ایده های بازاریابی و تبلیغات مشاغل کوچک برای افزایش فروش مشاغل کوچک شما
سایر مقالات نویسنده را مشاهده کنید آنچه در تجارت خود انجام می دهید تبلیغات است. تبلیغات فقط تبلیغاتی نیست که در روزنامه قرار می دهید. در اینجا چند نکته وجود دارد که ثابت کرده است سود در مشاغل محلی افزایش می یابد.
تجارت شما نمی تواند خالی به نظر برسد. اگر پارکینگ شما خالی است ، به نظر می رسد هیچ کس از شما خرید نمی کند. آیا دوست دارید به یک رستوران با پارکینگ خالی بروید؟ اکثر آنها حداقل اتومبیل خود را در مقابل مشاغل خود پارک نمی کنند. اگر پارکینگ بزرگی دارید و فروشگاه های نزدیک دیگری به شما پیشنهاد می دهد به کارمندان سایر فروشگاه ها اجازه دهید جلوی مغازه شما پارک کنند.
روشنایی در فروشگاه خرده فروشی یا تجارت کوچک شما. نور طبیعی با طیف کامل باعث برجسته شدن رنگها در تجارت شما می شود. نمایشگرهای شما بهتر برجسته می شوند. همچنین در چشم آسان تر است.
در فروشگاه خود موسیقی داشته باشید. آن را به اندازه کافی بلند بیشتر بخوانید کنید تا بشنوید ، اما نه آنقدر بلند که در هر مکالمه ای تداخل ایجاد کند. موسیقی محبوب خوب است ، گوش دادن آسان خوب است. فروشگاه یا تجارت دیگر بدون موسیقی ایستاده به نظر می رسد. بسیار جذاب نیست.
دستگاه تصفیه هوا در حال کار باشد. بوی کهنه یک چرخش بزرگ است. اطمینان حاصل کنید که سطل های زباله از هر چیزی که بو می دهد خالی هستند. در اینجا نیازی به صرف هزینه های کلان نیست. یک پاک کننده کوچک هوا در قسمت نمایشگر شما این کار را انجام می دهد.
اگر صاحب یک فروشگاه خرده فروشی هستید. لطفا در فروشگاه سیگار نکشید. لطفا تنباکو نجوید. من می دانم که فروشگاه شما است. اما سیگار کشیدن در سوراخهای بینی حدود 80٪ از افراد تحریک کننده است. تماشای اینکه شما توتون را در یک فنجان تف می کنید ، به همان اندازه جذاب است … و همچنین تف در یک فنجان. اگر می خواهید بیش از نیمی از مشتریان خود را خاموش کنید ، سیگار کشیدن یا جویدن تنباکو در محل کار خود باید این کار را انجام دهد.
یک فروشگاه خرده فروشی یا سایر مشاغل کوچک جایی برای حیوان خانگی محبوب شما نیست. گربه ها و سگ ها ، هر چقدر آنها را دوست داشته باشید ، بو هستند. بعضی از مردم از سگ می ترسند. قول می دهم اگر در محل کار خود حیوان خانگی دارید ، فروش خود را از دست می دهید.
مشاغل کوچک محلی شما جایی برای نشان دادن وفاداری سیاسی شما نیست. اگر ثبت نام کنید که سیاسی باشد (دموکرات یا جمهوری خواه) ، نیمی از افرادی را که وارد فروشگاه شما می شوند خاموش خواهید کرد. مگر اینکه کلاه و جواهرات سیاسی بفروشید ، آن را برای خود نگه دارید. حتی برچسب های سپر سیاسی برای شما هزینه فروش دارند.
علامت OPEN برای بیشتر مشاغل مورد نیاز است. یک علامت OPEN روشن به نظر می رسد شما آماده کار هستید. اگر علامت روشن ندارید ، برخی فقط تصور می کنند که بسته هستید.
شغل خود را مرتب و تمیز نگه دارید. اگر افرادی گل و لای را در تجارت شما ردیابی می کنند ، پس از خشک شدن جارو برقی آن را پاک کنید. اگر مشتری یک ظرف غذا ایجاد کند ، و مشتری بعدی آن را ببیند ، تصور می کند شما آن ظرف غذا را ایجاد کرده اید و فقط اهمیتی نمی دهند.
اگر به مشتریان اجازه می دهید از سرویس های بهداشتی شما استفاده کنند ، از تمیز بودن آنها و داشتن مقدار زیادی صابون و دستمال توالت اطمینان حاصل کنید. بعد از هر بار استفاده از خوشبو کننده هوا استفاده کنید. اگر هرگز اجازه نمی دهید مشتریان از امکانات شما استفاده کنند ، پس از هر بار استفاده از یک خوشبو کننده هوا را نیز پاشید.
اگر در مشاغل کوچک خود نمایشگرهایی دارید که افرادی در اینجا بیشتر بخوانید که در آن قدم می زنند می توانند آن را ببینند ، حتماً در شب روشن شوند. این امر به امنیت کمک می کند و پس از بسته شدن ، مشتریان همچنان به پنجره های شما نگاه می کنند. مطمئن شوید آنچه می بینند جذاب است.
این ایده ها در مورد نحوه تبلیغ به روش سنتی نیست. اما نادیده گرفتن این ایده ها صرف هزینه های تجاری شما می شود ، صرف نظر از اینکه تبلیغات خوبی در تجارت خود انجام دهید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *