نقد و بررسی Melaleuca! آیا کسب و کار واقعی است یا تقلب 4 نکته برای دانستن! به موفقیت مالی از خانه!
خواه مادر ماندن در خانه باشید ، هم حرفه ای تجارت باشید و یا یک شهروند مسن بازنشسته ، می توانید از بازاریابی چند سطح برای تأمین درآمد خود استفاده کنید. هنگام صحبت در مورد MLM و سایر مشاغل مستقر در خانه ، نامی که مدام مورد ستایش و عدم تأیید قرار گرفته است ، فرصت تجاری Melaleuca است. Melaleuca – – آیا این تجارت واقعی است یا کلاهبرداری؟ اجازه دهید گام به گام جنبه در اینجا بیشتر بخوانید های مختلف این تجارت را بررسی کنیم. بخاطر داشته باشید که من عضو نیستم و فقط از روی تحقیق و نظرات صحبت می کنم.

* MELALEUCA INCT این شرکت در ابتدا با عنوان ‘Oil of Melaleuca’ شروع به کار کرد و بعداً توسط Frank VanderSloot تصاحب شد ، وی شرکت مادر را منحل کرد و مجموعه ای کامل از محصولات مورد تایید FDA را ایجاد کرد. وی برنامه های سنتی بازاریابی چند سطحی را که اکثر شرکت ها دنبال می کردند تغییر داد و آنچه را که اکنون به عنوان بازاریابی مستقیم مصرف کننده شناخته می شود ایجاد کرد. این شرکت بیش از 20 سال در تجارت بوده است ، که نشان می دهد مدل تجاری ثابت و رشد آن در طول زمان نشان می دهد که سوال “Melaleuca – آیا آن یک تجارت واقعی است یا کلاهبرداری؟” باید واضح باشد یا نه؟

* PRODUCTST خط تولید Melaleuca به چندین دسته مختلف تقسیم شده است. به طور کلی ، آنها دارای طیف وسیعی از محصولات سازگار با محیط زیست خانگی و مراقبت های شخصی ، مکمل ها و قرص های رژیمی و اخیراً نیز طیف وسیعی از مواد آرایشی هستند. همه محصولات Melaleuca سازگار با محیط زیست هستند ، مطالب مرتبط اگرچه کمی گران هستند اما برای افرادی که بد نیست یک پنی اضافی برای محصولات با هدف حفاظت از محیط زیست و حفاظت از آن صرف کنند بسیار مناسب است.

* طرح جبران خسارت طرح غرامت Melaleuca برخی از آنها یک شبه سریع ثروتمند نمی شوند. این دقیقاً مانند سایر مشاغل دیگر است – ساخت ، پرورش و اجرا به زمان نیاز دارد. طبق این طرح ، همه کارمزدها و پاداش ها به میزان فروش شما برای مشتریان نهایی بستگی دارد. Melaleuca از یک سیستم ماتریس دشوار استفاده می کند ، به این معنی که در هر زمان مشخص شما پنج مکان زیر خود خواهید داشت و از طریق هفت سطح سازمانی می توانید حقوق دریافت کنید.
این طرح به شما امکان می دهد گردش نقدی اختصاصی به شما ارائه دهد زیرا مقدار پولی که به دست می آورید به تعداد مشتری ، مبلغی که هر مشتری در هر ماه خریداری می کند و پشتکار شما در ایجاد شبکه ای از مدیران بازاریابی که به شما در ساخت مشتری کمک می کنند بستگی دارد. پایه ، همانطور که آنها ساختند.
پورسانت متوسطی که می توانید بدست آورید حدود 10٪ قیمت محصول خرده فروشی است.

* تجارت واقعی یا کلاهبرداری؟ Melaleuca – – آیا این تجارت واقعی است یا کلاهبرداری؟ این سوالی است که اکثر مردم با توجه به مقدار اطلاعات موجود در وب می پرسند. فرصت شغلی Melaleuca ممکن است برای همه مناسب نباشد ، زیرا شما در ساخت و گسترش مشتری خود و استخدام سایر مدیران بازاریابی به صبر و حوصله فراوان و سخت کوشی نیاز دارید.
این شرکت نیازی به فروش مجدد محصولات خود ندارد و برای ایجاد تجارت خود نیازی به خرید موجودی عظیم محصولات Melaleuca ندارید.
طرح غرامت آنها قطعاً کلاهبرداری نیست – این شرکت 25 سال رشد موفقیت آمیز دارد تا متعهد این امر شود. واقعیت این است که شما حداقل به 100 تا 200 نفر از اعضای تیم خود نیاز دارید تا ماهیانه حدود 1000 تا 2000 دلار مانند سایر مشاغل MLM درآمد کسب کنید.
به نظر شخصی من ، طرح جبران خسارت Melaleuca فاقد منبع آموزش خوب بازاریابی است. هر آموزش بازاریابی که می گیرید به تخصص اسپانسر شما در تجارت بستگی دارد. با این حال ، می توانید منابع بی شماری را به صورت آنلاین بیابید تا به شما در راه اندازی تجارت خود کمک کنند.
مدل تجاری Melaleuca در طول سالها موفقیت آمیز باقی مانده است و افراد زیادی هستند که با برنامه جبران خسارت Melaleuca به شش رقم درآمد رسیده اند. کلید ساده موفقیت در این نوع مدل کسب و کار فقط سخت کوشی و پشتکار است.
یک قسمت اصلی که به نظر می رسد در تعیین موفقیت یا شکست شما بسیار مهم باشد ، مبتنی بر سیستم راهنمایی و آموزش های موجود است. یک بار دیگر ، به نظر من این مورد در این سیستم وجود ندارد. ثابت شده است که به عنوان عضو جدید هر شرکت بازاریابی ، اطلاعات ، تحصیلات و نیاز به سختی کار در ابتدا نیاز به کسی دارد که از نظر جسمی شما را ادامه دهد و شما را راهنمایی کند. بدون این احتمال بسیار مخالف شماست.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *