10 بهترین خدمات و ابزار حاشیه نویسی متن
از موتورهای جستجو و تجزیه و تحلیل احساسات گرفته تا دستیارهای مجازی و ربات های گپ ، زمینه های تحقیقاتی زیادی در زمینه یادگیری ماشین وجود دارد که به خدمات حاشیه نویسی متن نیاز دارند.
در صنایع تحقیق و توسعه هوش مصنوعی ، اطلاعات حاوی طلا است. مقادیر زیادی از داده های حاشیه ای با کیفیت بالا یک معدن طلا است. انواع خدمات حاشیه نویسی متن در دسترس است که می تواند داده های مورد نیاز شما را فراهم کند. برخی از این خدمات شامل استخراج موجودیت ، برچسب گذاری بخشی از گفتار ، تحلیل احساسات و موارد دیگر است.
از کجا می توانید خدمات حاشیه نویسی متن را پیدا کنید؟

* Lionbridge AIO یکی از شرکتهای باسابقه در صنعت ، Lionbridge دارای بیش از 20 سال تجربه و بیش از 500000 حاشیه نویسان متخصص است. با تخصص در زبان شناسی ، کارکنان جمعیت Lionbridge AI که به 300 زبان مختلف مسلط هستند ، می توانند متن شما را با دقت و یک چرخش سریع حاشیه نویسی کنند. این شرکت ارائه دهنده معتبری از خدمات حاشیه نویسی داده های چند زبانه در زمینه پردازش زبان طبیعی است. برخی از خدمات حاشیه نویسی متن آنها شامل استخراج متن ، اصلاح متن OCR ، برچسب گذاری ویژگی های زبانی ، تجزیه و تحلیل م componentلفه های زبانی ، قابلیت جستجوی معنایی و موارد دیگر است. Lionbridge AI همچنین گردش کار سفارشی را برای تأمین نیازهای خاص پروژه شما ارائه می دهد.

* Scale مبتنی بر سانفرانسیسکو ، Scale ارائه دهنده خدمات رایانه ای و حاشیه نویسی داده های NLP است. از طریق ترکیبی از کار انسانی و سیستم عامل Scale ادامه مطالب ، این شرکت خدمات حاشیه نویسی متن زیر را ارائه می دهد: رونویسی OCR ، طبقه بندی متن و مقایسه.

* Appen با منبع عظیم کارگران جمعیت از کشورهای مختلف ، Appen ارائه دهنده انواع مختلفی از داده های آموزش AI است. در رابطه با سرویس های حاشیه نویسی متن ، Appen حاشیه نویسی احساسات ، حاشیه نویسی قصد ، حاشیه نویسی موجودیت و غیره را ارائه می دهد.

* Tagtog بر اساس لهستان ، Tagtog ابزاری برای حاشیه نویسی متن است که می تواند برای حاشیه نویسی متن به صورت خودکار یا دستی مورد استفاده قرار گیرد. Tagtog از حاشیه نویسی PDF بومی پشتیبانی می کند و شامل مدلهای NER از قبل آموزش دیده شده برای حاشیه نویسی متن خودکار است. در بالای ابزار Tagtog ، این شرکت همچنین دارای شبکه ای از نیروهای متخصص از زمینه های مختلف است که می توانند متون تخصصی را حاشیه نویسی کنند.

* KConnectOne یکی از مشکلات بسیاری که محققان و توسعه دهندگان هوش مصنوعی با آن روبرو هستند دسترسی به داده های آموزش هوش مصنوعی برای زمینه های کاملاً تخصصی است. تیم KConnect به دنبال کمک به حاشیه نویسان است که به سرعت و به طور موثر داده های پزشکی را طبقه بندی و حاشیه نویسی می کنند. به طور خاص ، KConnect حاوی حاشیه نویسی معنایی ، تجزیه و تحلیل متن و جستجوی معنایی خدمات اطلاعات پزشکی است.

* Clickworker Clickworker که در ایالات متحده و آلمان مستقر است ، یک شرکت تأمین نیروی انسانی است که دارای نیروی کار عظیمی است که قادر به انجام کارهای مختلف است. برخی از خدمات آنها درمورد حاشیه نویسی متن ، تجزیه و تحلیل احساسات و دسته بندی است.

* ParallelDotsParallelDots ارائه دهنده API های متعددی است که می تواند برای انواع مختلف حاشیه نویسی متن مورد استفاده قرار گیرد. برخی از راه حل های در اینجا بیشتر بخوانید آنها شامل تجزیه و تحلیل احساسات ، تجزیه و تحلیل احساسات ، استخراج کننده های کلمات کلیدی و شناسایی موجودیت نامگذاری شده است.

* LightTag ابزار حاشیه نویسی متن LightTag بستری برای حاشیه نویسان و شرکت ها است تا داده های متنی خود را در خانه برچسب گذاری کنند. در حالی که بسته استارتر رایگان است ، هر سطح بسته با افزایش 1000 یادداشت در ماه ، از نظر هزینه افزایش می یابد و ماهانه مقدار محدودی از حاشیه نویسی دارد.

* Dandelion APIA یک شرکت تازه تاسیس نسبتاً جدید مستقر در ایتالیا است ، Dandelion API انواع ابزار حاشیه نویسی متن را به صورت خودکار فراهم می کند. از ابزارهای آنها می توان برای استخراج موجودیت ، تحلیل احساسات و طبقه بندی متن و محتوا استفاده کرد.

* Dataturks با یک API داخلی برای حاشیه نویسی داده ها و هزاران شرکت با همکاری خارجی ، Dataturks خدمات مختلف حاشیه نویسی تصویر و متن را ارائه می دهد. برخی از خدمات برچسب گذاری متن آنها شامل طبقه بندی متن ، شناسایی نهاد به نام و برچسب زدن بخشی از گفتار است.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *