در مالزی درآمد در اینجا بیشتر بخوانید آنلاین کسب کنید
در مالزی درآمد آنلاین کسب کنید
اگر اهل مالزی هستید و می خواهید نحوه کسب درآمد آنلاین را بیاموزید ، در اینجا چند روش برای دستیابی به آن آورده شده است. تعدادی مدل کسب و کار وجود دارد که بسته به خلق و خوی و زمینه برای سرمایه گذاری می توانید آنها را امتحان کنید.
مدل کسب و کار شماره 1 – Adsense
این به نوعی یک مدل بازاریابی وابسته Google است. Google به افرادی که سایتی راه اندازی می کنند و کدهای Adsense را روی آنها قرار می دهند کمیسیون پرداخت می کند. شما فقط باید وارد Google شوید و یک کد “PUB-CA” دریافت کنید که سپس کپی و در وب سایت خود جای گذاری کنید. سایت های تازه ای که ربات Google Adsense از آنها بازدید نکرده است ، یک تبلیغ خیریه قرار می دهند. حدود 5 تا 10 دقیقه دیگر تبلیغات مربوطه بر اساس اطلاعات سایت شما شروع به نمایش می کنند. بنابراین اگر سایت شما یک سایت گلف بود ، تبلیغات گلف در سایت شما نمایش داده می شود ، در صورت آشپزی ، تبلیغات آشپزی نیز نمایش داده می شود. توجه داشته باشید که Google به شما اجازه نمی دهد روی تبلیغات خود کلیک کنید ، و این منجر به خاتمه حساب و چک های جلوگیری شده می شود. پس این را یادداشت کنید.
مدل کسب و کار شماره 2 – کتاب بنویسید
آیا چیزی هست که شما بدانید دیگران نمی دانند؟ آیا نیازی به این اطلاعات اینجا در بازار شما وجود دارد؟ محتوایی که به اشتراک می گذارید لازم نیست نسخه چاپی بازبینی تجارت هاروارد باشد. تا زمانی که اطلاعات ثابت شده ای باشد که شما برای حل مشکلی در زندگی خود استفاده کرده اید ، مطمئناً دیگران از یادگیری اطلاعات شما خوشحال خواهند شد. لازم نیست یک نسخه طولانی از 50 صفحه باشد. آنچه بیشتر از همه مهم است نتایج است؟ بنابراین حتی اگر کتاب شما فقط 10 صفحه بود اما می تواند به کسی کمک کند که xbox خود را در کمتر از 5 دقیقه برطرف کند ، برای شخصی که به شدت به آن دانش نیاز دارد 50 دلار و برای شخصی که بازی نمی کند ، 0 دلار است. یکی از این اطلاعات نوشته شده است ، استفاده از شبکه وابسته از Clickbank برای بازاریابی آن.
مدل کسب و کار شماره 3 – پیوند متن فروش آگهی
این تا حدودی مانند مدل Adsense است. تفاوت اصلی این است که برخلاف گوگل ، وقتی افراد روی پیوندهای شما کلیک می کنند ، مبلغی دریافت نمی کنید. تبلیغ کننده ای که پیوندهای متنی خود را در سایت شما قرار می دهد ، هزینه بالایی به شما پرداخت می کند. بنابراین ، اگر سایتی با رتبه PR خوب و بازدید خوب دارید ، می توانید قیمت بیشتری را برای فضایی در وب سایت خود سفارش دهید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *