نحوه جلوگیری از گرفتار شدن با تقلب با کلیک در Google Adsense
برخی از دارندگان وبلاگ یا وبلاگ نویسان حساب Google Adsense خود را به طور نامحدود به حالت تعلیق در می آورند و یا زمانی که خود مرتکب خطا نشده اند مجازات چنین مجازاتی را خاتمه می دهند. با این حال ، با جذابیت کسب درآمد با Adsense ، اکثراً قطعاً مایلند دوباره به تجارت Adsense بازگردند (اگر فقط آنها بتوانند دوباره بازگردند). اما بهترین راه برای جلوگیری از چنین مجازاتی ، باید کارهایی انجام شود که منجر به “تقلب ضد کلیک” شود و در نتیجه مجازات های ذکر شده به حداقل برسد.
بنابراین کلاهبرداری کلیک چیست؟
کلاهبرداری کلیک (معروف به کلاهبرداری پرداخت به ازای هر کلیک یا کلاهبرداری PPC) روشی است که به طور مصنوعی آمار ترافیک را از طریق روش های مختلف برای کلاهبرداری از تبلیغ کنندگان تورم می کند. در مدل معمول تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک ، تبلیغ کنندگان برای هر کلیک روی پیوندهای خود مبلغی را پرداخت می کنند. Google Adsense از این عمل بدنام آگاه است ، بنابراین برای محافظت از منافع تبلیغ کنندگان چنین عملی را تحمل نمی کنید.
چگونه می توانید بدون درگیر شدن در چنین کلاهبرداری پیش بینی کنید؟
اکثر میزبانان وب گزارش های دسترسی را ارائه می دهند. وقتی فعالیت مشکوکی در سایت خود پیدا کردید ، توصیه می شود که چنین گزارش های دسترسی را به Google تحویل دهید. این به داشتن یک نرم افزار نظارت بر کلیک کمک می کند. اگر آن را ندارید ، به شما توصیه می شود که آن را دریافت کنید زیرا بیشتر این نرم افزار رایگان است. طبق معمول ، تمام این اطلاعاتی را که جمع کرده اید برای Google ارسال کنید. چنین مشکلی دلیل جدی است که شما دوست دارید Google به شما کمک کند و به هیچ وجه بخشی از فعالیت مشکوک نیست.
به طور منظم ، سعی کنید گزارش های سرور خود را مطالعه کرده و از نظر فعالیتی که به نظر مشکوک می رسد ، نظارت کنید. اگر مورد عجیبی پیدا کردید ، به آنها گزارش دهید.
همچنین ممکن است بخواهید غیرفعال کردن تبلیغات برای آدرس IP خود و همچنین منطقه جغرافیایی محلی را در نظر بگیرید. این به جلوگیری از حوادث کمک می کند و Google به عنوان شما کاربر دیگری را خطا نمی کند. می توانید از طریق یک فایل htaccess این کار را انجام دهید. همچنین این کار باعث می شود Google فکر نکند شما روی تبلیغات خود کلیک کرده اید و به دلیل آن جریمه می شوید.
مواقعی وجود دارد که شما سهوا روی تبلیغات خود کلیک کرده اید ، فقط صادق باشید و به گوگل اعتراف کنید که آیا تصادفاً یا عمداً روی آنها کلیک کرده اید.
Adsense خود را از “Pop Ups” و “Pop Unders” نیز نگه دارید. تبلیغات شما نباید در سایت های محتوایی که فعالیت های غیرقانونی ، بزرگسالان ، قمار یا دستکاری در مشاغل یا حقوق قانونی ادامه مطالب افراد و سایر مواردی را که در سیاست های برنامه Adsense ذکر شده اند ، تبلیغ کنند ، نمایش داده شود.
رابطه شما با خانواده ، اقوام ، دوستان و همکاران هر چقدر نزدیک باشد ، هرگز در مورد وب سایت یا وبلاگ خود درباره مبارزات Adsense خود به آنها نگویید. این ممکن است واقعاً سرد و ضد اجتماعی به نظر برسد. به دلیل ناآگاهی کامل آنها از اینکه Adsense به چه معناست و همچنین نتیجه وحشتناکی که ممکن است باعث آزار شما شود ، طبیعتاً مشتاقانه در کمک به شما برای کسب درآمد بیشتر با کلیک کردن تکراری روی تبلیغات در وب سایت یا وبلاگ خود بدون اینکه شما بدانید مشتاق خواهند بود. وقتی چنین اتفاقاتی می افتد ، شما ممکن است قربانی درمانده ای شوید که مشکوک به تقلب در کلیک است. بنابراین فقط هشدار داده شود و از چیزی که می توانید از ابتدا کنترل کنید متاسف نیست.
به طور کلی ، شبکه های پرداخت به ازای هر کلیک اقدامات و منابع مختلفی برای محافظت از دارندگان وب سایت یا در اینجا بیشتر بخوانید وبلاگ نویسان برای مبارزه با تقلب در کلیک دارند. سایر موتورهای جستجو می توانند چندین نقطه داده ، اطلاعات مرورگر ، آدرس های IP ، اطلاعات جلسه کاربر و تشخیص الگوی آن را ردیابی کنند. آنها همچنین “سیستم” های ویژه ای برای شناسایی تقلب ، نظارت و کمک به تبلیغ کنندگان برای جلوگیری از تقلب در کلیک دارند.
Google در وب سایت خود پیشنهادهای اساسی در مورد چگونگی جلوگیری از تقلب در کلیک را ارائه می دهد. با استفاده از “کلمات کلیدی منفی” می توانید Adsense شما را در محصولات و خدمات غیر مرتبط با شما نمایش ندهد. همچنین افزودن URL های پیگیری به پیوندهای شما به شما کمک می کند تا ترافیکی را که از Google می آید ردیابی کنید.
مجهز به تمام این اطلاعات در مورد اینکه چگونه می توانید به طور بالقوه از گرفتار شدن در کلاهبرداری کلیک جلوگیری کنید ، اکنون هشدار داده شود و هرچه می توانید اعمال کنید و به یک قربانی ناخواسته تبدیل نشوید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *