مبانی و مزایای حمل و نقل قطره ای
اینجا در اینجا بیشتر بخوانید حمل و نقل قطره ای چیست و چگونه کار می کند؟ آیا واقعاً یک مدل مدیریت زنجیره تأمین معتبر است؟ آیا کسی می تواند از این روش بهره ببرد؟ حقیقت این است که حمل و نقل قطره ای در واقع یک فرآیند بسیار ساده و یک نقطه ورود کم هزینه برای خرید و فروش آنلاین است.
مدل تجاری حمل و نقل قطره به شرح زیر عمل می کند: یک خرده فروش کالایی را از شرکتی پیدا می کند که مایل است کشتی را رها کند و سپس آن محصول را در یک حراج آنلاین یا وب سایت تجارت الکترونیکی لیست می کند. بنابراین خرده فروش وظیفه تبلیغ آن کالا و جمع آوری هزینه برای آن را بر عهده دارد ، اما آنها در واقع هیچوقت کالایی را در اختیار ندارند.
در اینجا دو مزیت اول حمل و نقل قطره ای آورده شده است. احتمالاً مهمترین مورد این است که شما هرگز مجبور نیستید موجودی کالا را خودتان تهیه کنید. معنای این برای شما به عنوان خرده فروش این است که شما هنگام شروع کار خود نیاز سرمایه گذاری عظیم سرمایه ندارید – نیازی نیست که همه محصولات خود را از قبل خریداری کنید. شما به سادگی کالایی را که تهیه کننده مایل است کشتی را رها کند و سپس پرداخت را لیست کنید. و این دومین مزیت حمل و نقل قطره ای است: یک چرخه جریان نقدی مثبت – به این معنی که شما پول را قبل از پرداخت هزینه تأمین کننده کالا دریافت می کنید.
این امر ما را به مرحله بعدی مدل تجاری افت حمل و نقل می رساند – جمع آوری پرداخت و انتقال سفارش. هنگامی که مشتری کالای شما را انتخاب کرد و پرداخت خود را انجام داد (از جمله هزینه حمل و نقل) ، سپس قیمت عمده فروشی و هزینه حمل و نقل را به همراه سفارش محصول برای تامین کننده ارسال می کنید. بنابراین تأمین کننده وظیفه تحقق را بر عهده دارد و کالا را به مشتری تحویل می دهد. همانطور که مشاهده می کنید ، خرده فروش بدون اینکه دیگر مجبور به دیدن ، بسته بندی ، ارسال یا ذخیره محصولات باشد ، با اختلاف قیمت روبرو می شود.
مزایای این مرحله نیز باید آشکار باشد. نداشتن موجودی در دست خودتان به این معنی است که دیگر نگران شیفت های ناگهانی مشتری یا بازار نباشید. شما هرگز در اتاق های پر از تجهیزات منسوخ گیر نخواهید شد زیرا در واقع هرگز موجودی موجودی خریداری نکرده اید. شما فقط پرداخت و سفارش را انجام داده اید. تامین کننده کسی است که قسمتهای دیگر این معادله زنجیره تأمین را کنترل می کند.
و بخشی از معادله که حمل کننده قطره از آن مراقبت می کند چیز کمی نیست. حمل و نقل قطره مقدار زیادی از وقت شما را آزاد می کند که معمولاً با فعالیتهایی مانند ذخیره سازی موجودی کالا ، بسته بندی محصولات و ایستادن در صف پس از خط پس از خط بی پایان در اداره پست انجام می شود.
این موارد اصول حمل و نقل قطره ای است ، اما مزایای دیگری نیز وجود دارد که نتیجه طبیعی آن است که قبلاً بیان شد.
بدون نیاز به انبار یا مکان دیگر برای نگهداری محصولات خود ، هزینه های سربار خود را کاهش می دهید و بدون نیاز به خرید سهام در مقادیر زیاد ، می توانید خطرات ناشی از پیش فروش بیش از حد و گیر افتادن با کالاهای ناخواسته را به حداقل برسانید.
هنگامی که از مدل حمل و نقل قطره استفاده می کنید می توانید از تمام این زمان آزاد برای تحقیق در بازار خود و کشف تمام محصولاتی که می توانند بهترین عملکرد را برای تجارت شما داشته باشند استفاده کنید. بازارها و صنایع همیشه در نوسان هستند و یک وسیله حمل و نقل قطره ای می تواند به شما کمک کند به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید تا با این تغییرات همراه باشید.
حمل و نقل قطره ای به شما این فرصت را می دهد تا مانند یکی از “آدم های بزرگ” به نظر برسید. شما می توانید به هر تعداد که دوست دارید محصولات کمتری ارائه دهید. در یک محصول خاص تخصص داشته باشید یا به یک فروشگاه واحد برای طیف گسترده ای از اقلام پر تقاضا تبدیل شوید.
محصولی که ارائه می دهید ، البته به تأمین کننده هایی بستگی دارد که می توانید پیدا کنید. بعضی از آنها بزرگتر از سایرین هستند ، اما اگر می خواهید در فروش آنلاین موفق شوید ، اطمینان از اندازه کافی بسیار مهمتر است. همانطور که شروع به دستیابی به پتانسیل عظیم در اینترنت می کنید ، باید بدانید که قادر خواهید بود به سرعت و با اطمینان تقاضای مصرف کننده را برآورده کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.