برتز بازی های آنلاین
اگر تابستان امسال حوصله شما سر رفته است، برای انجام آن به کار جدیدی نیاز دارید. به اطراف اتاق خود نگاه کنید – چه اسباب بازی ها و فعالیت هایی به طور معمول عشق خود را انجام می دهند؟ کامپیوتر شما قطعا به ذهن می آید و وجود دارد در قفسه خود را مورد علاقه خود را مد بازی – عروسک برتز. مطمئنا در حال حاضر شما می دانید، اما اگر شما فقط بیدار به جهان از امکانات آنلاین، سر به کامپیوتر و سعی کنید چیزی جدید — بازی های آنلاین برتز.
برتز بازی های آنلاین
نسخه آنلاین بازی های برتز بسیار بیشتر از یک عروسک آواز یا یک عروسک با دو یا سه لباس است. اینجا کل وب سایت ها توسعه یافته و اختصاص داده شده به پانسمان عروسک برتز. طبیعتا عروسک های برتز را دوست دارید چون حس مد بزرگی دارند. آنها سرگرم کننده و لاس زدن و لباس برای مطابقت. بنابراین ، البته ، حس مد آنلاین خود را به همان اندازه خوب است — و یا ممکن است بهتر از شما مسئول.
هنگامی که شما بازی آنلاین برتز بازی، شما باید چند انتخاب. برخی از بازی ها بازی های فلش برتز هستند که به این معنی است که آنها بیت حرکت و صدا دارند. شما ممکن است عروسک برتز را از طریق نوعی از فعالیت کنترل, و یا شاید ایجاد یک ویدیو کوتاه و یا دنباله فعالیت با عروسک خود را. این بازی ها قطعا سرگرم کننده هستند، اما حتی مطالب مرتبط ساده تر بازی های آنلاین برتز بزرگ هستند، بیش از حد.
ساده ترین بازی برتز هستند ، در واقع ، همان نوع از لباس تا بازی شما همیشه با عروسک برتز خود را بازی کرده اند. شما یک عروسک را انتخاب کنید و سپس انتخاب به عنوان رنگ مو خود را, رنگ چشم او و حتی رنگ پوست او. شما سپس شروع به لباس تا بخشی از بازی برتز با انتخاب از صدها تن از لباس و مقالات از لباس. لباس تا عروسک خود را در لباس فوق العاده و نشستن به ارزیابی. سپس با دقت به عنوان بسیاری از لوازم جانبی را انتخاب کنید که شما فکر می کنید شما ممکن است قبل از صرفه جویی در عروسک برتز شخصی خود را نیاز دارند.
شما می توانید چاپ او را، ذخیره او را در نمونه کارها آنلاین از انواع، و یا حتی استفاده از عروسک خود را به عنوان آواتار در وب سایت های دیگر – شامل وب سایت اصلی برتز. اما وب سایت رسمی برتز سایت بازی برتز آنلاین نیست. صدها نفر از بازی های برتز آنلاین وجود دارد، و به عنوان عروسک محبوب تر می شوند، بازی های بیشتر ظاهر می شود.
بازی چند برتز لباس تا بازی از یک سایت، و سپس اتمام یک سری دیگر از بازی ها در یک وب سایت دیگر. تا زمانی که شما برای تغییر آماده, آن را فوق العاده محتمل است که سایت اصلی تا به بازی های جدید و بهبود یافته برتز آماده و در انتظار شما. حتی اگر شما فقط یک بازی برتز بازی آنلاین، شما تنوع بی پایان تنها به این دلیل که بسیاری از لباس و گزینه های لوازم جانبی وجود دارد. ایجاد عروسک پس از عروسک و به عنوان شما بهتر، شما می توانید عروسک ها را در یک مسابقه را وارد کنید – چند در اطراف وب وجود دارد، استفاده از او به عنوان شخصیت اصلی در یک داستان شما می نویسید، و یا شروع یک مجموعه.
هر آنچه شما تصمیم به انجام با خلق برتز آنلاین خود را، شما در بازی ها در عرض چند ساعت قلاب و سپس شما بیش از اندازه کافی برای انجام این تابستان داشته باشد. شما حتی ممکن است کشف است که بازی با برتز آنلاین الهام بخش شما را به بازی با عروسک برتز خود را به طور منظم نیز هست.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *