چگونه می توان از اشتیاق خود درآمد کسب کرد و سود کسب کرد
برای کسب درآمد آنلاین بسیاری از افراد قبل از اینکه واقعاً آماده شوند ، مستقیماً می پرند. ثابت شده است که برای یک دانشمند موشک بودن ، یک دکتر ، یک لایه آجری ، یک کارگر ساختمانی ، یک کارمند دفتر ، یک معلم یا هر کارگر ماهر دیگری چیزهایی وجود دارد که شما باید قبل از موفقیت آموخته باشید ، شما فقط درست نمی پرید در آماده نیست
در مورد صنعت بازاریابی اینترنتی نیز همین امر صادق است. حتی اگر افرادی خارج از کشور هستند که شما را گمراه کرده و فکر می کنند این یک “قدم زدن در پارک” ساده است و به اعتقادی بیش از حد برای انجام این کار احتیاج ندارد.
باید اعتراف کنم ، این می تواند یک قدم زدن در پارک باشد در مقایسه با آنچه در دنیای کار انجام می دهید مشت زدن به یک ساعت تابع یک رئیس است که منافع شما را در ذهن ندارد ، اما هنوز هم وجود دارد قوانینی که باید دنبال کنید و دامهایی که باید از آنها اجتناب کنید تا در واقع بازاریابی اینترنتی برای شما مفید واقع شود.
اکثر مردم هرگز هزینه ای به صورت آنلاین تهیه نمی کنند و در عین حال عده دیگری نیز هستند که در یک ماه درآمد بیشتری نسبت به بیشتر افراد در یک سال بدست می آورند. چرا؟
پاسخ همراه با س chickenال بیشتر مرغ یا تخم مرغ قدیمی است ، “چه چیزی ابتدا مرغ یا تخم مرغ را نشان می دهد؟” من شخصاً می گویم ، خوب مهم نیست ، هر بحثی که شما یا من مطرح می کنید به همان نتیجه قدیمی باز می گردد – من هیچ سرنخی ندارم و فکر نمی کنم بسیاری از ما این کار را بکنیم.
اما یک چیز که من در مورد آن سرنخی دارم و به طور قطعی می دانم این است که برای کسب درآمد اینترنتی ابتدا باید به شرکت ، محصولات و یا خدمات تجارت اینترنتی علاقه مند باشید که از آن درآمد کسب می کنید.
اشتیاق به این معنا به این معنی است که شما در مورد شرکت و محصولات یا خدمات تحقیق کرده اید و آن را دوست دارید. پس از آن است که شما مانند (یا شور) را به آموزش ، هیجان و کاری که مورد نیاز است و معمولاً همراه با شور و موفقیت است ، ترجمه می کنید.
باید بگویم که بسیاری از کارآفرینان آنلاین آنقدر در انجام کاری تبحر دارند که اشتیاق را نادیده می گیرند زیرا می توانند هر چیزی را بفروشند. اما من نگران کسانی هستم که در کار موفقیت آمیز در یک تجارت آنلاین مهارت کافی ندارند.
اکنون ، من سعی نمی کنم مطالب مرتبط کسی باور کند که شور تنها چیزی است که لازم است. زیرا برای موفقیت باید وب سایت خوب ، بازاریابی خوب ، تبلیغات گسترده ، پشتیبانی شرکت ، کلمات کلیدی موثر و … داشته باشید. این موارد اغلب از شرکتی که به آن می پیوندید آموخته می شود – اما اشتیاق را کنار می زنید و شانس موفقیت خود را به طرز چشمگیری کاهش می دهید.
بنابراین نتیجه می گیرد که ، اگر علاقه خاصی به شرکت و محصولات و خدمات ارائه شده توسط آن شرکت ندارید ، دوباره سعی در انجام کارهایی که به شما آموزش داده می شود نخواهید داشت.
کار بازاریابی اینترنتی معمولاً چندان دشوار و وقت گیر نیست ، اما انگیزه و فداکاری ناشی از اشتیاق را به شما احتیاج دارد تا شما را با یک تلاش مداوم و مداوم از کار بیاندازد تا دچار لغزش یا ترک نشوید.
شما در موتورهای جستجوی اینترنت منبع بسیار خوبی برای جستجو در صنعت بازاریابی اینترنتی برای فرصت های تجاری دارید ، از آن استفاده کنید!
تحقیقات شما باید شرکتی را نشان دهد که شما آن را دوست دارید و به آن اعتماد دارید. این شرکت باید محکم ، مبتنی بر اصول عالی باشد و با محصولات و خدمات عالی قابل فروش قابل درک باشد که می توانید برای آنها اشتیاق زیادی داشته باشید. اگر آن را پیدا نکردید ، ادامه دهید. شما می توانید فرصت مناسبی را با ویژگی های مشخص شده در بالا پیدا کنید.
نظراتی مانند ، خوب ، که یکی خوب به نظر می رسد و برنامه جبران خسارت عالی است ، بنابراین من حدس می زنم که من آن کار را شروع خواهم کرد – به نظر نمی رسد تصمیم بر اساس هر چیزی حتی نزدیک Passion باشد. به یاد داشته باشید ، وقتی می شنوید که یک “مرشد” اینترنتی کاری را انجام می دهد ، وسوسه نشوید ، زیرا همانطور که قبلاً گفتم آنها باتجربه هستند و می توانند تقریباً هر چیزی را بفروشند ، بدون اینکه مشتاق محصولات و خدمات شرکت باشند.
توجه: به هر حال هدف شما این است که به نقطه ای برسید که بتوانید هر چیزی را به صورت آنلاین بفروشید. این مهارت و هدف نهایی واقعاً شایسته است.
به یاد داشته باشید ، مراحل دیگری نیز وجود دارد که باید قبل از ورود به بازاریابی اینترنتی انجام دهید ، اما اگر ابتدا محصولات و خدمات مناسب شرکت را پیدا نکنید که علاقه مند به علاقه و اشتیاق در آنها باشید ، تمام مراحل دیگر ممکن است به جای آوردن ، ناامید کننده باشید. تو موفقیت بزرگ
اشتیاق نداشتن در مورد یک شرکت ، محصولات و خدماتی که دارای اثبات بازار برای فروش آن باشد ، دام بزرگی است که شما باید از آن اجتناب کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *