چگونه برای ایجاد جریان های متعدد از درآمد… راه درست!
این که آیا شما جدید به بازاریابی اینترنتی و یا نه من مطمئن هستم که شما از اصطلاح جریان های متعدد درآمد قبل از شنیده می شود. ایده راه اندازی 15 وب سایت که هر کدام 150 دلار در هر ماه بسیار جذاب به نظر می رسد. سوال واقعی این است که چگونه بسیاری از مردم در واقع انجام این کار؟
اگر شما متمرکز نیست و فاقد جهت شما همیشه می توانید کار اما هرگز واقعا دستیابی به نتیجه نهایی است که شما در ذهن داشته باشد. این اغلب زمانی اتفاق می افتد که شما شروع به گسترش خود را بیش از حد نازک. شما در حال کار بر روی یک پروژه و در عین حال شما همیشه در حال تحقیق در آخرین اخبار و روند در بازاریابی اینترنتی.
هنگامی که کسی شروع می شود یک پروژه پول سازی جدید و یا چیزهای سرمایه گذاری همیشه بسیار هیجان انگیز در ابتدا به نظر می رسد. سپس ناگهان هیجان شروع به دنبال کردن زمانی که پول در نمی آید. در عین حال شما در مورد آخرین قطعه از نرم افزار و یا داغترین برنامه جدید است که “تضمین” نتایج را بخوانید.
ناگهان، آن لامپ نور روشن بزرگ روی سرت ظاهر می شود… “اين بايد جوابي باشه که دنبالش ميگشتم” بنابراین شما خرید محصول و یا پیوستن به برنامه تنها به همان اندازه نا امید به عنوان شما در ابتدا با پروژه اول بود. شما سپس تبدیل به یک قورباغه مجازی رقص از یک برنامه به بعدی و یا از یک ایده کسب و کار به دیگری. به نظر آشنا مياد؟
این روند می تواند به اشکال مختلف خود را نشان دهد. این می تواند مربوط به توسعه محصول. ایده جدید داغ برای یک محصول جدید می تواند همراه که شما پس از آن شروع به کار بر روی آمده است. همه چیز در حال رفتن خوب برای چند هفته زمانی که شما به طور ناگهانی یک ایده برای یک محصول دیگر دریافت کنید. سپس شما شروع به کار بر روی محصول جدید نیز هست. بهم اعتماد کن، من اونجا بودم.
واقع بینانه، شما نتایج سریع تر و بیشتر با ماندن متمرکز و چسبیدن به یک چیز و یک چیز تنها دریافت کنید. پول از این راه سریع تر خواهد آمد. به عنوان مثال، اجازه دهید بگوییم که یک پروژه حدود 4 هفته طول می کشد تا برویم. اگر شما با 4 پروژه های دیگر sidetracked آن را 5 ماه طول خواهد کشید قبل از اینکه شما یک سکه را ببینید.
نه تنها این، کار شما ممکن است به خوبی به عنوان آن می تواند به دلیل شما به عنوان متمرکز نیست. اگر شما فقط تمرکز بر روی 1 چیز در یک زمان افکار خود را بسیار روشن تر خواهد شد و ایده های خود را بسیار سریع تر خواهد آمد. هنگامی که شما رسیدن به موفقیت با اولین خودکار پروژه خود را تا آنجا که شما می توانید و سپس به پروژه بعدی خود را حرکت می کند.
اولین کاری که باید انجام دهید این است که برای چند روز طوفان فکری کنید و یک مدل کسب و کار انتخاب کنید که می توانید در مورد آن هیجان زده شوید. این باید چیزی است که شما می توانید در مورد پرشور و چیزی است که شما می توانید خودتان را ببینید کار سخت بر روی. يادت باشه، مثل يه کار باهاش رفتار کن!
بسیاری از انواع مختلف از مدل های کسب و کار را انتخاب کنید وجود دارد. شما می توانید محصولات اطلاعاتی مطالب مرتبط خود را توسعه (کتاب های الکترونیکی، صوتی، فیلم ها و غیره) و فروش آنها را به طور مستقیم از وب سایت خود را. در حالی که پاداش می تواند بزرگ این به طور کلی بیشترین کار را.
اگر از نوشتن لذت می برید می توانید موضوعی را پیدا کنید که به شما علاقه مند باشد و سایت پذیرایی شده از حستبلیغ گوگل را بسازد. من بیش از 300 دلار در ماه انجام این کار تنها با 100-150 بازدید کنندگان در روز ساخته شده است.
نمونه های دیگر از مدل های کسب و کار شما می توانید انتخاب کنید به کار با عبارتند از بازاریابی وابسته، فروش محصولات در Ebay، وبلاگ ها، سایت های عضویت و بازاریابی شبکه. لیست عملا بی پایان است.
مهم نيست چي رو انتخاب ميکني فقط باهاش بچسب تا وقتي که جواب بده بفهم هیچ تا به حال یک شبه به موفقیت دست نمی یابد. صبر زیادی طول می کشد. گرفتن سرمایه گذاری جدید خود را به طور جدی به این معنی است که شما هر آنچه در آن طول می کشد برای دریافت پروژه خود را از زمین، بدون در نظر گرفتن موانع انجام دهد.
یک مانع بزرگ که اکثر ادامه مطالب مردم تجربه می کنند حول محور پول می چرخد. اکثر مردم به سادگی نمی خواهند به صرف پول در کسب و کار خود را. این واقعا می تواند شما را در ابتدا نگه دارید. ابتدا باید هزینه های راه اندازی خود را تعیین کنید. پس از آن شما نیاز به کشف کردن بودجه ماهانه برای خودتان و چوب به آن.
یکی دیگر از مردم مانع اغلب مواجه است تحقیق در مورد چیزی به مرگ. این امر با تجزیه و تحلیل منجر به فلج می شود. اختصاص یک بلوک از زمان در حال حاضر و سپس به یادگیری بلکه تمرکز بر اقدام. این مراحل عمل است که به شما نتایج است.
کارهایی را که از آنها متنفرید یا نمی خواهید اول انجام دهید انجام دهید. این ها اغلب وظایفی هستند که بیشترین توجه را نیاز دارند. تصمیم گیری در پیش چند ساعت در هفته شما نیاز به حرکت پیش رو. دیر یا زود شروع به دیدن میوه های کارتان می کنید. سپس می توانید به پروژه بعدی نقل مکان کنید.
اگر ایده هایی برای پروژه ها یا فرصت های دیگر دریافت می کنید آنها را بنویسید و یادداشت هایتان را برای بعد در جای امنی نگه دارید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *