5 نکته برای بازاریابی وب 2.0
مشاهده سایر مقالات نویسنده تغییرات در اینترنت بسیار گسترده و گسترده بوده است. چند سال پیش ، فقط برای خواستن یک مدل تجاری ساده ، یک سقوط بزرگ نقطه دات رخ داد. شرکت ها بهترین استعداد را در این تجارت استخدام کرده بودند و وب سایت هایی را به وجود آوردند که می تواند به عنوان یک اثر هنری در نظر گرفته شود و همه دنیا پس از تماشای برخی از پرونده های فلش مبهم یا برخی از برنامه های وب سنگین ، فقط یک سوال را بر لب خود گذاشتند. چی؟
تنها پس از اتصال یک مدل تجاری محکم ، محکم و سالم به اینترنت بود که در واقع تبدیل به همان چیزی شد که امروز شده است “یک راه حل کامل برای تاجر و همچنین افراد.
یکی از مهمترین دلایلی که اینترنت توانسته است بازگشت خود را انجام دهد ، آخرین مد در دنیای اینترنت “وب 2.0” است. وب 2.0 یک مفهوم انقلابی است که در آن کاربران اینترنت خود محتوای وب سایت را تهیه می کنند و بدین ترتیب کل اینترنت را به یک مسنجر عظیم ، قابل دسترسی و رایگان تبدیل می کنند. وب 2.0 برای همه افرادی که رایانه و اتصال اینترنت دارند مفید است. برای کاربر عادی ، وب 2.0 دیدگاه های معتبر و میکروسکوپی درباره موارد مختلف را ارائه می دهد. وب 2.0 برای بازرگان و بازاریابی و تبلیغ نام و محصول آنها در اینترنت ، پیش از این برای بازرگان ارائه می دهد.
بازاریابی وب 2.0 یکی از ساده ترین و حتی ضروری ترین جنبه های بازاریابی امروزه برای هر محصولی است ، اعم از آفلاین یا آنلاین. در اینجا 5 نکته برای بازاریابی وب 2.0 وجود دارد:
استخدام متخصصان: یکی از مهمترین جنبه های بازاریابی وب 2.0 ، محتوا است. بنابراین ، به یاد اینجا داشته باشید که اگر خودتان آن را ایجاد می کنید ، توجه ویژه داشته باشید یا خلاصه ای جامع و مفصل را برای ارائه به نویسنده محتوا در اینجا بیشتر بخوانید تهیه کنید.
شل نکنید: به یاد داشته باشید که وب 2.0 در واقع یک حلقه معیوب برای هر متخصص بازاریابی است ، زیرا افراد محصول شما و اطلاعات آن را برای هدفی که قبلاً در دسترس نبوده در دسترس هستند ، اما لحظه ای که فکر می کنند شما به سختی آن را به آنها می فروشید ، آنها Web 2.0 یا بدون Web 2.0 را برمی گردانند.
دوستان خود را انتخاب کنید: بازاریابی مقاله یکی از جنبه های بسیار مهم وب 2.0 است. امکان بازاریابی مقاله ، بودجه تبلیغات تقریباً در هر پروژه مهم آفلاین و آنلاین را کاهش داده است. با این حال ، شما باید تصمیم بگیرید که کدام وب سایت را می خواهید برای بازاریابی مقاله خود داشته باشید. معروف است که برخی وب سایت ها طعم بدی را در ذهن خواننده وب باقی می گذارند.
هیچ چیز سنگین: آن روزهایی که می توانستید با خوشحالی یک Flash Intro سنگین را در وب سایت خود قرار دهید و از پس آن برآیید ، گذشته است. در عصر وب 2.0 ، که بستگی دارد.
حق چاپ (c) 2008 کالین مونیر

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *