نکات تولید فیلم_ 5 دلیل استفاده از Canon 5D _ 7D
همه چیز کمی بیشتر از 2 سال پیش آغاز شد ، زمانی که کانن EOS 5D Mark II خود را منتشر کرد ، اولین DSLR جهان با عملکرد ویدیویی 1080p.
یک سال بعد و 5D موفقیت چشمگیری داشت و باعث شد کانن 7D پیگیری را منتشر کند ، که به نظر می اینجا رسد بسیاری از کاربران به دلیل عملکرد راحت تر برای فیلمبرداری ، به علاوه مزیت عملکرد حرکت آهسته ، آن را ترجیح می دهند.
از آن زمان به بعد ، Canon با تولید DSLR های مشابه که فیلم های بسیار با کیفیتی مطالب بیشتر از خود به نمایش می گذارد ، 550D را نیز به همراه بسیاری دیگر از تولیدکنندگان برتر (از جمله نیکون) منتشر کرد. ممکن است کمی طنزآمیز به نظر برسد ، اما آینده تولید فیلم در این دوربینهای “عکسبرداری” مقرون به صرفه ، کاربر پسند و انعطاف پذیر ممکن است باشد.
اگر می خواهید از عکسبرداری (و بودجه مشتری خود) نهایت استفاده را ببرید ، توصیه می کنم Canon 5D / 7D را امتحان کنید. در اینجا پنج دلیل اصلی من وجود دارد که چرا.
کیفیت تصویر و رنگ.
دوربین ها در محدوده نرخ فریم (از جمله حرکت آهسته در 7D) با کیفیت Full HD ، 1080p ضبط می کنند.
دامنه Canon 5D و 7D نیز به خوبی از پس رنگ (بدون درجه بندی یا تصحیح رنگ) برمی آید.
در مقایسه با محدوده EX CAM سونی یا دوربین های XL خود کانن ، رنگ فیلم بیشتر است و به طور قابل توجهی “فیلم” کمتر است. این به دلیل عوامل مختلفی از جمله عملکرد “چندین سبک تصویر” در دوربین است که به کاربر امکان می دهد سبک رنگ را با موضوع و همچنین وضوح تصویر عالی و سنسور Full Frame دوربین مطابقت دهد.
کیفیت بهبود یافته آن همچنین به معنای آن است که می تواند برای تحویل های بالاتر ، مانند تلویزیون ، در کسری از هزینه فیلمبرداری Digi-Beta یا HDCAM استفاده شود.
اگرچه از نظر فنی ، کیفیت DSLR به اندازه Digi-Beta، HDCAM یا RED نیست ، اما هزینه عکسبرداری روی 5D / 7D نیز بسیار کمتر است و ارزش باورنکردنی پول را فراهم می کند.
اندازه.
دوربین های کوچک و سبک DSLR احتیاط بیشتری نسبت به دوربین های بزرگتر دارند. آنها راه حلهای سراسری را برای فیلمبرداری به سبک مستند و فیلم سازی شهری ارائه می دهند ، به شما کمک می کنند تا نتایج طبیعی تری را از مشارکت کنندگان و عکسهای با کیفیت بالا را از مکانهای دشوار یا زوایای غیرمعمول بدست آورید.
هزینه.
5D و 7D تنها کسری از هزینه بسیاری از دوربین های فیلمبرداری HD موجود در بازار مانند محدوده EX سونی است. اگرچه DSLR ها کاملاً کاربر پسند دوربین های فیلم برداری حرفه ای نیستند ، اما این هزینه بسیار کمی برای پرداخت کیفیت تصویر خارق العاده ای است که ارائه می دهند.
لنزهای قابل تعویض
داشتن چنین طیف گسترده ای از لنزهای قابل تعویض در دست ، به این معنی است که دامنه DSLR کانن – هم 5D و هم 7D – کاملا متناسب با طیف گسترده ای از محیط های دشوار عکسبرداری است و طیف وسیعی از سبک ها را ارائه می دهد.
چه به عمق میدان کم و چه در عمق عمیق نیاز داشته باشید ، لنزهایی که این دوربین ها با آنها سازگار هستند تقریباً همیشه می توانند راه حلی برای شما ایجاد کنند و نتایج به مراتب بهتری نسبت به اکثر لنزهای استاندارد ارائه شده با دوربین فیلمبرداری HD مانند سونی EX3 ارائه دهند.
عکسهای عالی
5D و 7D نیز عکسهای باورنکردنی می گیرند. در نوع خود ، آنها به طور گسترده ای در بین همه کاره ترین و بهترین DSLR های موجود در بازار شناخته می شوند.
بنابراین اینها فقط 5 دلیل برای استفاده از Canon 5D MKII یا 7D در فیلمبرداری بعدی شما است.
چه یک قطعه ساده برای دوربین برای یک وب سایت ، یک ویدیو موسیقی یا یک تبلیغ تلویزیونی باشد ، هیچ بهانه ای برای ویدیوی شما وجود ندارد که شبیه فیلم نباشد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.