دومین کنفرانس آلبای ICT
برای به حداکثر رساندن و پیگیری سریع استان از توانایی و رشد آلبای در فناوری اطلاعات و ارتباطات ، دومین کنفرانس آلبای ICT برگزار شد. این به طور مشترک توسط انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات آلبای (AICTA) و وزارت تجارت و صنعت و با هماهنگی نزدیک با دولت شهر لگازپی و امبارکادرو برگزار شد.
نمایندگان مدارس و دانشگاههای مختلف استان ، م institutionsسسات پشتیبانی مانند NGO ها و شرکتهای ارتباط از راه دور ، شرکتهای مرتبط با فرآیند تجارت (BPO) / ICT و افراد متمرکز از سازمانهای دولتی و محلی در این رویداد شرکت کردند.
نماینده کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات (CICT) ، مونچیتو ابراهیم ، از سخنرانان این کنفرانس بودند. مدیر اجرایی انجمن مرکز تماس فیلیپین (CCAP) ، آقای جوجو اولیگان و مدیر تحقیقاتی انجمن فرآیندهای تجاری فیلیپین (BPAP) ، خانم جیلیان ویراتا نیز از این مراسم استقبال کردند. آقای اولیگان در مورد وضعیت صنعت مرکز تماس فیلیپین در بحبوحه بحران مالی جهانی سخنرانی کرد در حالی که خانم ویراتا در مورد پتانسیل شهرهای موج بعدی به عنوان مکان های تجاری برای بخش فرعی BPO صحبت کرد.
شهرهای موج بعدی شهرهای خارج از مترو مانیل هستند که برای پشتیبانی بهتر از صنعت BPO شناسایی شده اند. CICT ، BPAP و DTI کارت امتیازی برای ارزیابی شهرهای احتمالی موج بعدی در کشور تهیه کرده اند.
گرچه شهر لگازپی نتوانست به لیست شهرهای موج بعدی تازه انتخاب شده راه یابد ، اما خانم جیلیان ویراتا همچنان لگازپی را دارای توانایی بالایی در جذب و میزبانی شرکت های BPO می داند. شهردار شهر لگازپی ، نوئل روزال ، از این در اینجا بیشتر بخوانید موضوع پشتیبانی كرد و در مورد آنچه كه این شهر از نظر موج بعدی برای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه می دهد ، بحث كرد. وی به ویژه با توسعه Embarcadero de Legazpi ، پتانسیل های در اینجا بیشتر بخوانید ICT شهر را برجسته کرد. اعلامیه اداره منطقه اقتصادی فیلیپین (PEZA) از Embarcadero به عنوان منطقه منطقه ای پارک فناوری ، شهر Legazpi را در نقشه IT فیلیپین قرار داده است.
شهردار روزال به عوامل و گام های اساسی اشاره کرد که باید به منظور تقویت عملکرد اقتصادی و رقابتی شهر Legazpi در بخش BPO به شدت اجرا شوند. این عوامل عبارتند از: تقویت گردشگری به عنوان م majorلفه اصلی در جذب سرمایه گذاران ، مهندسی مجدد زیرساخت های محلی برای استانداردهای جهانی ، سرمایه گذاری در توسعه نیروی انسانی در سطح پایه ، تأکید بر مارک متمایز خدمات با کیفیت ، حفظ یک مدل حاکمیت قوی و همکاری بین بخش دولتی و خصوصی ، و حمایت از چشم انداز توسعه و بهبود مداوم.
فعالیت های بعد از ظهر این رویداد شامل ارائه هایی از دو ارائه دهنده عمده ارتباط از راه دور منطقه و به دنبال آن نمایش Embarcadero de Legazpi از پیشنهادات خود به سرمایه گذاران و مکان یاب ها است. بخش جدایی ناپذیر Embarcadero IT Park آن است که قطب جدید IT در منطقه Bicol است. پیش بینی می شود مکان یابانی را در سرویس های مجهز به ICT مانند توسعه و طراحی وب ، توسعه محتوا ، بازاریابی آنلاین و بسیاری دیگر از خدمات پشتیبانی مبتنی بر رایانه جذب کند.
رئیس AICTA ، خانم رزماری کیو ری همچنین مسائل و نگرانی های ذینفعان محلی ICT را ارائه داد. وی شرکت کنندگان را از جمله ذینفعان و بازیکنان دیگر به چالش کشید تا تلاش های خود را برای رتبه بندی بالاتر شهر لگازپی در لیست شهرهای موج بعدی تقویت کنند. خانم ری همچنین رئیس و مدیر عامل SLTCFI ، موسسه ای است که سهم خود را در صنعت IT-BPO شهر لگازپی سهم گذاشته است. این شرکت با شرکتهای مستقر در خارج از کشور ارتباط برقرار می کند تا خدمات مختلفی را برای فرآیندهای تجاری مختلف مربوط به ICT ارائه دهد.
نمایندگان شرکت Content Online Services Inc. (COSI) و M3 Medical Management Services Inc که از اولین موج های یافتن ICT در آلبای بودند نیز در مورد تجربیات خود در این استان از جمله چالش ها ، فرصت ها و برنامه های توسعه ، توصیفات خود را ارائه دادند.
یکی از نکات قابل توجه در این کنفرانس ، کارگاه آموزشی بود که در آن شرکت کنندگان به چهار گروه تقسیم شده بودند تا درمورد بحث و ارائه مسائل و نگرانی هایی که باید برای رفع آنها به منظور حل و فصل شهر لگازپی در ده شهر برتر موج بعدی مطرح شوند. همچنین شرکت کنندگان به عنوان قسمت آخر این رویداد در اطراف Embarcadero گشت و گذار کردند. Embarcadero اولین مرکز سبک زندگی ، سرگرمی و فناوری اطلاعات در مقصد کلاس جهانی در توسعه ساحلی در کشور محسوب می شود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *