& quot؛ Google Talk & quot؛ سهام صحبت می کند
دیوانه به نظر می رسد. اینطور نیست چگونه ممکن است اتفاق بیفتد؟ چگونه Google Talk about می تواند درباره سهام صحبت کند؟ اما این درست است و برای اولین بار در بازار سهام هند اتفاق می افتد. شگفت انگیز به نظر می رسد اینطور نیست گوگل در مورد سهام صحبت می کند و صحبت می کند. مطمئناً بعد از خواندن این سطر اول سرتان را می خاراندید. اما درک این نکته بسیار ساده است که گوگل در مورد سهام صحبت می کند و این اولین بار در هند اتفاق افتاده است. هنوز متوجه نشدم من برای شما توضیح خواهم داد CapitalVia Global Research Limited – مشاور مشاور پیشرو در هند یک سرویس کاملاً جدید از نظر فناوری و مزایا راه اندازی کرده است. این سرویس معجزاتی برای معامله گران بورس سهام و بازار کالاهای هند انجام خواهد داد.
نام این سرویس برای ما KYS است که مخفف Know Your Stock است. KYS یک سرویس رایگان است که فن آوری اینترنت ، جادوی برنامه نویسی رایانه و ذهن درخشان تیم CapitalVia را با هم ترکیب می کند و به عنوان هدیه سال نو از CapitalVia به معامله گران می آید. این یک سرویس بسیار مفید در نوع خود است که ادامه مطالب به شما سطح دقیق سهام و کالای انتخاب شده توسط شما از طریق Google Talk را می دهد. کاری که باید انجام دهید این است که فقط cvlevels@gmail.com را به لیست Google Talk خود اضافه کنید و پس از تأیید ، شروع به گرفتن تمام سطوح مهم سهام مورد نظر خود کنید. KYS جزئیات مربوط به تمام سطوح مهم فنی مانند میانگین متحرک ، سطوح مهم شکست ، باند های بولینگر و غیره را به شما ارائه می دهد.
KYS به یک معامله گر کمک خواهد کرد تا معاملات خود را طبق سطوح فنی ارائه شده توسط تحلیلگران خبره CapitalVia ، برنامه ریزی کند. این متخصصان مطالب مرتبط بیش از 5 سال تجربه دارند و سطح ارائه شده توسط آنها ثمره تحقیقات فشرده با استفاده از بهترین نرم افزارهای تجزیه و تحلیل فنی است. و این سرویس به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد. بنابراین CapitalVia Global Research Limited اکنون فقط به مدت دو روز یک نسخه آزمایشی رایگان از نکات مربوط به سهام و نکات مربوط به کالاها را ارائه نمی دهد بلکه کلیه سطوح مهم سهام و کالاها را که به صورت فرم نکات رایگان سهام و نکات مربوط به کالاهای CapitalVia است نیز ارائه می دهد.
همراه با سطح سهام و کالا با استفاده از CapitalVia همچنین بهترین نکات سهام و نکات کالا را برای بازار سهام هند (NSE ، BSE) و بازار کالا (MCX ، NCDEX) ارائه می دهد. برای دریافت یک نسخه آزمایشی رایگان از نکات سهام و نکات مربوط به کالاها ، می توانید به وب سایت آنها مراجعه کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *