سیستم های پیام کوتاه خودکار برای بازاریابان اینترنتی بسیار مناسب هستند
پیوندها:
این نکته نادیده گرفته نمی شود که سیستم های پیام کوتاه خودکار اکنون جایگاه خود را در صحنه بازاریابی اینترنتی به دست می گیرند. در حالی که شرکتهای جهانی سالهاست که از استراتژیهای ارتباطی مستمر و گسترده استفاده می کنند ، از جمله ارتباط 24/7 مشتری با روشهای خارج از مرز و پیروی از خورشید ، بازاریابی پیامکی خودکار این روش را به خوبی در دسترس سازمانهای کوچک و متوسط ​​قرار داده است. . سیستم های پیام کوتاه خودکار روشی م toثر برای توزیع سریع و ارزان پیام بازاریابی شما به دریایی از مصرف کنندگان بالقوه است.
بازاریابی پیامکی هر چه بیشتر مصرف کنندگان از دستگاه های تلفن همراه و هوشمند خود برای تصمیم گیری در خرید استفاده می کنند ، نقش بیشتری در تأثیرگذاری بر رفتار مصرف کننده دارد. بازاریابی پیامکی از رویکردهای قدیمی بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی مبتنی بر ایمیل ، مسیری در اینجا بیشتر بخوانید طولانی را طی کرده است. در حالی که بدون شک آنها از بازاریابی اینترنتی و تبلیغات مبتنی بر وب متولد شده اند ، اما محبوبیت بازاریابی پیامکی و سیستم های پیام کوتاه خودکار به دلیل تقاضای دستگاه های هوشمند تلفن همراه در اواخر سال افزایش یافته است. در حالی که بسیاری از استراتژی های بازاریابی اینترنتی مبتنی بر “کشیدن” هستند ، بسته به اینکه مشتری با یک وب سایت تماس برقرار می کند ، بازاریابی پیامکی رویکرد “فشار” فعالتری برای ارتباط با مشتریان خود به سازمان ارائه می دهد. با استفاده از فناوری های پاسخ سریع ، مانند دستگاه های تلفن همراه هوشمند ، مصرف کنندگان بیشتر مستعد پاسخ مثبت به پیام کوتاه طراحی شده هستند و در این مرحله متعهد به خرید “انگیزه” می شوند.
با این حال ، مانند هر فناوری ، سیستم های پیام کوتاه خودکار باید از طریق یک فرآیند آزمایش شدید انجام شوند تا اطمینان حاصل شود که نیازهای بازاریابی شما را برآورده می کند. استفاده از بازاریابی پیام آزمایشی می تواند روشی برای سنجش کارایی سیستم پیام کوتاه خودکار قبل از مشترک شدن در سرویس یا خرید ابزاری باشد. از طریق استفاده از استراتژی بازاریابی پیام آزمون ، می توان تأثیر مبارزات بازاریابی مطالب مرتبط را بر روی یک گروه آزمایشی قبل از پخش انبوه پیام کوتاه اندازه گیری کرد. بسیاری از ارائه دهندگان و شرکتهای مخابراتی سیستم پیام کوتاه خودکار به تعداد انگشت شماری یا تعداد نامحدود پیام های آزمایشی اجازه می دهند. ارسال پیام های آزمایشی از طریق سیستم پیام کوتاه خودکار برای خود و سپس تأیید جنبه های اصلی پیام ، روش خوبی برای تأیید استراتژی بازاریابی پیام کوتاه است.
با استراتژی بازاریابی پیام آزمون ، حتی می توان مسائل “جزئی” در مورد مواردی مانند اندازه و رنگ قلم را برجسته کرد. گاهی اوقات ، ارائه دهندگان سیستم پیام کوتاه خودکار محدودیت هایی را برای اندازه پیام کوتاه اعمال می کنند. چنین محدودیت هایی ممکن است محدودکننده به نظر برسد ، اما هنگامی که همراه با سایر پیام های پیامکی رایگان استفاده شود ، می تواند انتخاب های مصرف کننده را بسیار تعیین کند.
مشابه بازاریابی تلفنی ، پستی و حتی ایمیل مرسوم ، سیستم های پیام کوتاه خودکار نیز ممکن است مشمول قانون باشند. ناظران صنعت و شرکت های مخابراتی تلفن همراه دارای رهنمودهایی برای تعیین استفاده منصفانه از پیامک ها هستند ، از جمله انتخاب مصرف کننده برای انتخاب یا انتخاب از یک کمپین بازاریابی پیامکی. عدم رعایت این قوانین می تواند منجر به مجازات های شدید یا ممنوعیت انجام تجارت از طریق شبکه حمل و نقل شود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *