توسعه برنامه کاربردی آیفون با پشتیبانی حرفه ای
بسیاری از شرکت های بزرگ تجاری در حال حاضر شرکت های خود را با اپلیکیشن تجاری iPad یا iPhone آورده اند زیرا اپلیکیشن های تجاری iPad یا iPhone اکنون روند جدیدی در صنعت تجارت به حساب می آیند و صاحبان مشاغل با داشتن برنامه های تجاری iPad یا iPhone شرکت های خود را جدی می گیرند ، که مطمئناً به این امر کمک می کند. آنها را در ایجاد نام خوب در میان تجارت عمودی.
بنابراین ، اگر صاحب مشاغل کوچک ، بزرگ یا بزرگ بیشتر هستید ، اکنون این فرصت را دارید که با نرخ بسیار مقرون به صرفه ای ، برنامه کسب و کار iPad یا iPhone خود را داشته باشید. بسیاری از شرکت های توسعه برنامه های کاربردی کسب و کار iPad و iPhone در سراسر جهان وجود دارند که در زمینه توسعه بازی های iPad یا iPhone ، تجارت ، برنامه های کاربردی ، سفر ، برنامه های آموزشی متخصص هستند ، هر کسی که ایده ای در مورد iPad یا iPhone داشته باشد اکنون می تواند خود را به اشتراک بگذارد ایده ها و برنامه iPad یا iPhone خود را توسعه دهند.
ما در حال ارائه پیشنهادات شگفت انگیز به آن دسته از مشاغل گرا هستیم که می خواهند برنامه شغلی iPad یا iPhone خود را داشته باشند. ما با جدیدترین رویکرد و تحقیقات توسعه می دهیم و همچنین با بالابردن ایده شما از یک اپلیکیشن iPad یا iPhone با برخی تغییرات کوچک دیگر ، در بلوغ به شما کمک می کنیم و براساس ایده شما ، برنامه iPad یا iPhone شما را توسعه خواهیم داد. توسعه برنامه های کاربردی کسب و کار IPad یا iPhone بخش متخصص توسعه ما است که در آن ما تجربه قابل توجهی با لیست طولانی از مشتریانی که از برنامه های تجاری iPad و iPhone خود راضی هستند ، داریم. ما همچنین خدمات تبلیغاتی برنامه کسب و کار iPad یا iPhone شما را ارائه می دهیم که به شما در آگاهی از برنامه تجاری iPhone خود به بازار هدف شما کمک می کند.
میانگین نرخ فروش یک برنامه کسب و کار آیفون در فروشگاه برنامه 0.5 میلیون است ، فرقی نمی کند این برنامه در دسته مشاغل ، بازی ها ، برنامه های کاربردی ، مسافرت و غیره باشد اما نرخ بارگیری فوق العاده است. این یکی از حقایقی است که باعث می شود افراد گرایش به کسب و کار در مورد توسعه برنامه های کاربردی آیفون بیشتر و بیشتر کنجکاو شوند. بدین ترتیب ، iMakerz ، كه یك شركت توسعه دهنده نرم افزار كاربرد آیفون است ، هم اكنون در حال ارائه لیست گسترده ای از مشتریانی است كه می خواهند اپل یا آیفون خود را با گرايش تجارت خود داشته باشند. IMakerz برنامه های خاص خود را از دسته های مختلف ایجاد کرده است که با استفاده از زندگی روزمره متنوع است.
بسیاری از شرکت مطالب بیشتر های توسعه دهنده برنامه های کاربردی کسب و کار آیفون مانند iMakerz در اطراف شما هستند ، هر ایده برنامه تجاری آیفون خود را با آنها به اشتراک بگذارید و به آنها اجازه دهید بقیه موارد را اداره کنند. این بهترین شانس برای هر کسی است که می خواهد برنامه تجاری آیفون خود را داشته باشد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *