آیا PayPal برای فروشگاه Prestashop شما انتخاب درستی است _ 5 دلیل برای توجیه کردن
آیا به دنبال یک فروشگاه آنلاین منبع باز برای وب سایت تجارت الکترونیک خود هستید؟ خوب ، پرستاشاپ یکی از پرطرفدارترین گزینه ها برای دارندگان وب سایت تجارت الکترونیکی است. این پلت فرم چند وجهی و با کاربرد آسان راه حل های توسعه وب سایت مقرون به صرفه ارائه می دهد. نه تنها پرستاشاپ یک درگاه همه کاره ، ایمن و با کاربرد ساده است. اما از طیف گسترده ای از برنامه های افزودنی قدرتمند پشتیبانی می کند. این برنامه های افزودنی به دارندگان وب سایت اجازه می دهد تا وب سایت خود را شخصی سازی کرده و تجربه مشتری خود را بهبود بخشند. یکی از چنین افزونه های شگفت انگیز Prestashop ، ماژول پرداخت PayPal است. همه ما می دانیم PayPal چقدر معروف و مطمئن است. PayPal به عنوان یکی از بزرگترین درگاه های پرداخت در جهان ، انتخاب بسیاری از سازمانهای معتبر است.
چرا ماژول پرداخت PayPal Prestashop را انتخاب کنید؟
آیا می خواهید وب سایت تجارت الکترونیکی خود را به سطح بعدی برسانید؟ چه کسی نمی خواهد با ادغام بهترین برنامه های افزودنی بازاریابی از رقبای خود پیشی بگیرد؟ خوب ، اولین و مهمترین عاملی که مشتری شما قبل از خرید از شرکت شما مورد توجه قرار می دهد ، درگاه پرداخت است. هرچه درگاه پرداخت از امنیت و اطمینان بیشتری برخوردار باشد ، شانس خرید مشتریان از شما بیشتر خواهد بود.
مطمئناً راه حلهای زیادی برای درگاه پرداخت وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. اما ، PayPal مطمئن ترین ، سریع ترین و ایمن ترین راه حل است. قبل از اینکه به دلایل PayPal برای دروازه های کامل فروشگاه های تجارت الکترونیک پرستاشاپ بپردازیم ، بیایید مروری سریع درباره این محصول داشته باشیم.
ماژول پی پال برای پرستاشاپ
ماژول پرداخت PayPal Prestashop یک افزونه Prestashop است که می تواند در حساب Prestashop شما ادغام شود. پس از ادغام ، می توانید معاملات را پردازش کنید (یعنی معاملات پولی را از مشتریان خود دریافت کنید) از طریق PayPal. درگاه پرداخت به ویژه به دلیل معاملات سریع و مطمئن بسیار مشهور است.
تمام کاری که شما باید انجام دهید خرید این افزونه است و بس! می توانید درگاه پرداخت PayPal را تنظیم کرده و دریافت فوری پول را شروع کنید. PayPal یک درگاه پرداخت بهینه شده برای موبایل است ، به این معنی که مشتریان شما می توانند از طریق تلفن های هوشمند خود سفارش دهند و پرداخت کنند. بسیاری از فروشگاه های تجارت الکترونیک پرستاشاپ این برنامه افزودنی را ادغام می کنند تا پرداخت آسانتر را برای مشتریان خود انجام دهند. در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید این پسوند را نصب کنید.
مقرون به صرفه
اول از همه ، PayPal یک درگاه پرداخت مقرون به صرفه برای یک فروشگاه تجارت الکترونیکی است. می توانید آن را با پرداخت حداقل 5 دلار در ماه در وب سایت تجارت الکترونیک خود ادغام کنید. مهم نیست که شما در طول ماه چند معامله را از طریق PayPal انجام می دهید ، هزینه ثابت مانده است. علاوه بر این ، هیچ هزینه ای برای تنظیم وجود ندارد.
بدون تغییر مسیر
یکی از آزار دهنده ترین موارد گزینه تغییر مسیر است که مشتریان را برای پرداخت آنلاین به سایت دیگری می برد. با درگاه پرداخت PayPal ، مشتریان می توانند مشخصات کارت اعتباری خود را وارد کرده و دکمه ارسال را در وب سایت (بدون اینکه به صفحه دیگری هدایت شوید) بزنند.
امن است
امنیت عامل شماره مطالب بیشتر 1 است که هر صاحب وب سایت قبل از افزودن درگاه پرداخت به وب سایت خود ، مورد توجه قرار می دهد. بیشتر مشتریان از انجام معاملات آنلاین دریغ می کنند. با این حال ، PayPal یکی از امن ترین درگاه های پرداخت است که مورد اعتماد میلیون ها کاربر در سراسر جهان است.
معاملات بدون دردسر
خریداران می دانند که PayPal یک درگاه پرداخت امن ، قابل اعتماد و رمزگذاری شده است. همانطور که گفته شد ، آنها قبل از ارسال مشخصات کارت اعتباری خود برای انجام خریدهای آنلاین ، دو بار فکر نمی کنند. تا زمانی که از ماژول PayPal برای پرستاشاپ استفاده می کنید ، می توانید از مزایای معاملات بدون دردسر و ایمن بهره مند شوید.
از صفحه پیکربندی همه چیز را مدیریت کنید:
فروشندگان می توانند مبلغ پرداختی را مستقیماً ادامه مطالب از طریق صفحه پیکربندی دریافت کنند. حتی می توانید معاملات را لغو کرده یا مستقیماً از صفحه پیکربندی بازپرداخت کنید.
چرا صبر کنید؟ امروز ماژول Paypal Payments Prestashop را بارگیری کنید و از معاملات ایمن لذت ببرید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.