املاک و مستغلات تجاری – املاک و مستغلات Halsey
یک خانه یکی از سرمایه گذاری های نخست است که اکثر مردم در طول عمر خود انجام خواهند داد. بنابراین عوامل زیادی بر خریداران خانه تأثیر می گذارد. اغلب، یک خانه ایده آل که متناسب با بودجه و ذهن مهم ترین و مهم ترین عامل تصمیم گیری است که باید در برخی از نقطه رسیدن به است. محل سکونت، قیمت، مناسب بودن، محله، در دسترس بودن وام، بیمه، و غیره به طور متوسط وزن باعث یکی از نیاز به یک دست کمک حرفه ای است.
چه کسی به شما در تصمیم گیری ایده آل کمک خواهد کرد؟
اگر معامله املاک و مستغلات مانند خرید خانه باشد، یک مشاور املاک خوب با دانش جغرافیایی ممکن است دستی بیاید. یک گروه حرفه ای خدمات کامل املاک و مستغلات می تواند راه حل های مناسبی به صاحبخانه ها، مستاجران، صاحب خانه ها، و خریداران خانه بدهد که طیف کاملی از صنعت املاک و مستغلات را پوشش می دهد. توسعه املاک، سرمایه گذاری املاک و مستغلات، و غیره ممکن است نیاز به یک فرایند طولانی و خسته کننده با بسیاری از سطوح تایید. تنها یک گروه املاک و مستغلات حرفه ای با تجربه با سال ها خدمات و تخصص اختصاص داده شده می تواند چنین موقعیت ها و معاملات خواستار را برآورده کند. هالسی ترشر هارپول یک گروه املاک و مستغلات به خوبی تثبیت شده با سال ها خدمات حرفه ای اختصاص داده شده در این صنعت است.
اجازه دهید ما گوش دادن به کلمات خود را “رویکرد چند انضباطی ما اجازه می دهد تا مشتریان ما را به تجربه مزایای یک شرکت تمام خدمات، همه در حالی که دانستن این است که هر حوزه از نمایندگی توسط حرفه ای که درک ظرایف و جزئیات بخش های بازار فردی رهبری می شود”.
ما باید شریک مناسب را انتخاب کنیم تا نتیجه مورد نظر را به دست بیایم. اقدامات احتیاطی اضافی مورد نیاز است زمانی که آن را شامل آژانس های مختلف، مصوبات از بخش های مختلف، و غیره برای کل روند یک معامله املاک و مستغلات است. عوامل املاک و مستغلات با تجربه می توانند دست در دست با خریداران خانه و همچنین با کسانی که محل خانه خود را برای فروش کار می کنند.
نمونه کارها گسترده ما شامل پروژه هایی است که کیفیت زندگی را افزایش داده اند و جذابیت را به قلب جونزبورو اضافه کرده اند. این ویژگی های درایو برنامه ریزی ما برای بزرگترین پروژه های توسعه ما, که شامل روستای Greensborough – هیجان انگیز 200 هکتار مخلوط توسعه استفاده شامل بوتیک, خرده فروشی و فضاهای اداری. آن ها همچنین شامل پارکر هالو، توسعه استفاده مختلط ۳۰ هکتاری در جنوب غربی جونزبورو، و سنتر پارک، مهمان نوازی ۴۲ هکتاری، خرده فروشی و توسعه اداری هستند که یک ملک دروازه ای جلوی I-555 است. این خواص، و همچنین خواص توسعه مجدد کلیدی هدفمند، نمادی از رویکرد فلسفی ما هستند که توسعه باید برای افزایش یک جامعه در جبهه های متعدد کار کند.
اجازه دهید ما مطالب مرتبط در خدمات مختلف ارائه شده توسط Halsey Thrasher Harpole گروه املاک و مستغلات نگاه کنید:
خواص تجاری
کارگزاران تجاری و سرمایه گذاری ما سال ها تجربه در ارائه خدمات سطح بالا، استراتژی ها و نتایج برای موجر، مستاجر، توسعه و مشتریان سرمایه گذار در سراسر طیف املاک و مستغلات تجاری دارند. اجازه دهید ما کمک به پیدا کردن اموال مناسب برای شما.
خانه برای فروش – مسکونی
یک خانه بزرگترین سرمایه گذاری اکثر مردم است، بنابراین شما می خواهید بدانید که شما با متخصصان املاک و مستغلات که درک جامعه و بازار سر و کار دارند. ما سرمایه گذاری قابل توجهی در آموزش عامل و عمیقا در توسعه جامعه است. چه خرید و چه فروش برای زندگی و یا سرمایه گذاری، اجازه دهید ما به شما کمک کند تجربه بهترین آن را احتمالا می تواند باشد!
اجاره مسکونی
به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های مدیریت املاک آرکانزاس، نمونه کارها ما از اجاره مسکونی به طور مداوم در حال رشد است. این که آیا آن را یک خانه تک خانواده، خانه شهر، condominium، دوبلوکس و یا آپارتمان، اجازه دهید ما به شما کمک کند پیدا کردن راه حل کامل است. اگر شما صاحب املاک سرمایه گذاری، اجازه دهید بخش مدیریت املاک ما به شما نشان می دهد که چگونه ما می توانیم تجربه خود را کمتر کار و سودآورتر است.
Property Development & Management
از مفهوم گرفته تا برنامه ریزی، مهندسی تا ساخت و ساز، تیم متخصصان توسعه ما استانداردهای جدیدی را بیشتر برای توسعه در شمال شرقی آرکانزاس تعیین می کنند. تمرکز ما بر حس مکان، کیفیت زندگی، کیفیت ساخت و ساز و توجه به جزئیات ما را انتخاب کامل خود را به عنوان یک شریک توسعه است.
آخرین معاملات ما
آینده تیراندازی محدوده زمین، شهر جونزبورو
درست زیر 200 هکتار، واقع در جاده مور در شرق جونزبورو برای محدوده تیراندازی در آینده، یکی از معاملات اخیر ما است. گروه املاک هالسی ترشر هارپول نماینده هر دو فروشنده در این معامله بود.
روی آینده تمرکز کنید
ما بسیار افتخار از دستاوردهای ما و کمک به صنعت املاک و مستغلات که بسیار با دقت با فداکاری و شور گردد. ما با شور و شوق برای خدمت به هر مشتری با شور و قدرت ادامه می دهند. هر معامله ما را پاداش برای شهرت ما است و ما تلاش بسیار سخت به خدمات بی همتا به صنعت املاک و مستغلات Jonesboro با شور و شوق.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.