر به شما کمک می کنند تا کاربران خود را علاقه مند نگه دارید.
خریدهای درون برنامه ای – با ارائه خریدهای برنامه برای افزودنی ها ، اشتراک ها و به روزرسانی های دوره ای ، برنامه های خود را به منفعت سود تبدیل کنید.
مکانیک بازی-می توانید با استفاده از مکانیک بازی مانند تابلوی امتیازات ، جوایز و تزئینات فصلی ، کاربران برنامه خود را معتاد کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *