اگر جای خود را در میز ندارید ، انتظار غذا ندارید
من دیروز به یک سمینار در مورد توسعه اقتصادی سیاه رفتم. این سمینار بصیرت آمیز و آموزنده نبود ، اما چند سخنران بودند که اظهارات بسیار چشم نوازی ارائه دادند. یکی از این افراد لوئیز آگیلار ، کمیساریای کمیسیون بورس اوراق بهادار بود. آقای آگیلار ، طرفدار سرسخت تنوع در محل کار ، آماری را ذکر کرد که اگرچه تعجب آور نبود ، اما با این حال ناراحت کننده بود. وی اظهار داشت كه یك مطالعه در سال 2009 نشان داد كه 87٪ از اعضای هیئت مدیره شركت ها مردان سفید پوست هستند. نکته مهم این آمار این است که تنها 13٪ از اعضای هیئت مدیره شرکت ها همه اقلیت ها و زنان دیگر هستند (از جمله آمریکایی های آسیایی ، لاتین و آفریقایی آمریکایی). پس از شنیدن سخنان وی و اجازه دادن به آن برای یک دقیقه آبگیری ، البته من مجبور شدم آمار وی را تأیید کنم و تحقیقات اضافی انجام دهم. در اینجا برخی از آمار مربوطه وجود دارد.
طبق تحقیقی که در سال 2008 توسط Alliance for Board Diversity منتشر شد

* فقط 7٪ از کرسیهای هیئت مدیره شرکتهای Fortune 100 توسط مردان آمریکایی آفریقایی تبار در اختیار داشتند

* فقط 3٪ از همان صندلی های هیئت مدیره در اختیار مردان اسپانیایی بود
طبق مطالعه سال 2008 Catalyst.org با حمایت مالی ارنست و یانگ:

* فقط 15٪ از مدیران هیئت مدیره Fortune 500 زن بودند

* 0٪ از Fortune 500 بیش از 3 زن رنگی در هیئت مدیره خود داشت.
2008 نژاد شرکت و مطالعه قومیت با حمایت مالی ارنست و یانگ
این آمار گرفته شده به صورت ترکیبی همه به یک واقعیت ساده اشاره دارد. شرکت های بزرگ عمده هنوز توسط مردان سفیدپوست اداره می شوند و این قانون اکثریت این مردان سفیدپوست است که تمام تصمیمات را می گیرد. اگر استدلال کنید که این اعضای هیئت مدیره شرکت های بزرگ ثروتمند هستند و این شرکت های بزرگ بیشتر جنبه های مالی ، سیاسی و قانونگذاری آمریکا را اداره می کنند ، بنابراین می توانید به طور منطقی استنباط کنید که مردان سفیدپوست ثروتمند در کنترل اکثریت این کشور هستند. بازهم جای تعجب نیست ، اما آنچه تعجب آور است این است که چگونه بسیاری از افراد برای بهبود شرایط زندگی ما به شرکت ها مراجعه می کنند ، گویی این شرکت ها طرفداران ما هستند.
جنبش های بزرگی در این کشور وجود دارد (فکر می کنید مهمانی چای باشد) که ناامیدانه می خواهند حتی قدرت بیشتری به شرکت ها و مشاغل بزرگ بدهند. آنها طرفدار دور نگه داشتن دولت از زندگی مردم هستند و در عوض اجازه می دهند شرکتهای آزاد جهت مالی و اجتماعی این کشور را هدایت کنند. بسیاری از سفیدپوستان طبقه بالا و متوسط ​​به مهمانی چای و جنبش های مشابه سرازیر شده اند زیرا این مردان سفیدپوست ثروتمند را طرفداران خود می دانند. به درستی چنین است ، زیرا ارزشهای فعلی و تاریخی آنها بسیار مستقیم با مدیریت شرکتهای غنی سفید ترکیب می شود. پول بیشتر برای ثروتمندان ، بهره برداری کارگری از فقرا و اقلیت ها ، و سرکوب مداوم صدای قهوه ای و جنسیتی جنسی در سیاست ، تجارت و سایر عرصه ها ، همگی دارای سنت طولانی در این کشور هستند. امروزه حتی برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار گمراه شده ای دارند که از طریق مهمانی چای خود را با جمعیت سلطه شرکت های بزرگ سفید هماهنگ می کنند ، احمقانه معتقدند که این شرکت ها به نوعی منافع فردی شما یا بهترین منافع جامعه سیاه را دارند. بگذارید من اولین نفری باشم مطالب مرتبط که با صدای بلند به شما می گویم مردان سفیدپوست ثروتمندی که شرکت های بزرگ را اداره می کنند ، مدافع شما نیستند.
به زنان سفیدپوست 300 سال طول کشید تا حق رأی دادن داده شود و آنها سفیدپوست هستند! 200 سال طول کشید تا سیاه پوستی از بردهگی خارج شود و برای انجام آن جنگ داخلی طول کشید. لغو جیم کرو 100 سال دیگر به طول انجامید. همجنسگرایان هنوز نمی توانند ازدواج کنند و توانایی آنها در خدمت علنی در ارتش ما هنوز در هوا است. تاریخ به ما نشان داده است که مردان سفیدپوست ثروتمند از مردان سفیدپوست ثروتمند حمایت می کنند و تنها در صورت انگیزه اقتصادی ، عمومی یا اجتماعی برای دیگران وکالت می کنند. از نظر ذاتی هیچ مشکلی وجود ندارد زیرا زنان به طور کلی از زنان دفاع می کنند ، اقلیت ها از اقلیت ها ، گی از همجنسگرایان و غیره طرفداری می کنند. آنچه مسخره است ، این است که فکر کنیم مردان سفیدپوست ثروتمند به نوعی به ضرر خودشان از افراد خارج از گروه خود دفاع خواهند کرد.
اگر زنان بیشتری در هیئت مدیره شرکت ها حضور داشتند ، زنان قدرت بیشتری برای تغییر سریع امور دارند.
اگر افراد هیئت همجنسگرایان بیشتر در هیئت مدیره شرکت ها حضور داشتند ، افراد همجنسگرای قدرت بیشتری برای تغییر سریع امور دارند.
اگر مردان سیاه پوست بیشتر در هیئت مدیره شرکت ها حضور داشتند ، مردان سیاه پوست قدرت بیشتری برای تغییر سریع امور دارند.
مردان سفیدپوست ثروتمند قرار نیست یک جانبه پول ، قدرت و آزادی را برای ثروتمند کردن سیاه پوستان ، زنان با قدرت تر و همجنس گرایان آزاد کنند. اینجا زنان ، سیاه پوستان و همجنسگرایان مجبورند این کار را برای خودشان انجام دهند. برای انجام این کار ، ما مجبور خواهیم شد به موقعیت های قدرت برسیم ، این بدان معنی است که در هیئت مدیره این شرکت های بزرگ قرار می گیریم. ما در دموکراسی زندگی می کنیم که همه صداها حق صحبت کردن ، حکمرانی و قانونگذاری را دارند. به طور گسترده ای ، این در تجارت آمریکایی درست است ، اما اگر ما در اتاق هیئت مدیره صندلی نداشته باشیم ، تصمیمی نمی گیریم. اگر حتی روی میز هم نشسته باشید نمی توانید انتظار غذا داشته باشید.
توجه: یکی از بزرگترین مواردی که من را در این کنفرانس اقتصادی آزار داد ، تعداد زیاد حامیان مالی شرکت ها (به ویژه بانک ها) بود. اگر این بانک ها می خواهند کاری برای سیاه پوستان انجام دهند ، باید پول خود را برای تبلیغات در کنفرانس ها پس انداز کنند و با استفاده از این پول بانک های بیشتری را در جامعه سیاه پوستان قرار دهند.
توجه 2: مشاغل سیاه پوست با پول باید از کنفرانس های اقتصادی سیاه حمایت کنند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *