نحوه رتبه بندی فیلم های یوتیوب در سال 2020
سلام و تشکر برای بررسی مقاله من ، در مقاله امروز من در مورد چگونگی رتبه بندی ویدیوهای YouTube در سال 2020 صحبت خواهم کرد ، نام من ریچارد مورفی است و من از نیوزیلند هستم ، بنابراین در حال حاضر فقط بنشینید ، استراحت کنید و لذت ببرید مقاله.
چگونه می توان فیلم های YouTube را در سال 2020 رتبه بندی کرد
چگونه فیلم های YouTube را در سال 2020 رتبه بندی کنیم؟ این سوالی است که مرتباً در انجمن های اینترنتی ، وبلاگ ها و سایت های شبکه های اجتماعی مطرح می شود. متأسفانه ، پاسخ بسیار فراتر از یک سال پیش است.
هدف این مقاله روشن کردن پاسخ ساده این س toال است که “چگونه فیلم های YouTube را در سال 2020 رتبه بندی کنیم؟” آنچه ما قصد داریم به آن بپردازیم این است که اگر شما صاحب مشاغل YouTube هستید یا دارای یک کسب و کار هستید که به طور منظم فیلم ایجاد می کند ، چه کاری باید انجام دهید.
اول از همه ، ممکن است اصطلاح “طاقچه” چیزی نباشد که شما با آن آشنا باشید. با این حال ، مهم است که شما دقیقاً معنی آن را بفهمید.
اگر تا به حال در بازاری بوده اید که کاملاً مطابق نیاز شما باشد ، مثلاً صنعت سوپرمارکت ، مهم نیست که چند فروشگاه دارید ،
چون همه می خواهند بفروشند. با این حال ، اگر فروشگاهی در یک شهر کوچکتر داشتید که فقط شام های منجمد می فروخت ، پس چیزی که در مورد فروشگاه شما واقعاً متفاوت است ، کوچکتر بودن آن است.
به همین ترتیب ، اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، کمی بیشتر تلاش خواهید کرد تا بفهمید چگونه فیلم های YouTube را در سال 2020 رتبه بندی کنید. اما اولین قدم این است که مشخص کنید تعداد زیادی از جایگاه های شما در آنجا وجود دارد.
واقعاً مهم نیست که طاقچه شما بزرگ یا کوچک باشد ، همیشه مهم است که بدانید چه تعداد از افراد علاقه یکسانی دارند و چه تعداد علاقه مند به چیز متفاوت هستند. این جایی است که سرگرم کننده آغاز می شود.
هنگامی که جایگاه خود را شناسایی کردید و تمام فرصت های بالقوه موجود در آن مکان را پیدا کردید ، مرحله بعدی شروع به جستجو برای ایده های ویدیویی است. شما می توانید با جستجوی “ایده های YouTube” در Google شروع کنید ، که منجر به چندین نتیجه می شود.
دریغ نکنید که از هر یک از توصیه ها استفاده کنید ، زیرا با مشاهده ایده ها ، آنها می توانند به شما کمک کنند تا نحوه رتبه بندی ویدیوهای YouTube در سال 2020 را بهتر تجسم کنید.
نکته ای که هنگام انتخاب ایده ها باید به خاطر بسپارید این است که آنها باید جذاب ، سرگرم کننده و چیز جدیدی به بیننده ارائه دهند.
بازاریابی می تواند سخت باشد ، به خصوص اگر اصطلاحاتی را که به کار می رود و نحوه کاربرد آنها در بازار شما را درک نکنید. مهمترین چیز این است که شما ایده ای در مورد چگونگی این کار داشته باشید
فیلم های YouTube را در سال 2020 رتبه بندی کنید ، اما همچنین ضروری است که تصمیم بگیرید که بازاریابی شما در کجا انجام شود.
مهم است که شما درگیر تحقیق در مورد کلمات کلیدی باشید تا بتوانید دقیقاً بفهمید مشتری شما به دنبال چه چیزی است. این امر به این منظور است که می توانید محتوای جذاب و جذاب تری را ایجاد کنید که توجه مشتری را به خود جلب کند.
باز هم ، مهم است که شما بدانید که چگونه فیلم های YouTube را در سال 2020 رتبه بندی کنید ، اما همچنین باید نحوه ایجاد این فیلم ها را نیز در نظر بگیرید. به همین دلیل تحقیق در مورد کلمات کلیدی بسیار مهم است.
هنگامی که دقیقاً می دانید چه کلمات کلیدی را باید استفاده کنید ، و می دانید که چگونه می توانید محتوایی بنویسید که نه تنها جذاب باشد ، بلکه قابلیت تبدیل نیز دارد ، پس باید شروع کنید
با توجه به چگونگی رتبه بندی ویدیوهای YouTube در سال 2020. این مهم است زیرا نرخ تبدیل ویدیوها بسیار بیشتر از مقالات و سایر اشکال بازاریابی محتوا است.
چگونه می توان فیلم های YouTube را در سال 2020 سریع رتبه بندی کرد
محبوبیت YouTube بزرگترین دلیل این است که بسیاری از افراد به دنبال چگونگی رتبه بندی ویدیوهای YouTube در سال 2020 هستند. هر عضو جامعه یک کانال مورد علاقه در
یوتیوب و یک یا دو ویدیوی که آنها طی این سالها بارگذاری کرده اند و همه آنها از همان ابتدا برمی گردد. مردم دوست دارند این ویدیوها را با دیگران به اشتراک بگذارند و افزودن پیوندی به صفحه اصلی YouTube به عنوان پیوند “حمایت مالی” به کسانی که در این ویدیو سهیم هستند ، امکان تبلیغ آن را می دهد.
از آنجا که بسیاری از ما هر روز از YouTube استفاده می کنیم ، روش های مختلفی برای بهینه سازی فیلم های خود برای جلب بازدید بیشتر به آن وجود دارد ، و این به معنای شانس بیشتر برای بازدید بیشتر است. علاوه بر این ، احتمالاً کلیک های بیشتری روی ویدیوی خود نیز خواهید داشت.
داشتن یک ویدیو در YouTube باید با دقت انجام شود. شما می خواهید ویدیوی شما چیزی باشد که برای مخاطب شما ارزش داشته باشد ، اما نمی خواهید آن را به دلیل پست بودن خراب کنید
روحیه یا با استفاده از زبان ناپاک بنابراین از فحش استفاده نکنید ، به کسی تهمت نزنید ، کسی را لگد نزنید و او را با نام یا مواردی از این قبیل صدا نزنید.
کلمات توهین آمیز را از مطالب خود خارج کنید ، هرچند نیازی به استفاده از ناسزا ندارید. اگر مخاطب شما از ناسزاگویی آزرده شود ، ممکن است اینجا به فیلم شما برنگردد یا حتی آن را تماشا کند. به هیچ وجه از کلمه عوضی پرهیز کنید.
مراقب شکلک ها باشید ، آنها می توانند فیلم های شما را بهم بریزند. اگر از آنها در ویدیوی خود استفاده می کنید ، به احتمال زیاد افت زیادی در تعداد افرادی که فیلم شما را تماشا می کنند مشاهده می شود. این امر خصوصاً در مورد ویدیوهایی که تعداد زیادی بیننده دارند وجود دارد.
از طرف دیگر ، اگر از شکلک استفاده می کنید ، ممکن است در بازدیدها افزایش چشمگیری داشته باشید. شکلک ها محبوب هستند و مردم دوست دارند از آنها استفاده کنند ، به این معنی که ممکن است فقط چند مورد دیگر بدست آورید
بازدید کنندگان ویدیوی شما. این اتفاق خواهد افتاد ، اما فقط در صورت سازگاری با استفاده از شکلک در ویدیوهای خود.
مراقب عباراتی باشید که برای برخی نژادها ، رنگها یا ادیان عامیانه است. این کلمات ممکن است برای افراد خاصی توهین آمیز باشد ، اما مهم است که بدانیم هنوز موارد زیادی وجود دارد
افرادی که می توانند از آنها آزرده شوند. تا زمانی که مطمئن باشید بینندگان شما متوجه صحبت شما می شوند می توانید از این کلمات استفاده کنید.
اگر شوخی های کوچک احتمالی انجام دهید که کسی را آزرده خاطر یا شرم آور کند ، باید سریعاً عذرخواهی کنید. مطمئن شوید که لطیفه و چگونگی استفاده از آن را در ویدئوی خود توضیح داده اید. در هنگام ناراحتی بینندگان خود ، عذرخواهی نکنید.
از نظر برخی افراد ، فحش دادن مسئله خندیدن نیست. آنها نمی خواهند ویدیویی را مشاهده کنند که حاوی کلمات فحش باشد. اگر می خواهید در ویدیوهای YouTube برای سال 2020 رتبه بندی کنید ، باید هنگام استفاده از کلمات فحش احتیاط کنید.
هنگام ساخت فیلم ، باید رابطه خوبی با مخاطبان خود داشته باشید. هر چقدر هم که فکر می کنید وضعیت پیروانتان بد است ، آنها را معلق نگذارید. یک برنامه کاری و بازی خوب را تنظیم کنید تا بتوانید ضمن کمک به دیگران ، بازده خود را حفظ کنید.
برای یک نکته جالب دیگر در مورد نحوه رتبه بندی فیلم های YouTube در سال 2020 ، می خواهید پست در سایت های نشانه گذاری اجتماعی را در نظر بگیرید. ویدیوها را در LinkedIn ، Facebook ، YouTube و. به اشتراک بگذارید
سایر سایت های نشانه گذاری اجتماعی. پیروان شما آن را دوست دارند و همچنین به شما کمک می کنند تا برای سال 2020 در YouTube رتبه بندی کنید.
آخرین مورد ، هنگامی که ویدیوی جدیدی در آن قرار دارید ، به سایتهای نشانه گذاری اجتماعی ارسال کنید. می توانید عنوان را برداشته و در جعبه منبع در YouTube جایگذاری کنید. افراد YouTube به روزرسانی های شما را دوست دارند و همچنین بر اساس آن رتبه بندی می کنند.
جستجوگرها برای ویدیوهای YouTube در سال 2020
نحوه رتبه بندی فیلم های یوتیوب در سال 2020 سوالی است که بازاریابان در زمینه بهینه سازی موتور جستجو روزانه با آن دست و پنجه نرم می کنند. بیایید این واقعیت را بپذیریم که ویدیوی کوچکی که بیشتر بخوانید در وب سایت شما میلیاردها بار مشاهده شده بسیار ارزشمند است.
چندین کار وجود دارد که می توانید برای بهبود SEO خود در YouTube انجام دهید و من امروز سه مورد را به شما نشان می دهم. استفاده از هر سه این تاکتیک ها مهم است ، اما باید به ترتیب انجام شوند تا به نتیجه دلخواه برسید.
اولین ویدیوها بهترین راه برای دیدن هنگام رتبه بندی فیلم های YouTube در سال 2020 است. برای ایجاد آنها نیازی به تجربه ندارید ، زیرا می توانید به راحتی از یکی از تم های رایگان وردپرس برای ایجاد و بهینه سازی سریع آنها استفاده کنید.
فقط URL ویدیوی خود را بگیرید و آن را در یک جعبه متن جایگذاری کنید و گزینه save را بزنید. پس از بارگیری فیلم ، پیوندی به شما داده می شود که شما را به وبلاگ وردپرس می رساند.
تمام کاری که شما اکنون باید انجام دهید این است که ویدیو را مانند سایر موارد ارسال کنید. در بخش پست ، شما فقط پیوند را تایپ کنید و گزینه های “افزودن به کانال” ، “بارگذاری” یا “مشاهده” به شما ارائه می شود.
پس از ارسال فیلم ، SEO برای YouTube شروع به کار می کند. شما فقط باید منتظر بمانید تا موتورهای جستجو فیلم را بگیرند و آن را در الگوریتم های موتور قرار دهند تا دوباره توسط عنکبوت ها انتخاب شود.
اگر فیلم خوبی دارید که محتوای بسیار خوبی دارد ، می توانید دوباره از آن در SEO خود برای ویدیوهای YouTube استفاده کنید. این به ویژه برای کسانی که قبلاً بهینه سازی کرده اند بسیار مفید است
ویدیوهایی که متعلق به آنها است ، زیرا فقط به به روزرسانی URL ها نیاز دارند تا در نتایج جستجو به درستی نمایش داده شوند.
روش دیگری که هنگام استفاده از سئو برای فیلم های YouTube استفاده می کنم ایجاد حساب Google AdSense برای ویدیو است. پس از انجام این کار ، Google ویدیو را روی آنها قرار می دهد
لیست آگهی دهنده و هنگامی که آنها تبلیغ آگهی را خریداری کردند ، به شما در ازای مدت زمان لازم برای کسب رتبه در صفحه اول پرداخت می کنند.
اگر با Google آشنایی ندارید ، اما در مورد کسب درآمد با YouTube جدی هستید ، این روندی است که باید دنبال کنید. بهترین راه برای شروع کار با
این نوع تبلیغات ورود به سایت Google AdSense و ثبت نام در حساب Google AdSense است.
اگر قبلاً چنین کاری نکرده اید راهی عالی برای ادامه کار است. من مطمئن هستم که شما می توانید تعداد زیادی فیلم با کیفیت و آموزنده ایجاد کنید بدون پرداخت هزینه ای برای خدماتی از این قبیل.
برای ویدیوهای YouTube می توانید از همان SEO استفاده کنید که برای Google AdSense استفاده می کنید. تنها تفاوت در این است که ممکن است لازم باشد بیشتر از نزدیک تماشا کنید تا هنگام ایجاد آنها ضرب و شتمی از دست ندهید.
نکته این است که اگر قبلاً از این استراتژی استفاده نکرده اید ، زمان آن است که از آن استفاده کنید. از امروز ایجاد SEO برای فیلم های YouTube شروع کنید و ببینید چه نتیجه ای می گیرید.
بابت خواندن مقاله من درباره نحوه رتبه بندی فیلم های YouTube در سال 2020 متشکرم ،
آیا همه چیز در مورد من است ، این همان ریچارد مورفی از نیوزیلند است که تا مقاله بعدی من امضا می کند. برای تماشای فیلم کامل در YouTube اینجا را کلیک کنید

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.